Graham Carey
⚽ Pomocnik 🏟️ Livingston FC 🏳️ Irlandia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Plymouth Argyle | 4 | 198 | 49 | 58 |
| St. Johnstone FC | 3 | 123 | 12 | 16 |
| CSKA Sofia | 3 | 121 | 11 | 29 |
| St. Mirren FC | 3 | 108 | 8 | 11 |
| Ross County FC | 2 | 66 | 5 | 12 |
| Bohemian Football Club | 1 | 19 | 4 | 3 |
| Huddersfield Town | 1 | 31 | 3 | 8 |
| Livingston FC | 1 | 7 | 0 | 3 |
| Celtic FC | 2 | 10 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League Two |
85 | 25 | 31 |
8 | 0 | 571 |
| League One |
109 | 22 | 31 |
20 | 1 | 1 623 |
| Premiership |
250 | 19 | 30 |
33 | 0 | 6 607 |
| efbet Liga |
67 | 5 | 20 |
10 | 0 | 2 654 |
| SFA Cup |
20 | 3 | 2 |
2 | 0 | 384 |
| UECL Quali |
6 | 3 | 0 |
1 | 0 | 200 |
| FA Cup |
14 | 3 | 2 |
3 | 0 | 570 |
| League of Ireland Cup |
2 | 2 | 0 |
2 | 0 | 105 |
| Premiership Relegation |
15 | 1 | 3 |
1 | 0 | 270 |
| Prem. Sports Cup |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 352 |
| Viaplay Cup |
7 | 1 | 1 |
1 | 0 | 230 |
| Efbet liga - Championship gr. |
12 | 1 | 6 |
3 | 0 | 248 |
| Conference L. |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 417 |
| Europa League Qualifying |
10 | 1 | 1 |
1 | 0 | 152 |
| Premier Division |
16 | 1 | 3 |
4 | 0 | 848 |
| FAI Cup |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| EFL Trophy |
9 | 1 | 0 |
1 | 0 | 149 |
| FL Trophy |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| League Cup |
10 | 0 | 3 |
1 | 0 | 0 |
| Bulgarian Cup |
16 | 0 | 2 |
2 | 0 | 0 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
4 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| League Two Play-Offs |
3 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Scot. League Cup |
8 | 0 | 3 |
0 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League Two — 25G / 85M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Plymouth Argyle |
46 | 14 |
16 | 3 |
290 |
| 15/16 | Plymouth Argyle |
39 | 11 |
15 | 5 |
281 |
League One — 22G / 109M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
44 | 6 |
11 | 10 |
637 |
| 17/18 | Plymouth Argyle |
42 | 14 |
13 | 7 |
262 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
23 | 2 |
7 | 3 |
724 |
Premiership — 19G / 250M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Livingston FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | St. Johnstone FC |
32 | 3 |
3 | 1 |
479 |
| 23/24 | St. Johnstone FC |
31 | 2 |
7 | 4 |
1 134 |
| 22/23 | St. Johnstone FC |
27 | 3 |
1 | 7 |
538 |
| 14/15 | Ross County FC |
25 | 2 |
4 | 5 |
764 |
| 13/14 | Ross County FC |
36 | 3 |
8 | 7 |
921 |
| 12/13 | St. Mirren FC |
35 | 1 |
2 | 5 |
1 589 |
| 11/12 | St. Mirren FC |
38 | 2 |
3 | 2 |
849 |
| 10/11 | Celtic FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | St. Mirren FC |
15 | 3 |
2 | 1 |
333 |
| 09/10 | Celtic FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
efbet Liga — 5G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CSKA Sofia |
19 | 1 |
6 | 3 |
1 254 |
| 20/21 | CSKA Sofia |
24 | 1 |
6 | 3 |
1 009 |
| 19/20 | CSKA Sofia |
24 | 3 |
8 | 4 |
391 |
SFA Cup — 3G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | St. Johnstone FC |
4 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 23/24 | St. Johnstone FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | St. Johnstone FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | St. Mirren FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | St. Mirren FC |
6 | 2 |
1 | 1 |
204 |
| 10/11 | Celtic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | St. Mirren FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CSKA Sofia |
6 | 3 |
0 | 1 |
200 |
FA Cup — 3G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 17/18 | Plymouth Argyle |
2 | 2 |
0 | 1 |
90 |
| 16/17 | Plymouth Argyle |
5 | 1 |
0 | 0 |
480 |
| 15/16 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
League of Ireland Cup — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Bohemian Football... |
2 | 2 |
0 | 2 |
105 |
Premiership Relegation — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | St. Johnstone FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 23/24 | St. Johnstone FC |
5 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 22/23 | St. Johnstone FC |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Prem. Sports Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | St. Johnstone FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
352 |
Viaplay Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | St. Johnstone FC |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 22/23 | St. Johnstone FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
230 |
Efbet liga - Championship gr. — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CSKA Sofia |
4 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 20/21 | CSKA Sofia |
4 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 19/20 | CSKA Sofia |
4 | 1 |
1 | 1 |
248 |
Conference L. — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CSKA Sofia |
5 | 1 |
0 | 0 |
417 |
Europa League Qualifying — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | CSKA Sofia |
4 | 1 |
0 | 0 |
152 |
| 19/20 | CSKA Sofia |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Premier Division — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Bohemian Football... |
16 | 1 |
3 | 4 |
848 |
FAI Cup — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Bohemian Football... |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
EFL Trophy — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Plymouth Argyle |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Plymouth Argyle |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
2 | 1 |
0 | 0 |
149 |
FL Trophy — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Plymouth Argyle |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
League Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Livingston FC |
4 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 15/16 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Ross County FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bulgarian Cup — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CSKA Sofia |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 20/21 | CSKA Sofia |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | CSKA Sofia |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | CSKA Sofia |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Celtic FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Plymouth Argyle |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 17/18 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Plymouth Argyle |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Plymouth Argyle |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Scot. League Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | St. Mirren FC |
5 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 11/12 | St. Mirren FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | St. Mirren FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
3 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz kolana |
16.09.2022 |
25.10.2022 |
40 |
6 |
| 22/23 |
Uraz kostki |
04.07.2022 |
11.07.2022 |
8 |
0 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
St. Johnstone |
→ |
Livingston FC |
Transfer |
75k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
CSKA Sofia |
→ |
St. Johnstone |
Transfer |
500k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Plymouth |
→ |
CSKA Sofia |
Transfer |
400k € |
| 15/16 |
03.07.2015 |
Ross County |
→ |
Plymouth |
Transfer |
400k € |
| 13/14 |
30.07.2013 |
St. Mirren |
→ |
Ross County |
Transfer |
350k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Celtic |
→ |
St. Mirren |
Transfer |
150k € |
| 10/11 |
31.12.2010 |
Huddersfield |
→ |
Celtic |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Celtic |
→ |
Huddersfield |
Wypożyczenie |
150k € |
| 09/10 |
01.05.2010 |
St. Mirren |
→ |
Celtic |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 09/10 |
01.02.2010 |
Celtic |
→ |
St. Mirren |
Wypożyczenie |
— |
| 08/09 |
30.06.2009 |
Bohemians |
→ |
Celtic |
Powrót z wyp. |
— |
| 08/09 |
01.02.2009 |
Celtic |
→ |
Bohemians |
Wypożyczenie |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Celtic U20 |
→ |
Celtic |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Shels Academy |
→ |
Celtic U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Graham Carey?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.