Jô
⚽ Napastnik 🏟️ Without Club 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | João Alves de Assis Silva |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.03.1987 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | São Paulo, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 192 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 18.02.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Sport Club Corinthians Paulista | 7 | 265 | 63 | 15 |
| CSKA Moscow | 3 | 78 | 44 | 10 |
| Clube Atlético Mineiro | 4 | 143 | 39 | 19 |
| Nagoya Grampus | 2 | 75 | 33 | 12 |
| Jiangsu Suning | 2 | 26 | 11 | 4 |
| Al-Shabab Al-Arabi Club (1958 - 2017) | 1 | 13 | 8 | 0 |
| Everton FC | 2 | 37 | 7 | 3 |
| Sport Club Internacional | 2 | 41 | 6 | 2 |
| Manchester City | 2 | 72 | 6 | 5 |
| Amazonas FC | 1 | 20 | 3 | 1 |
| Galatasaray | 1 | 16 | 3 | 2 |
| Ceará Sporting Club | 1 | 12 | 2 | 0 |
| Al-Jabalain FC | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Itabirito FC | 1 | 8 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
292 | 66 | 25 |
29 | 2 | 3 929 |
| J1 League |
65 | 30 | 12 |
7 | 0 | 592 |
| Premier Liga |
54 | 30 | 7 |
5 | 0 | 528 |
| Libertadores |
41 | 12 | 4 |
2 | 0 | 412 |
| Campeonato Mineiro |
38 | 11 | 1 |
2 | 0 | 455 |
| Russian Cup |
13 | 9 | 3 |
0 | 0 | 431 |
| UAE Pro League |
13 | 8 | 0 |
3 | 0 | 137 |
| Campeonato Paulista |
29 | 7 | 1 |
2 | 0 | 693 |
| Super League |
17 | 6 | 1 |
2 | 0 | 195 |
| Premier League |
73 | 6 | 5 |
0 | 0 | 775 |
| Copa do Brasil |
27 | 5 | 1 |
3 | 0 | 830 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
13 | 5 | 1 |
1 | 0 | 460 |
| AFC Champions League |
6 | 4 | 3 |
0 | 0 | 135 |
| Série B |
13 | 3 | 1 |
1 | 0 | 168 |
| J. League Cup |
9 | 3 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League |
13 | 3 | 1 |
0 | 0 | 505 |
| Süper Lig |
14 | 3 | 2 |
2 | 0 | 265 |
| Russian Super Cup |
2 | 3 | 0 |
1 | 0 | 133 |
| Campeonato Gaúcho |
7 | 2 | 0 |
0 | 0 | 204 |
| League Cup |
4 | 2 | 1 |
0 | 0 | 225 |
| UEFA Cup |
7 | 2 | 1 |
0 | 0 | 136 |
| Champions League |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 159 |
| Copa Sudamericana |
13 | 1 | 2 |
1 | 0 | 329 |
| Chinese FA Cup |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 161 |
| Gauchão - 2º Turno |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 22 |
| Saudi First Division League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Verde |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Emperor's Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Chinese Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Gaúcho - Final |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Türkiye Kupasi |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 66G / 292M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
12 | 2 |
0 | 1 |
395 |
| 2022 | Sport Club... |
6 | 1 |
0 | 1 |
192 |
| 2021 | Sport Club... |
34 | 7 |
4 | 0 |
308 |
| 2020 | Sport Club... |
30 | 6 |
1 | 1 |
353 |
| 2017 | Sport Club... |
34 | 18 |
2 | 5 |
168 |
| 2015 | Clube Atlético... |
8 | 1 |
0 | 1 |
132 |
| 2014 | Clube Atlético... |
16 | 0 |
4 | 1 |
0 |
| 2013 | Clube Atlético... |
23 | 6 |
3 | 3 |
284 |
| 2012 | Clube Atlético... |
30 | 10 |
7 | 6 |
248 |
| 2011 | Sport Club... |
18 | 2 |
1 | 3 |
452 |
| 2005 | Sport Club... |
25 | 4 |
3 | 2 |
491 |
| 2004 | Sport Club... |
42 | 8 |
0 | 4 |
328 |
| 2003 | Sport Club... |
14 | 1 |
0 | 1 |
578 |
J1 League — 30G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Nagoya Grampus |
32 | 6 |
7 | 1 |
472 |
| 2018 | Nagoya Grampus |
33 | 24 |
5 | 6 |
120 |
Premier Liga — 30G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CSKA Moscow |
8 | 3 |
1 | 0 |
240 |
| 06/07 | CSKA Moscow |
27 | 13 |
3 | 3 |
183 |
| 05/06 | CSKA Moscow |
19 | 14 |
3 | 2 |
105 |
Libertadores — 12G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Clube Atlético... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Clube Atlético... |
8 | 4 |
1 | 1 |
180 |
| 2013 | Clube Atlético... |
14 | 7 |
3 | 0 |
180 |
| 2012 | Sport Club... |
7 | 1 |
0 | 0 |
52 |
Campeonato Mineiro — 11G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Itabirito FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Clube Atlético... |
8 | 1 |
0 | 0 |
89 |
| 2014 | Clube Atlético... |
9 | 4 |
0 | 1 |
200 |
| 2013 | Clube Atlético... |
13 | 6 |
1 | 1 |
166 |
Russian Cup — 9G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CSKA Moscow |
4 | 2 |
2 | 0 |
195 |
| 06/07 | CSKA Moscow |
3 | 2 |
0 | 0 |
135 |
| 05/06 | CSKA Moscow |
6 | 5 |
1 | 0 |
101 |
UAE Pro League — 8G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Al-Shabab... |
13 | 8 |
0 | 3 |
137 |
Campeonato Paulista — 7G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Sport Club... |
8 | 1 |
0 | 0 |
187 |
| 2021 | Sport Club... |
10 | 2 |
0 | 0 |
293 |
| 2017 | Sport Club... |
11 | 4 |
1 | 2 |
213 |
Super League — 6G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Jiangsu Suning |
17 | 6 |
1 | 2 |
195 |
Premier League — 6G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Manchester City |
28 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Everton FC |
15 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 08/09 | Everton FC |
13 | 5 |
2 | 0 |
186 |
| 08/09 | Manchester City |
17 | 1 |
2 | 0 |
589 |
Copa do Brasil — 5G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Amazonas FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Sport Club... |
1 | 1 |
0 | 0 |
45 |
| 2021 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Sport Club... |
5 | 1 |
1 | 0 |
342 |
| 2014 | Clube Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Clube Atlético... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2005 | Sport Club... |
4 | 1 |
0 | 1 |
262 |
| 2004 | Sport Club... |
5 | 2 |
0 | 1 |
181 |
Paulistão A1 - Fase Final — 5G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Sport Club... |
1 | 1 |
0 | 0 |
12 |
| 2021 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Sport Club... |
4 | 2 |
0 | 1 |
180 |
| 2017 | Sport Club... |
6 | 2 |
1 | 0 |
268 |
AFC Champions League — 4G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Jiangsu Suning |
6 | 4 |
3 | 0 |
135 |
Série B — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Amazonas FC |
13 | 3 |
1 | 1 |
168 |
J. League Cup — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Nagoya Grampus |
6 | 2 |
0 | 0 |
98 |
| 2018 | Nagoya Grampus |
3 | 1 |
0 | 0 |
82 |
Europa League — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Manchester City |
8 | 2 |
1 | 0 |
141 |
| 09/10 | Everton FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
364 |
Süper Lig — 3G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Galatasaray |
14 | 3 |
2 | 2 |
265 |
Russian Super Cup — 3G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | CSKA Moscow |
1 | 2 |
0 | 1 |
45 |
| 05/06 | CSKA Moscow |
1 | 1 |
0 | 0 |
88 |
Campeonato Gaúcho — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Sport Club... |
7 | 2 |
0 | 0 |
204 |
League Cup — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Manchester City |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Everton FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
135 |
| 08/09 | Manchester City |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Manchester City |
5 | 2 |
1 | 0 |
136 |
| 06/07 | CSKA Moscow |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CSKA Moscow |
4 | 2 |
0 | 0 |
159 |
| 06/07 | CSKA Moscow |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Sport Club... |
6 | 1 |
1 | 1 |
329 |
| 2017 | Sport Club... |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2005 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Chinese FA Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Jiangsu Suning |
2 | 1 |
0 | 0 |
161 |
Gauchão - 2º Turno — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Sport Club... |
3 | 1 |
0 | 0 |
22 |
Saudi First Division League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Al-Jabalain FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Verde — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Amazonas FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Emperor's Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Nagoya Grampus |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Chinese Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Jiangsu Suning |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Clube Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Sport Club... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Clube Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho - Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Manchester City |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Manchester City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Manchester City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Everton FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Türkiye Kupasi — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Galatasaray |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Manchester City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | CSKA Moscow |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
20 meczów, 5 goli
Nr koszulki: 21
Były kadrowicz
13 meczów, 5 goli
Nr koszulki: 9
Były kadrowicz
5 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Koronawirus |
13.11.2020 |
30.11.2020 |
18 |
3 |
| 19/20 |
Uraz kolana |
31.01.2020 |
01.06.2020 |
123 |
2 |
| 18/19 |
Torn ankle ligaments |
23.05.2019 |
12.06.2019 |
21 |
2 |
| 14/15 |
Uraz łydki |
22.02.2015 |
25.03.2015 |
32 |
8 |
| 09/10 |
Uraz kostki |
03.02.2010 |
21.02.2010 |
19 |
6 |
🔄 Historia transferów (22)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
18.02.2025 |
Itabirito |
→ |
Without Club |
Transfer |
100k € |
| 24/25 |
30.08.2024 |
Amazonas |
→ |
Itabirito |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
05.01.2024 |
Without Club |
→ |
Amazonas |
Transfer |
— |
| 22/23 |
26.02.2023 |
Al-Jabalain |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
| 22/23 |
25.01.2023 |
Ceará SC |
→ |
Al-Jabalain |
Transfer |
750k € |
| 22/23 |
09.08.2022 |
Corinthians |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
1M € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Nagoya Grampus |
→ |
Corinthians |
Transfer |
2.5M € |
| 17/18 |
06.01.2018 |
Corinthians |
→ |
Nagoya Grampus |
Transfer |
4M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Without Club |
→ |
Corinthians |
Transfer |
2M € |
| 16/17 |
01.10.2016 |
JS Suning Res. |
→ |
Without Club |
Transfer |
2M € |
| 16/17 |
15.07.2016 |
JS Suning |
→ |
JS Suning Res. |
Transfer |
2M € |
| 15/16 |
05.02.2016 |
Al-Shabab |
→ |
JS Suning |
Transfer |
2.5M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Atlético-MG |
→ |
Al-Shabab |
Transfer |
2.5M € |
| 11/12 |
20.05.2012 |
Internacional |
→ |
Atlético-MG |
Transfer |
2.5M € |
| 11/12 |
20.07.2011 |
Man City |
→ |
Internacional |
Transfer |
7M € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Galatasaray |
→ |
Man City |
Powrót z wyp. |
7.5M € |
| 09/10 |
21.01.2010 |
Man City |
→ |
Galatasaray |
Wypożyczenie |
9.5M € |
| 09/10 |
20.01.2010 |
Everton |
→ |
Man City |
Powrót z wyp. |
12.5M € |
| 08/09 |
02.02.2009 |
Man City |
→ |
Everton |
Wypożyczenie |
17M € |
| 08/09 |
31.07.2008 |
CSKA Moscow |
→ |
Man City |
Transfer |
17M € |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Corinthians |
→ |
CSKA Moscow |
Transfer |
5M € |
| 02/03 |
01.01.2003 |
Corinthians B |
→ |
Corinthians |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jô?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.