Guido Herrera
⚽ Bramkarz 🏟️ CA Talleres 🏳️ Argentina Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Guido Gabriel Herrera |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.02.1992 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Río Cuarto, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentina Italy |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Talleres |
| 📅 | Dołączył | 11.01.2016 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | LG & ASOC |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CA Talleres | 11 | 367 | 0 | 0 |
| Yeni Malatyaspor | 1 | 11 | 0 | 0 |
| CAS Defensores de Belgrano (Villa Ramallo) | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Club Atlético Belgrano | 2 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Supercopa Internacional |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Clausura |
8 | 0 | 0 |
2 | 0 | 630 |
| Libertadores |
26 | 0 | 0 |
4 | 0 | 2 250 |
| Apertura |
16 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 305 |
| Copa Argentina |
34 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 800 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
105 | 0 | 0 |
11 | 0 | 9 000 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
54 | 0 | 0 |
2 | 0 | 4 140 |
| Copa Sudamericana |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Süper Lig |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Türkiye Kupasi |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Copa Superliga (-19/20) |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| Superliga |
72 | 0 | 0 |
4 | 0 | 6 298 |
| Primera División |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 700 |
| Prim. B Nacional |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Inicial |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Supercopa Internacional — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CA Talleres |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Clausura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
7 | 0 |
0 | 2 |
630 |
| 2012 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2024 | CA Talleres |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2022 | CA Talleres |
10 | 0 |
0 | 2 |
900 |
| 2019 | CA Talleres |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Apertura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 305 |
Copa Argentina — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | CA Talleres |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2023 | CA Talleres |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2022 | CA Talleres |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | CA Talleres |
6 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 2019 | CA Talleres |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2018 | CA Talleres |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 2017 | CA Talleres |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2016 | CA Talleres |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | CAS Defensores de... |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 2012 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 105M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Talleres |
27 | 0 |
0 | 4 |
2 340 |
| 2023 | CA Talleres |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 430 |
| 2022 | CA Talleres |
26 | 0 |
0 | 3 |
1 980 |
| 2021 | CA Talleres |
25 | 0 |
0 | 2 |
2 250 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Talleres |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 2023 | CA Talleres |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 2022 | CA Talleres |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 2021 | CA Talleres |
13 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Copa Sudamericana — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Talleres |
6 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Talleres |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Süper Lig — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Yeni Malatyaspor |
9 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Türkiye Kupasi — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Yeni Malatyaspor |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Talleres |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | CA Talleres |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Superliga — 0G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Talleres |
21 | 0 |
0 | 1 |
1 888 |
| 2019 | CA Talleres |
24 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 2018 | CA Talleres |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 430 |
Primera División — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CA Talleres |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 700 |
Prim. B Nacional — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CA Talleres |
15 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Inicial — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
04.05.2025 |
25.05.2025 |
22 |
2 |
🔄 Historia transferów (4)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
19.12.2020 |
Y. Malatyaspor |
→ |
CA Talleres |
Powrót z wyp. |
2.4M € |
| 20/21 |
01.09.2020 |
CA Talleres |
→ |
Y. Malatyaspor |
Wypożyczenie |
2.4M € |
| 15/16 |
11.01.2016 |
Defensores (VR) |
→ |
CA Talleres |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Belgrano II |
→ |
Defensores (VR) |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Guido Herrera?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.