Guilherme
⚽ Napastnik 🏟️ Santos FC 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Guilherme Augusto Vieira dos Santos |
| 🎂 | Data urodzenia | 12.04.1995 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | São Paulo, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Santos FC |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | ADRIANO SPORTS |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Santos FC | 2 | 77 | 26 | 15 |
| Sport Club do Recife | 1 | 49 | 21 | 6 |
| Al-Faisaly FC | 3 | 64 | 15 | 6 |
| Fortaleza Esporte Clube | 1 | 60 | 10 | 6 |
| Botafogo de Futebol e Regatas | 1 | 65 | 7 | 2 |
| Associação Chapecoense de Futebol | 1 | 34 | 6 | 0 |
| Al-Dhafra FC | 1 | 14 | 5 | 2 |
| Coritiba Foot Ball Club | 1 | 16 | 2 | 0 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 3 | 52 | 1 | 2 |
| Esporte Clube São José (RS) | 1 | 14 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série B |
100 | 30 | 16 |
12 | 1 | 1 965 |
| Saudi Pro League |
59 | 15 | 6 |
4 | 1 | 1 110 |
| Campeonato Paulista |
25 | 12 | 3 |
3 | 0 | 560 |
| Série A |
120 | 11 | 6 |
5 | 0 | 1 537 |
| UAE Pro League |
13 | 5 | 2 |
2 | 0 | 215 |
| Campeonato Catarinense |
15 | 5 | 0 |
1 | 0 | 215 |
| Copa Sudamericana |
12 | 4 | 2 |
2 | 0 | 153 |
| Campeonato Pernambucano |
13 | 4 | 0 |
1 | 0 | 189 |
| Copa do Brasil |
23 | 3 | 0 |
0 | 0 | 285 |
| Libertadores |
20 | 3 | 1 |
1 | 0 | 441 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
4 | 1 | 2 |
0 | 0 | 356 |
| Campeonato Gaúcho |
14 | 1 | 0 |
0 | 0 | 279 |
| UAE League Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Saudi Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| King's Cup |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Campeonato Cearense - Finals |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca - Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Carioca - Taça Rio |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca |
3 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série B — 30G / 100M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Santos FC |
31 | 10 |
8 | 2 |
256 |
| 2022 | Grêmio Foot-Ball... |
18 | 1 |
2 | 1 |
1 123 |
| 2019 | Sport Club do Recife |
35 | 17 |
6 | 6 |
174 |
| 2018 | Coritiba Foot... |
16 | 2 |
0 | 3 |
412 |
Saudi Pro League — 15G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Faisaly FC |
13 | 2 |
2 | 0 |
561 |
| 20/21 | Al-Faisaly FC |
29 | 8 |
4 | 2 |
304 |
| 19/20 | Al-Faisaly FC |
17 | 5 |
0 | 2 |
245 |
Campeonato Paulista — 12G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Santos FC |
14 | 10 |
3 | 2 |
115 |
| 2024 | Santos FC |
11 | 2 |
0 | 1 |
445 |
Série A — 11G / 120M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Santos FC |
15 | 3 |
2 | 0 |
398 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
34 | 3 |
3 | 3 |
471 |
| 2018 | Associação... |
14 | 1 |
0 | 0 |
315 |
| 2017 | Botafogo de... |
33 | 4 |
1 | 2 |
353 |
| 2016 | Grêmio Foot-Ball... |
24 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UAE Pro League — 5G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Dhafra FC |
13 | 5 |
2 | 2 |
215 |
Campeonato Catarinense — 5G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Associação... |
15 | 5 |
0 | 1 |
215 |
Copa Sudamericana — 4G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
12 | 4 |
2 | 2 |
153 |
Campeonato Pernambucano — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Sport Club do Recife |
13 | 4 |
0 | 1 |
189 |
Copa do Brasil — 3G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
4 | 1 |
0 | 0 |
156 |
| 2019 | Sport Club do Recife |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Associação... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Botafogo de... |
6 | 2 |
0 | 0 |
129 |
| 2016 | Grêmio Foot-Ball... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 3G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
4 | 2 |
1 | 0 |
30 |
| 2018 | Associação... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Botafogo de... |
14 | 1 |
0 | 0 |
411 |
Paulistão A1 - Fase Final — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Santos FC |
4 | 1 |
2 | 0 |
356 |
Campeonato Gaúcho — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Grêmio Foot-Ball... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Esporte Clube São... |
11 | 1 |
0 | 0 |
279 |
UAE League Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Dhafra FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Saudi Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Faisaly FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
King's Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Faisaly FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Al-Faisaly FC |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Botafogo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Botafogo de... |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Botafogo de... |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Esporte Clube São... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Injury to the ankle |
24.07.2025 |
09.08.2025 |
17 |
3 |
| 24/25 |
Hip flexor problems |
02.05.2025 |
21.05.2025 |
20 |
3 |
| 23/24 |
Thigh problems |
28.06.2024 |
14.07.2024 |
17 |
2 |
| 23/24 |
Uraz uda (dwugłowy) |
16.05.2024 |
13.06.2024 |
29 |
5 |
| 18/19 |
Problemy z kręgosłupem |
24.04.2019 |
01.05.2019 |
8 |
1 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Grêmio |
→ |
Santos |
Transfer |
800k € |
| 23/24 |
31.12.2023 |
Fortaleza |
→ |
Grêmio |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 22/23 |
08.02.2023 |
Grêmio |
→ |
Fortaleza |
Wypożyczenie |
600k € |
| 22/23 |
22.07.2022 |
Al-Dhafra FC |
→ |
Grêmio |
Transfer |
600k € |
| 21/22 |
19.01.2022 |
Al-Faisaly |
→ |
Al-Dhafra FC |
Transfer |
1.5M € |
| 19/20 |
08.01.2020 |
Grêmio |
→ |
Al-Faisaly |
Transfer |
800k € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
Sport Recife |
→ |
Grêmio |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 18/19 |
07.01.2019 |
Grêmio |
→ |
Sport Recife |
Wypożyczenie |
800k € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Coritiba FC |
→ |
Grêmio |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 18/19 |
13.08.2018 |
Grêmio |
→ |
Coritiba FC |
Wypożyczenie |
800k € |
| 18/19 |
08.08.2018 |
Chapecoense |
→ |
Grêmio |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 17/18 |
05.01.2018 |
Grêmio |
→ |
Chapecoense |
Wypożyczenie |
700k € |
| 17/18 |
31.12.2017 |
Botafogo |
→ |
Grêmio |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 16/17 |
27.01.2017 |
Grêmio |
→ |
Botafogo |
Wypożyczenie |
500k € |
| 15/16 |
02.05.2016 |
EC São José |
→ |
Grêmio |
Powrót z wyp. |
— |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Grêmio |
→ |
EC São José |
Wypożyczenie |
— |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Cotia-SP |
→ |
Grêmio U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Guilherme?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.