Guillermo Allison
⚽ Bramkarz 🏟️ Querétaro FC 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Guillermo Allison Revuelta |
| 🎂 | Data urodzenia | 24.09.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tuxtla Gutiérrez, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 192 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Querétaro FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
| 🤝 | Agent | VF |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Querétaro FC | 6 | 78 | 0 | 0 |
| Querétaro FC U23 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Celaya FC | 2 | 82 | 0 | 1 |
| Cancún FC | 1 | 29 | 0 | 0 |
| CD Cruz Azul | 12 | 294 | 0 | 0 |
| CD Cruz Azul U20 | 11 | 105 | 0 | 0 |
| CD Cruz Azul Hidalgo | 4 | 56 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
140 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 769 |
| Liga MX Clausura |
123 | 0 | 0 |
4 | 0 | 1 949 |
| Liguilla Clausura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga MX U23 Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 810 |
| Liga Expansión MX Cl. |
46 | 0 | 0 |
5 | 0 | 4 053 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
11 | 0 | 1 |
2 | 0 | 1 020 |
| Liga Expansión MX Ap. |
45 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 008 |
| Leagues Cup |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
49 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 185 |
| CONCACAF CL |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
52 | 0 | 0 |
0 | 0 | 4 584 |
| Copa MX Clausura |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 057 |
| Liguilla Apertura |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
32 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 610 |
| Ascenso MX Cl. |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| Ascenso MX Ap. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Ascenso Clausura |
16 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 170 |
| Primera Apertura |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Liguilla Asc. Ap |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso Apertura |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pr.A Cl |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. A Clausura |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 0G / 140M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Querétaro FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 24/25 | Querétaro FC |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 23/24 | Querétaro FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 19/20 | CD Cruz Azul |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | CD Cruz Azul |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 0 |
349 |
| 14/15 | CD Cruz Azul |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | CD Cruz Azul |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 123M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Querétaro FC |
17 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 23/24 | Querétaro FC |
14 | 0 |
0 | 1 |
705 |
| 19/20 | CD Cruz Azul |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | CD Cruz Azul |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | CD Cruz Azul |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | CD Cruz Azul |
16 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | CD Cruz Azul |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 1 |
254 |
Liguilla Clausura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Querétaro FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX U23 Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Querétaro FC U23 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Celaya FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 21/22 | Celaya FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 20/21 | Cancún FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Celaya FC |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 21/22 | Celaya FC |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 263 |
| 20/21 | Cancún FC |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
Liguilla de Expansión Apertura — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Celaya FC |
6 | 0 |
1 | 1 |
570 |
| 21/22 | Celaya FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 20/21 | Cancún FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Celaya FC |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 21/22 | Celaya FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 20/21 | Cancún FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 128 |
Leagues Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Querétaro FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2024 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2023 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CD Cruz Azul |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CD Cruz Azul U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | CD Cruz Azul U20 |
9 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 17/18 | CD Cruz Azul U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | CD Cruz Azul U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | CD Cruz Azul U20 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 13/14 | CD Cruz Azul U20 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 12/13 | CD Cruz Azul U20 |
5 | 0 |
0 | 0 |
405 |
| 10/11 | CD Cruz Azul U20 |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
CONCACAF CL — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CD Cruz Azul |
10 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CD Cruz Azul U20 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 18/19 | CD Cruz Azul U20 |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 16/17 | CD Cruz Azul U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | CD Cruz Azul U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CD Cruz Azul U20 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 13/14 | CD Cruz Azul U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | CD Cruz Azul U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 11/12 | CD Cruz Azul U20 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 10/11 | CD Cruz Azul U20 |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 254 |
Copa MX Clausura — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | CD Cruz Azul |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | CD Cruz Azul |
7 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | CD Cruz Azul |
5 | 0 |
0 | 0 |
157 |
| 12/13 | CD Cruz Azul |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CD Cruz Azul |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CD Cruz Azul |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 17/18 | CD Cruz Azul |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 16/17 | CD Cruz Azul |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 15/16 | CD Cruz Azul |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 12/13 | CD Cruz Azul |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | CD Cruz Azul Hidalgo |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | CD Cruz Azul Hidalgo |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Ascenso Clausura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CD Cruz Azul Hidalgo |
13 | 0 |
0 | 2 |
1 170 |
| 09/10 | CD Cruz Azul Hidalgo |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Apertura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CD Cruz Azul |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | CD Cruz Azul |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CD Cruz Azul U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CD Cruz Azul Hidalgo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso Apertura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CD Cruz Azul Hidalgo |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pr.A Cl — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CD Cruz Azul Hidalgo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CD Cruz Azul Hidalgo |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Celaya |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
400k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
CD Cruz Azul |
→ |
Celaya |
Transfer |
400k € |
| 21/22 |
30.06.2022 |
Celaya |
→ |
CD Cruz Azul |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
CD Cruz Azul |
→ |
Celaya |
Wypożyczenie |
400k € |
| 20/21 |
30.06.2021 |
Cancún FC |
→ |
CD Cruz Azul |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
CD Cruz Azul |
→ |
Cancún FC |
Wypożyczenie |
300k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Cruz Azul Hid. |
→ |
CD Cruz Azul |
Transfer |
200k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Cruz Azul U20 |
→ |
Cruz Azul Hid. |
Transfer |
200k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Cruz Azul Jasso |
→ |
Cruz Azul U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Guillermo Allison?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.