Gustavo
⚽ Napastnik 🏟️ Shanghai Port 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Gustavo Henrique da Silva Sousa |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.03.1994 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Registro, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 189 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Shanghai Port |
| 📅 | Dołączył | 12.02.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Olé Sport & Business |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Jeonbuk Hyundai Motors | 8 | 153 | 57 | 16 |
| Shanghai Port | 3 | 57 | 31 | 11 |
| Fortaleza Esporte Clube | 1 | 47 | 30 | 1 |
| Criciúma Esporte Clube | 3 | 63 | 18 | 0 |
| Sport Club Corinthians Paulista | 3 | 81 | 14 | 3 |
| Esporte Clube Bahia | 1 | 36 | 6 | 0 |
| Resende FC | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Goiás EC | 1 | 19 | 1 | 0 |
| Sport Club Internacional | 1 | 5 | 0 | 0 |
| CD Nacional | 1 | 22 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| K League 1 |
102 | 31 | 10 |
12 | 0 | 764 |
| Super League |
41 | 27 | 9 |
4 | 0 | 231 |
| Série B |
67 | 26 | 1 |
2 | 1 | 832 |
| AFC Champions League |
33 | 13 | 5 |
3 | 0 | 1 165 |
| Campeonato Cearense - Group |
13 | 13 | 0 |
1 | 1 | 77 |
| Korea Cup |
12 | 11 | 0 |
2 | 0 | 202 |
| Série A |
66 | 6 | 3 |
4 | 0 | 346 |
| Campeonato Catarinense |
30 | 6 | 0 |
2 | 0 | 77 |
| Campeonato Baiano |
14 | 5 | 0 |
1 | 0 | 152 |
| Copa do Brasil |
11 | 4 | 0 |
1 | 0 | 269 |
| Chinese FA Cup |
5 | 3 | 1 |
0 | 0 | 41 |
| K League 1 Final A |
16 | 3 | 1 |
2 | 0 | 406 |
| Campeonato Paulista |
13 | 3 | 0 |
0 | 0 | 171 |
| Campeonato Cearense - Finals |
4 | 3 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Copa Sudamericana |
9 | 2 | 0 |
0 | 0 | 168 |
| Campeonato Carioca |
8 | 2 | 0 |
0 | 0 | 159 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 461 |
| Chinese Super Cup |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Gauchão - 2º Turno |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
5 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Copa do Nordeste |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga NOS |
16 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Taça de Portugal |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Allianz Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
K League 1 — 31G / 102M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Jeonbuk Hyundai... |
29 | 4 |
0 | 2 |
312 |
| 2022 | Jeonbuk Hyundai... |
31 | 8 |
4 | 2 |
209 |
| 2021 | Jeonbuk Hyundai... |
32 | 14 |
5 | 4 |
98 |
| 2020 | Jeonbuk Hyundai... |
10 | 5 |
1 | 4 |
145 |
Super League — 27G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Shanghai Port |
13 | 7 |
3 | 1 |
121 |
| 2024 | Shanghai Port |
28 | 20 |
6 | 3 |
110 |
Série B — 26G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Fortaleza Esporte... |
30 | 14 |
1 | 2 |
155 |
| 2017 | Goiás EC |
19 | 1 |
0 | 0 |
533 |
| 2016 | Criciúma Esporte... |
18 | 11 |
0 | 0 |
144 |
AFC Champions League — 13G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Shanghai Port |
10 | 1 |
0 | 1 |
767 |
| 23/24 | Jeonbuk Hyundai... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Jeonbuk Hyundai... |
7 | 2 |
1 | 2 |
211 |
| 20/21 | Jeonbuk Hyundai... |
8 | 8 |
3 | 0 |
73 |
| 19/20 | Jeonbuk Hyundai... |
4 | 2 |
1 | 0 |
114 |
Campeonato Cearense - Group — 13G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Fortaleza Esporte... |
13 | 13 |
0 | 1 |
77 |
Korea Cup — 11G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Jeonbuk Hyundai... |
4 | 5 |
0 | 0 |
38 |
| 2022 | Jeonbuk Hyundai... |
3 | 2 |
0 | 1 |
90 |
| 2021 | Jeonbuk Hyundai... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Jeonbuk Hyundai... |
4 | 4 |
0 | 1 |
74 |
Série A — 6G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Sport Club... |
32 | 5 |
2 | 2 |
201 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
10 | 1 |
0 | 1 |
145 |
| 2016 | Sport Club... |
14 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2014 | Criciúma Esporte... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Catarinense — 6G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Criciúma Esporte... |
14 | 6 |
0 | 1 |
77 |
| 2015 | Criciúma Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Criciúma Esporte... |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Baiano — 5G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
14 | 5 |
0 | 1 |
152 |
Copa do Brasil — 4G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Sport Club... |
5 | 3 |
0 | 0 |
89 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Criciúma Esporte... |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 2014 | Criciúma Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Chinese FA Cup — 3G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Shanghai Port |
2 | 3 |
0 | 0 |
41 |
| 2024 | Shanghai Port |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
K League 1 Final A — 3G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Jeonbuk Hyundai... |
2 | 2 |
0 | 0 |
53 |
| 2022 | Jeonbuk Hyundai... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Jeonbuk Hyundai... |
5 | 1 |
0 | 1 |
353 |
| 2020 | Jeonbuk Hyundai... |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Sport Club... |
9 | 3 |
0 | 0 |
171 |
Campeonato Cearense - Finals — 3G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Fortaleza Esporte... |
4 | 3 |
0 | 0 |
120 |
Copa Sudamericana — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Sport Club... |
9 | 2 |
0 | 0 |
168 |
Campeonato Carioca — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Resende FC |
8 | 2 |
0 | 0 |
159 |
Paulistão A1 - Fase Final — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Sport Club... |
6 | 1 |
0 | 0 |
461 |
Chinese Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Shanghai Port |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Gauchão - 2º Turno — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Criciúma Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga NOS — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CD Nacional |
16 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Taça de Portugal — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CD Nacional |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Allianz Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CD Nacional |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Leg injury |
08.11.2023 |
01.02.2024 |
86 |
6 |
| 21/22 |
Koronawirus |
07.04.2022 |
21.04.2022 |
15 |
3 |
| 21/22 |
Fitness |
01.02.2022 |
17.02.2022 |
17 |
0 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
12.02.2024 |
Jeonbuk Hyundai |
→ |
SH Port |
Transfer |
600k € |
| 20/21 |
22.07.2020 |
Corinthians |
→ |
Jeonbuk Hyundai |
Transfer |
900k € |
| 20/21 |
21.07.2020 |
Internacional |
→ |
Corinthians |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 19/20 |
18.02.2020 |
Corinthians |
→ |
Internacional |
Wypożyczenie |
1.1M € |
| 18/19 |
30.11.2018 |
Fortaleza |
→ |
Corinthians |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Corinthians |
→ |
Fortaleza |
Wypożyczenie |
600k € |
| 17/18 |
30.11.2017 |
Goiás |
→ |
Corinthians |
Powrót z wyp. |
750k € |
| 17/18 |
10.07.2017 |
Corinthians |
→ |
Goiás |
Wypożyczenie |
750k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
EC Bahia |
→ |
Corinthians |
Powrót z wyp. |
750k € |
| 16/17 |
19.01.2017 |
Corinthians |
→ |
EC Bahia |
Wypożyczenie |
750k € |
| 16/17 |
31.08.2016 |
Criciúma EC |
→ |
Corinthians |
Transfer |
750k € |
| 15/16 |
05.02.2016 |
Nacional |
→ |
Criciúma EC |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 15/16 |
13.08.2015 |
Criciúma EC |
→ |
Nacional |
Wypożyczenie |
300k € |
| 15/16 |
01.08.2015 |
Tubarão-SC |
→ |
Criciúma EC |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 14/15 |
03.06.2015 |
Criciúma EC |
→ |
Tubarão-SC |
Wypożyczenie |
300k € |
| 14/15 |
30.04.2015 |
Resende |
→ |
Criciúma EC |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 14/15 |
04.03.2015 |
Criciúma EC |
→ |
Resende |
Wypożyczenie |
300k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Gustavo?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.