Walter Montillo
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Argentina Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Walter Damián Montillo |
| 🎂 | Data urodzenia | 13.04.1984 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Lanús, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentina Italy |
| 📏 | Wzrost | 170 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 15.02.2021 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Cruzeiro Esporte Clube | 3 | 119 | 36 | 27 |
| Shandong Luneng Taishan | 6 | 99 | 21 | 22 |
| Club Universidad de Chile | 8 | 119 | 19 | 26 |
| Club Atlético Tigre | 3 | 46 | 8 | 11 |
| Santos FC | 2 | 50 | 8 | 8 |
| CA San Lorenzo de Almagro | 5 | 117 | 7 | 7 |
| Monarcas Morelia | 1 | 32 | 2 | 1 |
| Botafogo de Futebol e Regatas | 1 | 17 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
121 | 28 | 30 |
13 | 0 | 1 657 |
| Super League |
67 | 14 | 15 |
5 | 0 | 1 363 |
| Campeonato Mineiro |
21 | 10 | 1 |
6 | 1 | 388 |
| Torneo Apertura |
28 | 6 | 7 |
5 | 0 | 998 |
| Libertadores |
33 | 5 | 7 |
6 | 0 | 686 |
| AFC Champions League |
18 | 5 | 4 |
1 | 0 | 406 |
| Liga Primera |
31 | 4 | 9 |
0 | 0 | 564 |
| Superliga |
23 | 4 | 9 |
3 | 0 | 334 |
| Copa Sudamericana |
13 | 4 | 2 |
1 | 0 | 319 |
| Apertura |
58 | 4 | 3 |
3 | 0 | 1 012 |
| Torneo Clausura |
23 | 3 | 3 |
0 | 0 | 1 162 |
| Primera Nacional |
14 | 2 | 2 |
0 | 0 | 612 |
| Copa Superliga (-19/20) |
7 | 2 | 0 |
0 | 0 | 260 |
| Campeonato Paulista |
17 | 2 | 0 |
1 | 0 | 687 |
| Clausura |
46 | 2 | 4 |
2 | 0 | 1 503 |
| Primera Apertura |
17 | 2 | 1 |
1 | 0 | 492 |
| Chinese FA Cup |
11 | 1 | 2 |
2 | 0 | 211 |
| Copa do Brasil |
7 | 1 | 0 |
1 | 0 | 386 |
| AFC CL-Qualification |
2 | 1 | 1 |
0 | 0 | 165 |
| Torneo Clausura play-offs |
2 | 1 | 1 |
1 | 0 | 149 |
| Copa Chile |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Trofeo de Campeones Superliga |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Argentina |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Carioca - Taça Rio |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Chinese Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana playoff |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Torneo Apertura play-offs |
10 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Clausura |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| InterLiga |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 28G / 121M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Botafogo de... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Santos FC |
26 | 5 |
8 | 2 |
437 |
| 2012 | Cruzeiro Esporte... |
32 | 4 |
7 | 3 |
688 |
| 2011 | Cruzeiro Esporte... |
34 | 12 |
7 | 6 |
250 |
| 2010 | Cruzeiro Esporte... |
23 | 7 |
8 | 2 |
282 |
Super League — 14G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Shandong Luneng... |
25 | 9 |
4 | 1 |
197 |
| 2015 | Shandong Luneng... |
15 | 3 |
4 | 1 |
207 |
| 2014 | Shandong Luneng... |
27 | 2 |
7 | 3 |
959 |
Campeonato Mineiro — 10G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Cruzeiro Esporte... |
11 | 4 |
0 | 3 |
248 |
| 2011 | Cruzeiro Esporte... |
10 | 6 |
1 | 3 |
140 |
Torneo Apertura — 6G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Club Universidad... |
10 | 2 |
5 | 1 |
409 |
| 08/09 | Club Universidad... |
2 | 1 |
1 | 1 |
168 |
| 07/08 | Club Universidad... |
16 | 3 |
1 | 3 |
421 |
Libertadores — 5G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Universidad... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Botafogo de... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Cruzeiro Esporte... |
7 | 3 |
4 | 2 |
207 |
| 2010 | Club Universidad... |
12 | 2 |
3 | 2 |
479 |
| 2009 | Club Universidad... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2005 | CA San Lorenzo de... |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
AFC Champions League — 5G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Shandong Luneng... |
8 | 3 |
1 | 0 |
226 |
| 14/15 | Shandong Luneng... |
4 | 2 |
2 | 0 |
180 |
| 13/14 | Shandong Luneng... |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Liga Primera — 4G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Universidad... |
31 | 4 |
9 | 0 |
564 |
Superliga — 4G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Atlético Tigre |
23 | 4 |
9 | 3 |
334 |
Copa Sudamericana — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Club Universidad... |
6 | 3 |
2 | 1 |
149 |
| 2004 | CA San Lorenzo de... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2003 | CA San Lorenzo de... |
4 | 1 |
0 | 0 |
170 |
Apertura — 4G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | CA San Lorenzo de... |
9 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2006 | CA San Lorenzo de... |
19 | 2 |
1 | 2 |
533 |
| 2005 | CA San Lorenzo de... |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2004 | CA San Lorenzo de... |
13 | 2 |
1 | 0 |
479 |
| 2003 | CA San Lorenzo de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Torneo Clausura — 3G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Club Universidad... |
9 | 1 |
2 | 0 |
661 |
| 07/08 | Club Universidad... |
14 | 2 |
1 | 0 |
501 |
Primera Nacional — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Atlético Tigre |
14 | 2 |
2 | 0 |
612 |
Copa Superliga (-19/20) — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Atlético Tigre |
7 | 2 |
0 | 0 |
260 |
Campeonato Paulista — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Santos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Santos FC |
16 | 2 |
0 | 1 |
687 |
Clausura — 2G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | CA San Lorenzo de... |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2005 | CA San Lorenzo de... |
14 | 1 |
1 | 0 |
601 |
| 2004 | CA San Lorenzo de... |
17 | 1 |
3 | 2 |
902 |
| 2003 | CA San Lorenzo de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Apertura — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Monarcas Morelia |
17 | 2 |
1 | 1 |
492 |
Chinese FA Cup — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Shandong Luneng... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Shandong Luneng... |
4 | 1 |
0 | 0 |
211 |
| 2014 | Shandong Luneng... |
5 | 0 |
2 | 2 |
0 |
Copa do Brasil — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Santos FC |
5 | 1 |
0 | 1 |
386 |
| 2012 | Cruzeiro Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
AFC CL-Qualification — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Shandong Luneng... |
2 | 1 |
1 | 0 |
165 |
Torneo Clausura play-offs — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Club Universidad... |
2 | 1 |
1 | 1 |
149 |
Copa Chile — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Universidad... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Trofeo de Campeones Superliga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Atlético Tigre |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Club Atlético Tigre |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Botafogo de... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Botafogo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Chinese Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Shandong Luneng... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Club Universidad... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Torneo Apertura play-offs — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Club Universidad... |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2008 | Club Universidad... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2003 | CA San Lorenzo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Monarcas Morelia |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
InterLiga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Monarcas Morelia |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
6 meczów
Nr koszulki: 18
Były kadrowicz
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Calf problems |
23.11.2020 |
13.12.2020 |
21 |
1 |
| 20/21 |
Thigh problems |
22.10.2020 |
04.11.2020 |
14 |
1 |
| 14/15 |
Broken collarbone |
12.04.2015 |
08.07.2015 |
88 |
17 |
| 09/10 |
ankle sprain |
11.09.2009 |
22.09.2009 |
12 |
2 |
| 08/09 |
Thigh problems |
08.05.2009 |
31.05.2009 |
24 |
5 |
| 08/09 |
Naderwanie pęczka mięśniowego |
09.04.2009 |
26.04.2009 |
18 |
6 |
| 08/09 |
Uraz barku |
15.01.2009 |
16.03.2009 |
61 |
10 |
| 08/09 |
Naderwanie pęczka mięśniowego |
02.08.2008 |
29.08.2008 |
28 |
4 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
15.02.2021 |
U. de Chile |
→ |
Retired |
Transfer |
300k € |
| 19/20 |
08.01.2020 |
Tigre |
→ |
U. de Chile |
Transfer |
250k € |
| 17/18 |
12.01.2018 |
Career break |
→ |
Tigre |
Transfer |
— |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Botafogo |
→ |
Career break |
Transfer |
— |
| 16/17 |
12.01.2017 |
SD Luneng |
→ |
Botafogo |
Transfer |
2.5M € |
| 13/14 |
29.01.2014 |
Santos |
→ |
SD Luneng |
Transfer |
4M € |
| 12/13 |
03.01.2013 |
Cruzeiro |
→ |
Santos |
Transfer |
5M € |
| 10/11 |
05.08.2010 |
U. de Chile |
→ |
Cruzeiro |
Transfer |
2.5M € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
San Lorenzo |
→ |
U. de Chile |
Transfer |
400k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Monarcas Morelia |
→ |
San Lorenzo |
Transfer |
500k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
San Lorenzo |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
500k € |
| 01/02 |
01.01.2002 |
San Lorenzo U20 |
→ |
San Lorenzo |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Walter Montillo?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.