Harry Lewis
⚽ Bramkarz 🏟️ Carlisle United 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Harry Charles John Lewis |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.12.1997 (28 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Shrewsbury, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Carlisle United |
| 📅 | Dołączył | 11.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | GW Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Carlisle United | 3 | 72 | 0 | 0 |
| Bradford City | 2 | 89 | 0 | 1 |
| Southampton FC U23 | 5 | 41 | 0 | 0 |
| Southampton FC | 5 | 32 | 0 | 0 |
| Dundee United FC | 1 | 46 | 0 | 0 |
| Southampton FC U21 | 1 | 17 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| National League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Two |
112 | 0 | 0 |
2 | 0 | 7 740 |
| EFL Trophy |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 530 |
| FA Cup |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| EFL Cup |
16 | 0 | 1 |
0 | 0 | 540 |
| League One |
20 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 800 |
| League Two Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Premier League 2 |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 461 |
| Premier League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premiership Play-offs |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 206 |
| Championship |
35 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 610 |
| SFA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Betfred Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Europa League |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U21 PL |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
National League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Carlisle United |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two — 0G / 112M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Carlisle United |
40 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 23/24 | Bradford City |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
| 22/23 | Bradford City |
46 | 0 |
0 | 2 |
4 140 |
EFL Trophy — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Carlisle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Bradford City |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Bradford City |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 20/21 | Southampton FC U23 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | Southampton FC U23 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Southampton FC U23 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Southampton FC U23 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
FA Cup — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Carlisle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Southampton FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Southampton FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Southampton FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Southampton FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
EFL Cup — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Carlisle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Bradford City |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 22/23 | Bradford City |
2 | 0 |
1 | 0 |
180 |
| 21/22 | Southampton FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Southampton FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Southampton FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Carlisle United |
20 | 0 |
0 | 1 |
1 800 |
League Two Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Bradford City |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Premier League 2 — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Southampton FC U23 |
5 | 0 |
0 | 0 |
391 |
| 20/21 | Southampton FC U23 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 19/20 | Southampton FC U23 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 18/19 | Southampton FC U23 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Southampton FC U23 |
12 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Premier League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Southampton FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Southampton FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Southampton FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Southampton FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership Play-offs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dundee United FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
206 |
Championship — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dundee United FC |
35 | 0 |
0 | 0 |
2 610 |
SFA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dundee United FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Betfred Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dundee United FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Europa League — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Southampton FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 PL — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Southampton FC U21 |
17 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 13
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
11.01.2024 |
Bradford |
→ |
Carlisle United |
Transfer |
350k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Southampton |
→ |
Bradford |
Transfer |
200k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Southampton U23 |
→ |
Southampton |
Transfer |
200k € |
| 17/18 |
14.05.2018 |
Dundee United |
→ |
Southampton U23 |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 17/18 |
14.07.2017 |
Southampton U23 |
→ |
Dundee United |
Wypożyczenie |
— |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Southampton U18 |
→ |
Southampton U23 |
Transfer |
— |
| 15/16 |
31.08.2015 |
Shrewsbury U18 |
→ |
Southampton U18 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Harry Lewis?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.