Henrik Dalsgaard
⚽ Obrońca 🏟️ Aarhus GF 🏳️ Dania
| 🎂 | Data urodzenia | 26.07.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Roum, Dania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Dania |
| 📏 | Wzrost | 192 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Aarhus GF |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | People In Sport |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Aalborg BK | 8 | 209 | 10 | 24 |
| Zulte Waregem | 2 | 47 | 9 | 3 |
| FC Midtjylland | 3 | 112 | 8 | 6 |
| Brentford FC | 4 | 170 | 7 | 10 |
| Aarhus GF | 2 | 36 | 1 | 0 |
| FC Midtjylland Reserves | 2 | 4 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Superliga |
215 | 12 | 20 |
18 | 1 | 9 488 |
| Championship |
153 | 6 | 8 |
23 | 1 | 9 588 |
| JPL Play-Offs I |
19 | 6 | 1 |
2 | 0 | 1 008 |
| JPL |
24 | 3 | 2 |
2 | 0 | 989 |
| Superliga Championship round |
29 | 2 | 1 |
4 | 0 | 1 433 |
| Future Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 199 |
| UECL Quali |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 493 |
| Superliga Relegation round |
8 | 1 | 1 |
2 | 0 | 720 |
| Champions League Qu. |
8 | 1 | 0 |
1 | 0 | 390 |
| Championship Play-Offs |
6 | 1 | 0 |
3 | 0 | 300 |
| DBU Pokalen |
12 | 1 | 4 |
1 | 0 | 231 |
| SAS Ligaen |
40 | 1 | 2 |
1 | 0 | 88 |
| Oddset Pokalen |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
21 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Sydbank Pokalen |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Reserveligaen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
3 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Croky Cup |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Ekstra Bladet Cu |
3 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Superliga — 12G / 215M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Aarhus GF |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | Aarhus GF |
17 | 1 |
0 | 2 |
1 297 |
| 23/24 | FC Midtjylland |
17 | 2 |
3 | 2 |
491 |
| 22/23 | FC Midtjylland |
16 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 21/22 | FC Midtjylland |
18 | 1 |
0 | 2 |
1 614 |
| 15/16 | Aalborg BK |
17 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 14/15 | Aalborg BK |
27 | 1 |
4 | 3 |
2 280 |
| 13/14 | Aalborg BK |
18 | 2 |
4 | 2 |
623 |
| 12/13 | Aalborg BK |
31 | 2 |
1 | 2 |
1 361 |
| 11/12 | Aalborg BK |
31 | 2 |
3 | 1 |
1 001 |
| 10/11 | Aalborg BK |
16 | 1 |
1 | 0 |
821 |
Championship — 6G / 153M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Brentford FC |
35 | 2 |
1 | 5 |
1 510 |
| 19/20 | Brentford FC |
45 | 1 |
2 | 4 |
3 779 |
| 18/19 | Brentford FC |
43 | 2 |
2 | 10 |
1 759 |
| 17/18 | Brentford FC |
30 | 1 |
3 | 4 |
2 540 |
JPL Play-Offs I — 6G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Zulte Waregem |
9 | 5 |
1 | 1 |
153 |
| 15/16 | Zulte Waregem |
10 | 1 |
0 | 1 |
855 |
JPL — 3G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Zulte Waregem |
15 | 1 |
1 | 1 |
584 |
| 15/16 | Zulte Waregem |
9 | 2 |
1 | 1 |
405 |
Superliga Championship round — 2G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Aarhus GF |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | FC Midtjylland |
9 | 1 |
0 | 3 |
623 |
| 21/22 | FC Midtjylland |
10 | 1 |
1 | 1 |
810 |
Future Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland... |
3 | 1 |
0 | 0 |
199 |
UECL Quali — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
5 | 1 |
0 | 1 |
493 |
Superliga Relegation round — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Midtjylland |
8 | 1 |
1 | 2 |
720 |
Champions League Qu. — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Midtjylland |
4 | 1 |
0 | 0 |
390 |
| 21/22 | FC Midtjylland |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Aalborg BK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship Play-Offs — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Brentford FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Brentford FC |
3 | 1 |
0 | 2 |
300 |
DBU Pokalen — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Aalborg BK |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 14/15 | Aalborg BK |
3 | 1 |
1 | 0 |
231 |
| 13/14 | Aalborg BK |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Aalborg BK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Aalborg BK |
1 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 10/11 | Aalborg BK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SAS Ligaen — 1G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Aalborg BK |
32 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 08/09 | Aalborg BK |
8 | 1 |
0 | 0 |
88 |
Oddset Pokalen — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Aarhus GF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | FC Midtjylland |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Midtjylland |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | FC Midtjylland |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Aalborg BK |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Sydbank Pokalen — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Midtjylland |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Midtjylland |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Reserveligaen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Midtjylland... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Brentford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Brentford FC |
2 | 0 |
2 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Brentford FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Brentford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Brentford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Brentford FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Croky Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Zulte Waregem |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Aalborg BK |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Aalborg BK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ekstra Bladet Cu — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Aalborg BK |
3 | 0 |
2 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Aalborg BK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
26 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 14
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Koronawirus |
02.08.2021 |
16.08.2021 |
15 |
4 |
| 16/17 |
Uraz biodra |
25.07.2016 |
26.11.2016 |
125 |
16 |
| 13/14 |
Knee problems |
10.03.2014 |
27.07.2014 |
140 |
18 |
| 12/13 |
Uraz kostki |
19.11.2012 |
31.12.2012 |
43 |
2 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
FC Midtjylland |
→ |
Aarhus GF |
Transfer |
400k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Brentford |
→ |
FC Midtjylland |
Transfer |
2M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Zulte Waregem |
→ |
Brentford |
Transfer |
1.3M € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Aalborg BK |
→ |
Zulte Waregem |
Transfer |
600k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Møldrup/Tostr. |
→ |
Aalborg BK |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Henrik Dalsgaard?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.