Hjörtur Hermannsson
⚽ Obrońca 🏟️ Volos NPS 🏳️ Islandia
| 🎂 | Data urodzenia | 07.02.1995 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Reykjavík, Islandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Islandia |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Volos NPS |
| 📅 | Dołączył | 07.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | MD Management |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Bröndby IF | 5 | 200 | 4 | 1 |
| Volos NPS | 2 | 21 | 2 | 1 |
| Pisa Sporting Club | 3 | 109 | 1 | 0 |
| IFK Göteborg | 2 | 10 | 1 | 0 |
| Fylkir Reykjavík | 2 | 15 | 1 | 0 |
| PSV Eindhoven U19 | 1 | 22 | 1 | 0 |
| Carrarese Calcio 1908 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Bröndby IF Reserves | 4 | 11 | 0 | 0 |
| PSV Eindhoven U21 | 4 | 74 | 0 | 0 |
| PSV Eindhoven | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Superliga Championship round |
48 | 2 | 0 |
7 | 1 | 975 |
| Super League 1 |
11 | 1 | 0 |
4 | 0 | 810 |
| SL1 Play-out |
9 | 1 | 1 |
3 | 0 | 805 |
| Serie B Play-off |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Superliga |
116 | 1 | 0 |
9 | 0 | 2 043 |
| Pepsideild |
15 | 1 | 0 |
0 | 0 | 637 |
| Europa League Qualifying |
18 | 1 | 0 |
1 | 0 | 255 |
| Svenska Cupen |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| U19 Cup NL |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 469 |
| Kypello Elladas |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie B |
108 | 0 | 0 |
15 | 2 | 0 |
| Italy Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Sydbank Pokalen |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Reserveligaen |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Allsvenskan |
7 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Reserveligaen Spring |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superliga Europa Playoff |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| DBU Pokalen |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Jupiler League |
70 | 0 | 0 |
7 | 0 | 0 |
| Eredivisie |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U19 Div. 1 Spring |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Beloften nacompetitie |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Beloften Eredivisie |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Superliga Championship round — 2G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Bröndby IF |
10 | 1 |
0 | 2 |
725 |
| 19/20 | Bröndby IF |
9 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 18/19 | Bröndby IF |
10 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | Bröndby IF |
10 | 1 |
0 | 0 |
250 |
| 16/17 | Bröndby IF |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Super League 1 — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Volos NPS |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 24/25 | Volos NPS |
9 | 1 |
0 | 2 |
810 |
SL1 Play-out — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Volos NPS |
9 | 1 |
1 | 3 |
805 |
Serie B Play-off — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Pisa Sporting Club |
3 | 1 |
0 | 0 |
300 |
Superliga — 1G / 116M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Bröndby IF |
22 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Bröndby IF |
22 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 18/19 | Bröndby IF |
24 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Bröndby IF |
23 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Bröndby IF |
25 | 1 |
0 | 3 |
2 043 |
Pepsideild — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Fylkir Reykjavík |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Fylkir Reykjavík |
12 | 1 |
0 | 0 |
637 |
Europa League Qualifying — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Bröndby IF |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Bröndby IF |
4 | 1 |
0 | 0 |
255 |
| 17/18 | Bröndby IF |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Bröndby IF |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Svenska Cupen — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | IFK Göteborg |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
U19 Cup NL — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | PSV Eindhoven U19 |
6 | 1 |
0 | 0 |
469 |
Kypello Elladas — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Volos NPS |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B — 0G / 108M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Carrarese Calcio... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | Pisa Sporting Club |
31 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 22/23 | Pisa Sporting Club |
37 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 21/22 | Pisa Sporting Club |
35 | 0 |
0 | 7 |
0 |
Italy Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Pisa Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Pisa Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Pisa Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Sydbank Pokalen — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Bröndby IF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Bröndby IF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Bröndby IF |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Reserveligaen — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Bröndby IF Reserves |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Bröndby IF Reserves |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Bröndby IF Reserves |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Bröndby IF Reserves |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Allsvenskan — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | IFK Göteborg |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Reserveligaen Spring — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Bröndby IF Reserves |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Bröndby IF Reserves |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga Europa Playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Bröndby IF |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
DBU Pokalen — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Bröndby IF |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Bröndby IF |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jupiler League — 0G / 70M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | PSV Eindhoven U21 |
21 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 14/15 | PSV Eindhoven U21 |
20 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 13/14 | PSV Eindhoven U21 |
29 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Eredivisie — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | PSV Eindhoven |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 Div. 1 Spring — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | PSV Eindhoven U19 |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften nacompetitie — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | PSV Eindhoven U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften Eredivisie — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | PSV Eindhoven U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
28 meczów
Nr koszulki: 6
Aktywny kadrowicz
18 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz
18 meczów, 4 goli
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz
23 meczów, 4 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 19/20 |
Hamstring strain |
08.12.2019 |
05.03.2020 |
89 |
7 |
| 15/16 |
Uraz biodra |
29.03.2016 |
25.04.2016 |
28 |
5 |
| 14/15 |
Uraz biodra |
10.02.2015 |
30.06.2015 |
141 |
19 |
| 13/14 |
Knee medial ligament tear |
22.03.2014 |
21.08.2014 |
153 |
22 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
07.01.2025 |
Carrarese |
→ |
Volos NPS |
Transfer |
400k € |
| 24/25 |
26.08.2024 |
Pisa |
→ |
Carrarese |
Transfer |
700k € |
| 21/22 |
16.07.2021 |
Bröndby IF |
→ |
Pisa |
Transfer |
800k € |
| 16/17 |
07.07.2016 |
PSV U21 |
→ |
Bröndby IF |
Transfer |
300k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
IFK Göteborg |
→ |
PSV U21 |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 15/16 |
16.02.2016 |
PSV U21 |
→ |
IFK Göteborg |
Wypożyczenie |
200k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
PSV U19 |
→ |
PSV U21 |
Transfer |
— |
| 11/12 |
20.06.2012 |
Fylkir |
→ |
PSV U19 |
Transfer |
— |
| 11/12 |
15.09.2011 |
Fylkir U19 |
→ |
Fylkir |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Hjörtur Hermannsson?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.