Hugo Lloris
⚽ Bramkarz 🏟️ Los Angeles FC 🏳️ Francja
| 📝 | Imię ojczyste | Hugo Hadrien Dominique Lloris |
| 🎂 | Data urodzenia | 25.12.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Nice, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Los Angeles FC |
| 📅 | Dołączył | 31.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Los Angeles FC | 3 | 81 | 0 | 0 |
| Tottenham Hotspur | 11 | 491 | 0 | 1 |
| Tottenham Hotspur U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Olympique Lyon | 5 | 205 | 0 | 2 |
| OGC Nice | 4 | 120 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Club World Cup Qu. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| CONCACAF CC |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Premier League |
370 | 0 | 1 |
5 | 0 | 32 222 |
| FA Cup |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 690 |
| EFL Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Champions League |
70 | 0 | 1 |
0 | 0 | 6 319 |
| Conference L. |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| MLS |
57 | 0 | 0 |
2 | 0 | 5 130 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| MLS Cup Playoffs |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| US Open Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Leagues Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Europa League |
41 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 817 |
| Europa League Qualifying |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| League Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| U21 PL |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Ligue 1 |
256 | 0 | 1 |
4 | 0 | 19 511 |
| Trophée des Champions |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 240 |
| Coupe de France |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 140 |
| Coupe de la Ligue |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 840 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
📋 Szczegóły per sezon
Club World Cup Qu. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Los Angeles FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
CONCACAF CC — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Los Angeles FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Premier League — 0G / 370M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Tottenham Hotspur |
26 | 0 |
1 | 0 |
2 205 |
| 21/22 | Tottenham Hotspur |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 20/21 | Tottenham Hotspur |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 420 |
| 19/20 | Tottenham Hotspur |
21 | 0 |
0 | 0 |
1 808 |
| 18/19 | Tottenham Hotspur |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
| 17/18 | Tottenham Hotspur |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 240 |
| 16/17 | Tottenham Hotspur |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 005 |
| 15/16 | Tottenham Hotspur |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 330 |
| 14/15 | Tottenham Hotspur |
35 | 0 |
0 | 0 |
3 064 |
| 13/14 | Tottenham Hotspur |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 330 |
| 12/13 | Tottenham Hotspur |
34 | 0 |
0 | 0 |
2 430 |
FA Cup — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Tottenham Hotspur |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Tottenham Hotspur |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 20/21 | Tottenham Hotspur |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 19/20 | Tottenham Hotspur |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Tottenham Hotspur |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Tottenham Hotspur |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Tottenham Hotspur |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Tottenham Hotspur |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Tottenham Hotspur |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Tottenham Hotspur |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Tottenham Hotspur |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Tottenham Hotspur |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Tottenham Hotspur |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Tottenham Hotspur |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | Tottenham Hotspur |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Tottenham Hotspur |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 70M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Tottenham Hotspur |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 19/20 | Tottenham Hotspur |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | Tottenham Hotspur |
11 | 0 |
0 | 0 |
979 |
| 17/18 | Tottenham Hotspur |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 16/17 | Tottenham Hotspur |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 11/12 | Olympique Lyon |
8 | 0 |
1 | 0 |
750 |
| 10/11 | Olympique Lyon |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 09/10 | Olympique Lyon |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 08/09 | Olympique Lyon |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Conference L. — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Tottenham Hotspur |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
MLS — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Los Angeles FC |
24 | 0 |
0 | 1 |
2 160 |
| 2024 | Los Angeles FC |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Los Angeles FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
MLS Cup Playoffs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Los Angeles FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
US Open Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Los Angeles FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Leagues Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Los Angeles FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Europa League — 0G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tottenham Hotspur |
7 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 16/17 | Tottenham Hotspur |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | Tottenham Hotspur |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 14/15 | Tottenham Hotspur |
7 | 0 |
0 | 0 |
537 |
| 13/14 | Tottenham Hotspur |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 12/13 | Tottenham Hotspur |
11 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Europa League Qualifying — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tottenham Hotspur |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Tottenham Hotspur |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Tottenham Hotspur |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Tottenham Hotspur |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Tottenham Hotspur |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Tottenham Hotspur |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Tottenham Hotspur |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
U21 PL — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Tottenham Hotspur... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Ligue 1 — 0G / 256M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Olympique Lyon |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Olympique Lyon |
36 | 0 |
1 | 0 |
3 194 |
| 10/11 | Olympique Lyon |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 330 |
| 09/10 | Olympique Lyon |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 240 |
| 08/09 | Olympique Lyon |
35 | 0 |
0 | 1 |
3 150 |
| 07/08 | OGC Nice |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 637 |
| 06/07 | OGC Nice |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 330 |
| 05/06 | OGC Nice |
32 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 04/05 | OGC Nice |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Trophée des Champions — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Olympique Lyon |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 08/09 | Olympique Lyon |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Coupe de France — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Olympique Lyon |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 10/11 | Olympique Lyon |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 09/10 | Olympique Lyon |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | Olympique Lyon |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 07/08 | OGC Nice |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | OGC Nice |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | OGC Nice |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de la Ligue — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Olympique Lyon |
4 | 0 |
0 | 0 |
330 |
| 09/10 | Olympique Lyon |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | OGC Nice |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | OGC Nice |
5 | 0 |
0 | 0 |
510 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Olympique Lyon |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Olympique Lyon |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🏳️ Kadra narodowa
145 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (13)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Thigh problems |
24.04.2023 |
02.10.2023 |
162 |
14 |
| 22/23 |
Uraz kolana |
06.02.2023 |
22.03.2023 |
45 |
9 |
| 20/21 |
Uraz mechaniczny |
30.11.2020 |
05.12.2020 |
6 |
1 |
| 20/21 |
Uraz mechaniczny |
22.11.2020 |
28.11.2020 |
7 |
1 |
| 19/20 |
Groin strain |
23.02.2020 |
06.03.2020 |
13 |
2 |
| 19/20 |
Uraz łokcia |
06.10.2019 |
18.01.2020 |
105 |
25 |
| 18/19 |
Uraz mięśniowy |
18.04.2019 |
23.04.2019 |
6 |
2 |
| 18/19 |
Hamstring strain |
28.08.2018 |
02.10.2018 |
36 |
8 |
| 17/18 |
Hip flexor problems |
02.11.2017 |
16.11.2017 |
15 |
3 |
| 16/17 |
Uraz uda (dwugłowy) |
15.08.2016 |
15.09.2016 |
32 |
6 |
| 15/16 |
Uraz barku |
15.02.2016 |
25.02.2016 |
11 |
3 |
| 15/16 |
Broken hand |
13.07.2015 |
03.08.2015 |
22 |
0 |
| 14/15 |
Uraz kolana |
23.03.2015 |
23.04.2015 |
32 |
5 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
31.01.2024 |
Tottenham |
→ |
LAFC |
Transfer |
1.5M € |
| 12/13 |
31.08.2012 |
Olympique Lyon |
→ |
Tottenham |
Transfer |
19M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
OGC Nice |
→ |
Olympique Lyon |
Transfer |
8.5M € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
OGC Nice B |
→ |
OGC Nice |
Transfer |
250k € |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Nizza U19 |
→ |
OGC Nice B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Hugo Lloris?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.