Hulk
⚽ Napastnik 🏟️ Clube Atlético Mineiro 🏳️ Brazylia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Clube Atlético Mineiro | 5 | 267 | 130 | 49 |
| Zenit St. Petersburg | 4 | 148 | 77 | 59 |
| FC Porto | 5 | 171 | 77 | 65 |
| Shanghai SIPG | 10 | 146 | 76 | 54 |
| Tokyo Verdy 1969 | 1 | 42 | 37 | 1 |
| Consadole Sapporo | 1 | 41 | 26 | 1 |
| Tokyo Verdy | 1 | 14 | 8 | 1 |
| Kawasaki Frontale | 2 | 17 | 3 | 1 |
| Esporte Clube Vitória | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| J.League Div.2 |
80 | 62 | 1 |
24 | 1 | 236 |
| Série A |
137 | 60 | 28 |
24 | 0 | 1 058 |
| Premier Liga |
97 | 56 | 39 |
28 | 0 | 609 |
| Super League |
95 | 49 | 37 |
20 | 0 | 814 |
| Liga ZON Sagres |
56 | 41 | 27 |
15 | 0 | 364 |
| Campeonato Mineiro |
49 | 37 | 6 |
14 | 0 | 722 |
| AFC Champions League |
29 | 19 | 12 |
6 | 0 | 592 |
| Champions League |
50 | 17 | 10 |
14 | 0 | 1 661 |
| Libertadores |
43 | 16 | 11 |
11 | 0 | 1 550 |
| Copa do Brasil |
31 | 13 | 3 |
5 | 0 | 1 511 |
| Liga Sagres |
45 | 13 | 18 |
7 | 0 | 528 |
| Europa League |
26 | 9 | 10 |
2 | 0 | 623 |
| J.League Div.1 |
22 | 8 | 1 |
6 | 0 | 631 |
| Taça de Portugal |
17 | 7 | 6 |
4 | 0 | 579 |
| Chinese FA Cup |
12 | 6 | 5 |
3 | 0 | 562 |
| Copa Sudamericana |
8 | 3 | 1 |
2 | 0 | 218 |
| Emperor's Cup |
5 | 3 | 2 |
1 | 0 | 378 |
| Russian Cup |
9 | 3 | 6 |
3 | 0 | 426 |
| Champions League Qu. |
6 | 3 | 4 |
1 | 0 | 353 |
| Europa League Qualifying |
1 | 3 | 0 |
0 | 0 | 30 |
| Allianz Cup |
6 | 2 | 2 |
1 | 0 | 276 |
| Supercopa Rei |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| CSL Championship Play-Offs |
6 | 1 | 0 |
1 | 0 | 510 |
| J. League Cup |
7 | 1 | 0 |
3 | 0 | 270 |
| AFC CL-Qualification |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Chinese Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Russian Super Cup |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| UEFA Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supertaça |
4 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
J.League Div.2 — 62G / 80M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | Tokyo Verdy 1969 |
42 | 37 |
1 | 12 |
100 |
| 2006 | Consadole Sapporo |
38 | 25 |
0 | 12 |
136 |
Série A — 60G / 137M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Atlético... |
17 | 4 |
3 | 6 |
348 |
| 2024 | Clube Atlético... |
24 | 10 |
5 | 3 |
190 |
| 2023 | Clube Atlético... |
34 | 15 |
11 | 7 |
191 |
| 2022 | Clube Atlético... |
25 | 12 |
2 | 5 |
175 |
| 2021 | Clube Atlético... |
35 | 19 |
7 | 3 |
154 |
| 2004 | Esporte Clube... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier Liga — 56G / 97M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Zenit St. Petersburg |
27 | 17 |
19 | 8 |
138 |
| 14/15 | Zenit St. Petersburg |
28 | 15 |
10 | 8 |
152 |
| 13/14 | Zenit St. Petersburg |
24 | 17 |
7 | 4 |
115 |
| 12/13 | Zenit St. Petersburg |
18 | 7 |
3 | 8 |
204 |
Super League — 49G / 95M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Shanghai SIPG |
11 | 5 |
0 | 1 |
155 |
| 2019 | Shanghai SIPG |
25 | 10 |
7 | 5 |
211 |
| 2018 | Shanghai SIPG |
25 | 13 |
15 | 6 |
169 |
| 2017 | Shanghai SIPG |
27 | 17 |
14 | 7 |
141 |
| 2016 | Shanghai SIPG |
7 | 4 |
1 | 1 |
138 |
Liga ZON Sagres — 41G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Porto |
3 | 2 |
0 | 0 |
135 |
| 11/12 | FC Porto |
26 | 16 |
11 | 8 |
129 |
| 10/11 | FC Porto |
27 | 23 |
16 | 7 |
100 |
Campeonato Mineiro — 37G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Atlético... |
8 | 7 |
0 | 0 |
82 |
| 2024 | Clube Atlético... |
10 | 7 |
2 | 4 |
127 |
| 2023 | Clube Atlético... |
11 | 11 |
1 | 5 |
71 |
| 2022 | Clube Atlético... |
8 | 10 |
1 | 4 |
59 |
| 2021 | Clube Atlético... |
12 | 2 |
2 | 1 |
383 |
AFC Champions League — 19G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Shanghai SIPG |
3 | 1 |
0 | 0 |
169 |
| 18/19 | Shanghai SIPG |
8 | 6 |
2 | 2 |
125 |
| 17/18 | Shanghai SIPG |
7 | 3 |
2 | 1 |
195 |
| 16/17 | Shanghai SIPG |
10 | 9 |
8 | 3 |
103 |
| 15/16 | Shanghai SIPG |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 17G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Zenit St. Petersburg |
7 | 4 |
4 | 4 |
158 |
| 14/15 | Zenit St. Petersburg |
6 | 1 |
1 | 2 |
535 |
| 13/14 | Zenit St. Petersburg |
8 | 4 |
2 | 2 |
179 |
| 12/13 | Zenit St. Petersburg |
5 | 1 |
1 | 2 |
440 |
| 11/12 | FC Porto |
6 | 4 |
1 | 2 |
132 |
| 09/10 | FC Porto |
8 | 3 |
1 | 0 |
217 |
| 08/09 | FC Porto |
10 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Libertadores — 16G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Clube Atlético... |
11 | 1 |
5 | 3 |
942 |
| 2023 | Clube Atlético... |
10 | 3 |
2 | 4 |
300 |
| 2022 | Clube Atlético... |
10 | 5 |
1 | 1 |
180 |
| 2021 | Clube Atlético... |
12 | 7 |
3 | 3 |
128 |
Copa do Brasil — 13G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Atlético... |
7 | 2 |
0 | 2 |
276 |
| 2024 | Clube Atlético... |
8 | 1 |
1 | 0 |
644 |
| 2023 | Clube Atlético... |
4 | 1 |
0 | 2 |
315 |
| 2022 | Clube Atlético... |
2 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 2021 | Clube Atlético... |
10 | 8 |
1 | 1 |
96 |
Liga Sagres — 13G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Porto |
19 | 5 |
9 | 1 |
319 |
| 08/09 | FC Porto |
26 | 8 |
9 | 6 |
209 |
Europa League — 9G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Zenit St. Petersburg |
5 | 3 |
2 | 1 |
148 |
| 12/13 | Zenit St. Petersburg |
4 | 2 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | FC Porto |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 10/11 | FC Porto |
15 | 4 |
7 | 1 |
295 |
J.League Div.1 — 8G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Tokyo Verdy |
11 | 7 |
1 | 2 |
137 |
| 2008 | Kawasaki Frontale |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2005 | Kawasaki Frontale |
9 | 1 |
0 | 4 |
494 |
Taça de Portugal — 7G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | FC Porto |
7 | 4 |
3 | 3 |
150 |
| 09/10 | FC Porto |
3 | 2 |
2 | 0 |
104 |
| 08/09 | FC Porto |
6 | 1 |
1 | 0 |
325 |
Chinese FA Cup — 6G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Shanghai SIPG |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2019 | Shanghai SIPG |
3 | 1 |
1 | 0 |
217 |
| 2018 | Shanghai SIPG |
2 | 1 |
0 | 2 |
210 |
| 2017 | Shanghai SIPG |
6 | 4 |
3 | 1 |
135 |
Copa Sudamericana — 3G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Atlético... |
8 | 3 |
1 | 2 |
218 |
Emperor's Cup — 3G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | Consadole Sapporo |
3 | 1 |
1 | 0 |
276 |
| 2005 | Kawasaki Frontale |
2 | 2 |
1 | 1 |
102 |
Russian Cup — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Zenit St. Petersburg |
4 | 2 |
2 | 2 |
172 |
| 14/15 | Zenit St. Petersburg |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 12/13 | Zenit St. Petersburg |
3 | 1 |
3 | 1 |
254 |
Champions League Qu. — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Zenit St. Petersburg |
4 | 2 |
1 | 1 |
180 |
| 13/14 | Zenit St. Petersburg |
2 | 1 |
3 | 0 |
173 |
Europa League Qualifying — 3G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | FC Porto |
1 | 3 |
0 | 0 |
30 |
Allianz Cup — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
2 | 1 |
1 | 0 |
123 |
| 10/11 | FC Porto |
3 | 1 |
1 | 1 |
153 |
| 08/09 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa Rei — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Clube Atlético... |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
CSL Championship Play-Offs — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Shanghai SIPG |
6 | 1 |
0 | 1 |
510 |
J. League Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Tokyo Verdy |
3 | 1 |
0 | 2 |
270 |
| 2005 | Kawasaki Frontale |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
AFC CL-Qualification — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Shanghai SIPG |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Shanghai SIPG |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Shanghai SIPG |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Chinese Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Shanghai SIPG |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Russian Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Zenit St. Petersburg |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UEFA Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supertaça — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
1 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 10/11 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
49 meczów, 11 goli
Nr koszulki: 20
Były kadrowicz
5 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
Historia kontuzji (15)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Muscle fatigue |
07.08.2025 |
13.08.2025 |
7 |
2 |
| 24/25 |
Uraz mechaniczny |
21.04.2025 |
25.04.2025 |
5 |
1 |
| 24/25 |
Uraz uda (dwugłowy) |
23.02.2025 |
14.03.2025 |
20 |
2 |
| 24/25 |
Uraz łydki |
01.08.2024 |
28.08.2024 |
28 |
8 |
| 22/23 |
unknown injury |
17.10.2022 |
01.01.2023 |
77 |
6 |
| 22/23 |
Problemy mięśniowe |
07.10.2022 |
14.10.2022 |
8 |
1 |
| 22/23 |
Problemy mięśniowe |
12.09.2022 |
18.09.2022 |
7 |
1 |
| 16/17 |
Uraz mięśniowy |
10.07.2016 |
28.08.2016 |
50 |
8 |
| 15/16 |
Odpoczynek |
07.12.2015 |
10.12.2015 |
4 |
1 |
| 15/16 |
Adductor tear |
29.10.2015 |
02.11.2015 |
5 |
1 |
| 12/13 |
Thigh problems |
16.04.2013 |
26.04.2013 |
11 |
3 |
| 12/13 |
Thigh problems |
02.11.2012 |
16.11.2012 |
15 |
4 |
| 11/12 |
Muscle strain |
15.01.2012 |
08.02.2012 |
25 |
4 |
| 11/12 |
Ankle sprain |
14.09.2011 |
20.09.2011 |
7 |
2 |
| 08/09 |
Ankle sprain |
23.04.2009 |
10.05.2009 |
18 |
3 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
10.02.2021 |
SH Port |
→ |
Atlético-MG |
Transfer |
2.5M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Zenit S-Pb |
→ |
SH SIPG |
Transfer |
32M € |
| 12/13 |
03.09.2012 |
FC Porto |
→ |
Zenit S-Pb |
Transfer |
37M € |
| 08/09 |
25.07.2008 |
Tokyo Verdy |
→ |
FC Porto |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.04.2008 |
Kawasaki Front. |
→ |
Tokyo Verdy |
Transfer |
— |
| 07/08 |
31.12.2007 |
Tokyo Verdy |
→ |
Kawasaki Front. |
Powrót z wyp. |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Kawasaki Front. |
→ |
Tokyo Verdy |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
31.12.2006 |
C'dole Sapporo |
→ |
Kawasaki Front. |
Powrót z wyp. |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Kawasaki Front. |
→ |
C'dole Sapporo |
Wypożyczenie |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
EC Vitória |
→ |
Kawasaki Front. |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.01.2003 |
São Paulo U17 |
→ |
Vitória U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Hulk?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.