Humberto Hernández
⚽ Bramkarz 🏟️ CD Irapuato 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Humberto Gabriel Hernández López |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.07.1985 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Nezahualcóyotl, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 179 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CD Irapuato |
| 📅 | Dołączył | 23.07.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CD Irapuato | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Celaya FC | 1 | 16 | 0 | 0 |
| CF Atlante | 5 | 187 | 0 | 1 |
| CF Pachuca | 4 | 34 | 0 | 0 |
| Correcaminos de la UAT | 2 | 46 | 0 | 0 |
| Tampico Madero | 2 | 50 | 0 | 0 |
| CD Leones Negros de la UdeG | 5 | 141 | 0 | 0 |
| Dorados de Sinaloa | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Indios de Ciudad Juárez (- 2011) | 7 | 178 | 0 | 0 |
| Indios de Ciudad Juárez U20 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| CF Pachuca Juniors | 1 | 31 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Expansión MX Ap. |
81 | 0 | 0 |
7 | 0 | 7 206 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 634 |
| Liga Expansión MX Cl. |
74 | 0 | 1 |
3 | 0 | 6 548 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
28 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 580 |
| Final de Expansión |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 570 |
| Club World Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Ascenso MX Ap. |
86 | 0 | 0 |
7 | 0 | 6 645 |
| Copa MX |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Ascenso MX Cl. |
87 | 0 | 0 |
10 | 0 | 7 778 |
| Copa MX Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liguilla Asc. Ap |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 080 |
| Copa MX Apertura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liguilla Asc. Cl |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 509 |
| Liga MX Clausura |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 530 |
| Liga MX Apertura |
16 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 440 |
| Final de Ascenso |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Ascenso Clausura |
30 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 700 |
| Ascenso Apertura |
30 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 655 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| Primera Clausura |
25 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Primera Apertura |
59 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 645 |
| Liguilla Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera A Final |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Prim. A Clausura |
70 | 0 | 0 |
5 | 0 | 5 850 |
| North American SuperLiga |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pr.A Cl |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Primera A Apert. |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 455 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CD Irapuato |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 24/25 | CF Atlante |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 239 |
| 23/24 | CF Atlante |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 22/23 | CF Atlante |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 21/22 | CF Atlante |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 20/21 | CF Atlante |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 197 |
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Celaya FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | CF Atlante |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 22/23 | CF Atlante |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 21/22 | CF Atlante |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 20/21 | CF Atlante |
4 | 0 |
0 | 0 |
194 |
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 74M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 23/24 | CF Atlante |
14 | 0 |
1 | 0 |
1 238 |
| 22/23 | CF Atlante |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 21/22 | CF Atlante |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 20/21 | CF Atlante |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
Liguilla de Expansión Apertura — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Atlante |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 23/24 | CF Atlante |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 22/23 | CF Atlante |
6 | 0 |
0 | 2 |
570 |
| 21/22 | CF Atlante |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 20/21 | CF Atlante |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
Final de Expansión — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 22/23 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Club World Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 86M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Correcaminos de... |
12 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 18/19 | Correcaminos de... |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
| 17/18 | Tampico Madero |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 16/17 | CD Leones Negros... |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 15/16 | CD Leones Negros... |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 335 |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
Copa MX — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Correcaminos de... |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 87M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Correcaminos de... |
14 | 0 |
0 | 3 |
1 260 |
| 17/18 | Tampico Madero |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 208 |
| 16/17 | Tampico Madero |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 15/16 | CD Leones Negros... |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 12/13 | CD Leones Negros... |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
Copa MX Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Correcaminos de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Tampico Madero |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Tampico Madero |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 10/11 | Indios de Ciudad... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa MX Apertura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Leones Negros... |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | CD Leones Negros... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CD Leones Negros... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | CD Leones Negros... |
2 | 0 |
0 | 0 |
149 |
Liga MX Clausura — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
Liga MX Apertura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
Final de Ascenso — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Ascenso Clausura — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Dorados de Sinaloa |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 10/11 | Indios de Ciudad... |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
Ascenso Apertura — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Indios de Ciudad... |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 10/11 | Indios de Ciudad... |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 395 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Indios de Ciudad... |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
Primera Clausura — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Indios de Ciudad... |
8 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | Indios de Ciudad... |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Primera Apertura — 0G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Indios de Ciudad... |
17 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 08/09 | Indios de Ciudad... |
17 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 07/08 | CF Pachuca |
16 | 0 |
0 | 0 |
655 |
| 06/07 | CF Pachuca |
9 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liguilla Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Indios de Ciudad... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Indios de Ciudad... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Prim. A Clausura — 0G / 70M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Indios de Ciudad... |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 06/07 | Indios de Ciudad... |
17 | 0 |
0 | 4 |
1 530 |
| 05/06 | Indios de Ciudad... |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 710 |
| 04/05 | CF Pachuca Juniors |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
North American SuperLiga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pr.A Cl — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Indios de Ciudad... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | CF Pachuca Juniors |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Primera A Apert. — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Indios de Ciudad... |
11 | 0 |
0 | 0 |
645 |
| 04/05 | CF Pachuca Juniors |
12 | 0 |
0 | 0 |
810 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
23.07.2025 |
Celaya |
→ |
Irapuato |
Transfer |
50k € |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Atlante |
→ |
Celaya |
Transfer |
75k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Without Club |
→ |
Atlante |
Transfer |
550k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Correcaminos |
→ |
Without Club |
Transfer |
700k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Tampico Madero |
→ |
Correcaminos |
Transfer |
700k € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Leones Negros |
→ |
Tampico Madero |
Transfer |
750k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Without Club |
→ |
Leones Negros |
Transfer |
500k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Dorados Sinaloa |
→ |
Without Club |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Indios |
→ |
Dorados Sinaloa |
Transfer |
500k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Pachuca |
→ |
Indios |
Transfer |
250k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Indios |
→ |
Pachuca |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Pachuca |
→ |
Indios |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Indios |
→ |
Pachuca |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Pachuca Jnrs. |
→ |
Indios |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
CF Pachuca U20 |
→ |
Pachuca Jnrs. |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Humberto Hernández?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.