Humberto Osorio
⚽ Napastnik 🏟️ Lobos de la UPNFM 🏳️ Kolumbia
364
Meczów
105
Goli
14
Asyst
31
Żółtych
0
Czerwonych
6 548
Minut
0
Opinii
| 📝 | Imię ojczyste | Humberto Segundo Osorio Botello |
| 🎂 | Data urodzenia | 23.06.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Valledupar, Kolumbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Kolumbia |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Lobos de la UPNFM |
| 📅 | Dołączył | 31.07.2024 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Club Jorge Wilstermann | 3 | 49 | 18 | 6 |
| CA San Martín (San Juan) | 3 | 55 | 16 | 2 |
| Inti Gas Deportes Ayacucho | 2 | 25 | 15 | 1 |
| Rionegro Águilas | 1 | 35 | 13 | 1 |
| Millonarios FC | 1 | 17 | 12 | 0 |
| Independiente Santa Fe | 2 | 48 | 10 | 4 |
| Real Valladolid CF | 1 | 29 | 4 | 0 |
| Lobos de la UPNFM | 1 | 28 | 3 | 0 |
| Club Independiente Petrolero | 1 | 11 | 3 | 0 |
| Estudiantes de Mérida | 1 | 9 | 3 | 0 |
| Dorados de Sinaloa | 1 | 7 | 3 | 0 |
| Cúcuta Deportivo | 2 | 16 | 2 | 0 |
| Club Tijuana U20 | 1 | 4 | 2 | 0 |
| Club Tijuana | 1 | 12 | 1 | 0 |
| Monagas SC | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Defensa y Justicia | 1 | 11 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Torneo Descentralizado | 24 | 15 | 1 | 4 | 0 | 136 |
| Liga DIMAYOR II | 43 | 13 | 1 | 5 | 0 | 1 029 |
| División Profesional | 31 | 11 | 6 | 4 | 0 | 436 |
| Liga Postobón I | 18 | 11 | 0 | 2 | 0 | 105 |
| Liga Águila I | 24 | 8 | 1 | 1 | 0 | 171 |
| Copa Sudamericana | 17 | 7 | 1 | 2 | 0 | 382 |
| Inicial | 13 | 6 | 0 | 2 | 0 | 172 |
| Final | 15 | 5 | 1 | 2 | 0 | 194 |
| LaLiga | 27 | 4 | 0 | 0 | 0 | 131 |
| Liga FUTVE Clausura | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 231 |
| Liga Nacional Apertura | 15 | 2 | 0 | 0 | 0 | 210 |
| Primera Nacional | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 333 |
| Fase Final LBD II | 15 | 2 | 1 | 2 | 0 | 811 |
| Copa Águila | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 262 |
| Copa MX Apertura | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 216 |
| Liga MX Sub-20 Apertura | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 136 |
| Ascenso MX Ap. | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 204 |
| Liga Nacional Clausura | 13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 78 |
| Copa División Profesional | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 45 |
| División Profesional Clausura | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 246 |
| Libertadores | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 132 |
| Copa Argentina | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 154 |
| Copa Superliga (-19/20) | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 210 |
| Superliga | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 434 |
| Suruga Bank Cup | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 90 |
| Liga FUTVE | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Primera División | 11 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Fase Final LP II | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Copa del Rey | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Copa del Inca | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 22/23 | unknown injury | 01.06.2022 | 07.09.2022 | 99 | 15 |
🔄 Historia transferów (21)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | 31.07.2024 | Without Club | → | Lobos UPNFM | Transfer | 125k € |
| 23/24 | 01.01.2024 | Monagas SC | → | Without Club | Transfer | 175k € |
| 22/23 | 06.07.2023 | Ind. Petrolero | → | Monagas SC | Transfer | 175k € |
| 22/23 | 05.01.2023 | Wilstermann | → | Ind. Petrolero | Transfer | 125k € |
| 19/20 | 02.03.2020 | San Martín (SJ) | → | Wilstermann | Transfer | 900k € |
| 18/19 | 06.01.2019 | Rionegro Águila | → | San Martín (SJ) | Transfer | 900k € |
| 17/18 | 01.01.2018 | Indep. Santa Fe | → | Rionegro Águila | Transfer | 1M € |
| 16/17 | 01.07.2016 | Defensa | → | Indep. Santa Fe | Transfer | 800k € |
| 15/16 | 18.01.2016 | Dorados Sinaloa | → | Defensa | Transfer | 800k € |
| 15/16 | 31.12.2015 | Club Tijuana | → | Dorados Sinaloa | Powrót z wyp. | 800k € |
| 15/16 | 01.07.2015 | Dorados Sinaloa | → | Club Tijuana | Wypożyczenie | 1.2M € |
| 14/15 | 12.08.2014 | Real Valladolid | → | Dorados Sinaloa | Transfer | 1.2M € |
| 13/14 | 05.08.2013 | San Martín (SJ) | → | Real Valladolid | Transfer | 1.5M € |
| 12/13 | 01.07.2012 | Millonarios | → | San Martín (SJ) | Transfer | 200k € |
| 11/12 | 01.01.2012 | Inti Gas | → | Millonarios | Transfer | 200k € |
| 10/11 | 01.01.2011 | Cúcuta Dep. | → | Inti Gas | Transfer | 200k € |
| 09/10 | 01.07.2009 | A. Bucaramanga | → | Cúcuta Dep. | Transfer | — |
| 08/09 | 01.01.2009 | CD América | → | A. Bucaramanga | Transfer | — |
| 07/08 | 30.06.2008 | Estudiantes | → | CD América | Powrót z wyp. | — |
| 07/08 | 01.01.2008 | CD América | → | Estudiantes | Wypożyczenie | — |
| 05/06 | 01.01.2006 | CD América U20 | → | CD América | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować