Iebe Swers

Iebe Swers

⚽ Obrońca 🏟️ KVV Thes Sport 🏳️ Belgia
252
Meczów
1
Goli
5
Asyst
26
Żółtych
0
Czerwonych
1 929
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia26.12.1996 (29 lat)
📍Miejsce urodzeniaHasselt, Belgia
🏳️ObywatelstwoBelgia
📏Wzrost185 cm
PozycjaObrońca
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubKVV Thes Sport
📅Dołączył12.09.2025
🤝AgentPROFI-MANAGEMENT

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
Lommel SK13310
Jong KV Mechelen11900
Patro Eisden Maasmechelen13200
KV Mechelen24301
RFC Seraing36602
Sint-Truidense VV55902

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
1e kl. amateurs 6210 401 929
2 NAT PO Promotie 100 000
2de Nat. VV B 1800 200
CPL Promotion-Playoffs 200 000
CPL 2800 300
Croky Cup 1301 300
JPL 5901 300
JPL Playoff II 1401 100
Jupiler Pro League... 200 000
1B Pro League 2502 600
Aufstiegsr. Eerste Klasse Am. 500 200
Proximus League 1600 100
Cofidis Cup 100 000
Endrunde Jupiler Pro League 400 100
Belgacom League 200 000

📋 Szczegóły per sezon

1e kl. amateurs — 1G / 62M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20RFC Seraing 220 01 0
18/19RFC Seraing 140 00 0
17/18Lommel SK 261 03 1 929
2 NAT PO Promotie — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Jong KV Mechelen 10 00 0
2de Nat. VV B — 0G / 18M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Jong KV Mechelen 180 02 0
CPL Promotion-Playoffs — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Patro Eisden... 20 00 0
CPL — 0G / 28M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Patro Eisden... 280 03 0
Croky Cup — 0G / 13M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Patro Eisden... 20 01 0
22/23KV Mechelen 10 00 0
21/22KV Mechelen 30 01 0
20/21RFC Seraing 20 00 0
19/20RFC Seraing 10 00 0
17/18Lommel SK 20 01 0
16/17Sint-Truidense VV 20 10 0
JPL — 0G / 59M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23KV Mechelen 160 01 0
21/22KV Mechelen 220 10 0
16/17Sint-Truidense VV 170 02 0
15/16Sint-Truidense VV 40 00 0
JPL Playoff II — 0G / 14M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22KV Mechelen 10 00 0
16/17Sint-Truidense VV 70 01 0
15/16Sint-Truidense VV 60 10 0
Jupiler Pro League Abstiegs-Playoffs — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21RFC Seraing 20 00 0
1B Pro League — 0G / 25M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21RFC Seraing 250 26 0
Aufstiegsr. Eerste Klasse Am. — 0G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18Lommel SK 50 02 0
Proximus League — 0G / 16M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15Sint-Truidense VV 160 01 0
Cofidis Cup — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15Sint-Truidense VV 10 00 0
Endrunde Jupiler Pro League — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
13/14Sint-Truidense VV 40 01 0
Belgacom League — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
13/14Sint-Truidense VV 10 00 0
12/13Sint-Truidense VV 10 00 0

🏳️ Kadra narodowa

9 meczów
Nr koszulki: 17
Były kadrowicz
4 meczów
Nr koszulki: 17
Były kadrowicz
1 meczów
Nr koszulki: 15
Były kadrowicz

Historia kontuzji (2)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
24/25 Uraz uda (dwugłowy) 22.02.2025 07.04.2025 45 7
20/21 Broken nose bone 13.12.2020 15.01.2021 34 2

🔄 Historia transferów (13)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 12.09.2025 Without Club Thes Sport Transfer 200k €
25/26 01.07.2025 Jong KVM Without Club Transfer 200k €
24/25 01.07.2024 KV Mechelen Jong KVM Transfer 200k €
23/24 30.06.2024 Patro Eisden KV Mechelen Powrót z wyp. 200k €
23/24 01.07.2023 KV Mechelen Patro Eisden Wypożyczenie 250k €
21/22 01.07.2021 RFC Seraing KV Mechelen Transfer 400k €
19/20 01.07.2019 St.Truiden U21 RFC Seraing Transfer
18/19 30.06.2019 RFC Seraing St.Truiden U21 Powrót z wyp.
18/19 06.01.2019 St.Truiden U21 RFC Seraing Wypożyczenie 300k €
18/19 01.07.2018 Sint-Truiden St.Truiden U21 Transfer 300k €
17/18 30.06.2018 Lommel SK Sint-Truiden Powrót z wyp. 300k €
17/18 07.07.2017 Sint-Truiden Lommel SK Wypożyczenie 300k €
14/15 01.07.2014 St. Truiden U19 Sint-Truiden Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Iebe Swers?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy