Igor Plastun
⚽ Obrońca 🏟️ KAS Eupen 🏳️ Ukraine Bulgaria
| 📝 | Imię ojczyste | Igor Vladimirovich Plastun - Пластун Ігор Володимирович |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.08.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Kiew, Ukraina |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Ukraine Bulgaria |
| 📏 | Wzrost | 193 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | KAS Eupen |
| 📅 | Dołączył | 05.02.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | ProStar |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ludogorets Razgrad | 5 | 217 | 6 | 3 |
| Obolon Kyiv (-2012) | 5 | 85 | 5 | 0 |
| KAA Gent | 3 | 114 | 4 | 3 |
| Karpaty Lviv | 4 | 110 | 4 | 0 |
| Ordabasy Shymkent | 2 | 35 | 3 | 0 |
| KAS Eupen | 2 | 14 | 0 | 0 |
| Ludogorets Razgrad II | 3 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premier Liga |
187 | 10 | 0 |
27 | 0 | 9 613 |
| JPL |
72 | 3 | 3 |
3 | 1 | 2 874 |
| efbet Liga |
105 | 2 | 3 |
7 | 1 | 2 968 |
| Efbet liga - Championship gr. |
27 | 2 | 0 |
2 | 0 | 1 271 |
| Persha Liga |
22 | 2 | 0 |
3 | 0 | 383 |
| Europa League Qualifying |
18 | 1 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Bulgarian Cup |
17 | 1 | 0 |
1 | 0 | 480 |
| Europa League |
35 | 1 | 0 |
2 | 0 | 495 |
| Croky Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Challenger Pro League |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| CPL |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Qualifiers |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
32 | 0 | 0 |
6 | 0 | 0 |
| Vtora Liga |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Bulgarian Super Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| QFL League Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Kazakhstan Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Kasachischer Supercup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| JPL Playoff II |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| JPL Play-Offs I |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ukrainian Cup |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Premier Liga — 10G / 187M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Ordabasy Shymkent |
24 | 3 |
0 | 2 |
690 |
| 15/16 | Karpaty Lviv |
25 | 1 |
0 | 4 |
2 183 |
| 14/15 | Karpaty Lviv |
23 | 2 |
0 | 4 |
943 |
| 13/14 | Karpaty Lviv |
27 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 12/13 | Karpaty Lviv |
26 | 1 |
0 | 4 |
2 170 |
| 11/12 | Obolon Kyiv (-2012) |
27 | 2 |
0 | 4 |
1 215 |
| 10/11 | Obolon Kyiv (-2012) |
28 | 1 |
0 | 4 |
2 412 |
| 09/10 | Obolon Kyiv (-2012) |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL — 3G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | KAA Gent |
20 | 2 |
0 | 0 |
378 |
| 19/20 | KAA Gent |
28 | 1 |
1 | 3 |
2 496 |
| 18/19 | KAA Gent |
24 | 0 |
2 | 0 |
0 |
efbet Liga — 2G / 105M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ludogorets Razgrad |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
28 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
25 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
25 | 1 |
1 | 0 |
1 874 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
22 | 1 |
0 | 2 |
1 094 |
Efbet liga - Championship gr. — 2G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
8 | 1 |
0 | 0 |
720 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
10 | 1 |
0 | 0 |
551 |
Persha Liga — 2G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Obolon Kyiv (-2012) |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Obolon Kyiv (-2012) |
19 | 2 |
0 | 3 |
383 |
Europa League Qualifying — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | KAA Gent |
6 | 1 |
0 | 0 |
540 |
| 18/19 | KAA Gent |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bulgarian Cup — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
6 | 1 |
0 | 1 |
480 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 1G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
6 | 1 |
0 | 1 |
495 |
| 20/21 | KAA Gent |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | KAA Gent |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Croky Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | KAS Eupen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | KAA Gent |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | KAA Gent |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Challenger Pro League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | KAS Eupen |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
CPL — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | KAS Eupen |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Qualifiers — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ordabasy Shymkent |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ordabasy Shymkent |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 23/24 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | KAA Gent |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Vtora Liga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ludogorets... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Ludogorets... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Ludogorets... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bulgarian Super Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
QFL League Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Ordabasy Shymkent |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Kazakhstan Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Ordabasy Shymkent |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Kasachischer Supercup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Ordabasy Shymkent |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Playoff II — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | KAA Gent |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Play-Offs I — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | KAA Gent |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ukrainian Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Karpaty Lviv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Karpaty Lviv |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Karpaty Lviv |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Karpaty Lviv |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Obolon Kyiv (-2012) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
5 meczów
Nr koszulki: 3
Były kadrowicz
12 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 18
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Odpoczynek |
31.07.2021 |
31.07.2021 |
1 |
1 |
| 19/20 |
Broken nose bone |
22.09.2019 |
01.10.2019 |
10 |
3 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
05.02.2025 |
Without Club |
→ |
KAS Eupen |
Transfer |
400k € |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Ordabasy |
→ |
Without Club |
Transfer |
400k € |
| 23/24 |
09.02.2024 |
Ludogorets |
→ |
Ordabasy |
Transfer |
500k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
KAA Gent |
→ |
Ludogorets |
Transfer |
1.2M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Ludogorets |
→ |
KAA Gent |
Transfer |
1.2M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Karpaty Lviv |
→ |
Ludogorets |
Transfer |
800k € |
| 12/13 |
12.07.2012 |
Obolon Kyiv |
→ |
Karpaty Lviv |
Transfer |
1M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Obolon Kyiv II |
→ |
Obolon Kyiv |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Obolon Kyiv U17 |
→ |
Obolon Kyiv II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Igor Plastun?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.