Cássio
⚽ Bramkarz 🏟️ Cruzeiro Esporte Clube 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Cássio Roberto Ramos |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.06.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Veranópolis, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 196 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Cruzeiro Esporte Clube |
| 📅 | Dołączył | 10.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2027 |
| 🤝 | Agent | Carlos Leite |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Cruzeiro Esporte Clube | 2 | 67 | 0 | 0 |
| Sport Club Corinthians Paulista | 13 | 730 | 0 | 0 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 1 | 5 | 0 | 0 |
| PSV Eindhoven | 4 | 126 | 0 | 0 |
| Sparta Rotterdam | 1 | 14 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Copa do Brasil |
70 | 0 | 0 |
5 | 0 | 5 890 |
| Série A |
456 | 0 | 0 |
33 | 0 | 38 713 |
| Copa Sudamericana |
44 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 720 |
| Campeonato Mineiro |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Campeonato Paulista |
130 | 0 | 0 |
9 | 0 | 10 791 |
| Libertadores |
56 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 950 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
34 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 045 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Eredivisie |
99 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 479 |
| Europa League |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| KNVB Beker |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Copa do Brasil — 0G / 70M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cruzeiro Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2024 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2022 | Sport Club... |
10 | 0 |
0 | 1 |
758 |
| 2021 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 2020 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Sport Club... |
7 | 0 |
0 | 0 |
602 |
| 2018 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2017 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2016 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 2015 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2014 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 2013 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2006 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série A — 0G / 456M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cruzeiro Esporte... |
21 | 0 |
0 | 4 |
1 890 |
| 2024 | Cruzeiro Esporte... |
21 | 0 |
0 | 2 |
1 890 |
| 2024 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2023 | Sport Club... |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 311 |
| 2022 | Sport Club... |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 2021 | Sport Club... |
37 | 0 |
0 | 4 |
3 330 |
| 2020 | Sport Club... |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 234 |
| 2019 | Sport Club... |
32 | 0 |
0 | 5 |
2 860 |
| 2018 | Sport Club... |
27 | 0 |
0 | 3 |
2 378 |
| 2017 | Sport Club... |
36 | 0 |
0 | 3 |
3 150 |
| 2016 | Sport Club... |
33 | 0 |
0 | 1 |
1 784 |
| 2015 | Sport Club... |
35 | 0 |
0 | 2 |
3 105 |
| 2014 | Sport Club... |
35 | 0 |
0 | 3 |
3 069 |
| 2013 | Sport Club... |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 486 |
| 2012 | Sport Club... |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
| 2006 | Grêmio Foot-Ball... |
4 | 0 |
0 | 0 |
16 |
Copa Sudamericana — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cruzeiro Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2024 | Cruzeiro Esporte... |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 2024 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2023 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
525 |
| 2021 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
495 |
| 2019 | Sport Club... |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2017 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Campeonato Mineiro — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cruzeiro Esporte... |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Campeonato Paulista — 0G / 130M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Sport Club... |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2023 | Sport Club... |
10 | 0 |
0 | 2 |
900 |
| 2022 | Sport Club... |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2021 | Sport Club... |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 2020 | Sport Club... |
11 | 0 |
0 | 4 |
990 |
| 2019 | Sport Club... |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 2018 | Sport Club... |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 2017 | Sport Club... |
12 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 2016 | Sport Club... |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 2015 | Sport Club... |
11 | 0 |
0 | 0 |
958 |
| 2014 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2013 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 0 |
383 |
| 2012 | Sport Club... |
9 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Libertadores — 0G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2022 | Sport Club... |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 2020 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2018 | Sport Club... |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 2016 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2015 | Sport Club... |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2013 | Sport Club... |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 2012 | Sport Club... |
9 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2022 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2021 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2020 | Sport Club... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2019 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 1 |
495 |
| 2018 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2017 | Sport Club... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2016 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2015 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2013 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Eredivisie — 0G / 99M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | PSV Eindhoven |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | PSV Eindhoven |
33 | 0 |
0 | 0 |
129 |
| 09/10 | PSV Eindhoven |
33 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Sparta Rotterdam |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 08/09 | PSV Eindhoven |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | PSV Eindhoven |
12 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | PSV Eindhoven |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
KNVB Beker — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | PSV Eindhoven |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | PSV Eindhoven |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | PSV Eindhoven |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | PSV Eindhoven |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | PSV Eindhoven |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | PSV Eindhoven |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 16
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Knee problems |
12.11.2023 |
01.01.2024 |
51 |
5 |
| 22/23 |
Intestinal virus |
10.02.2023 |
13.02.2023 |
4 |
2 |
| 20/21 |
Contracture |
26.11.2020 |
01.12.2020 |
6 |
1 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
10.07.2024 |
Corinthians |
→ |
Cruzeiro |
Transfer |
400k € |
| 11/12 |
09.12.2011 |
Without Club |
→ |
Corinthians |
Transfer |
700k € |
| 11/12 |
05.09.2011 |
PSV Eindhoven |
→ |
Without Club |
Transfer |
700k € |
| 08/09 |
30.06.2009 |
Sparta R. |
→ |
PSV Eindhoven |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
PSV Eindhoven |
→ |
Sparta R. |
Wypożyczenie |
750k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Grêmio |
→ |
PSV Eindhoven |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Grêmio U20 |
→ |
Grêmio |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Cássio?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.