Isaac Atanga
⚽ Napastnik 🏟️ Kalmar FF 🏳️ Ghana
| 🎂 | Data urodzenia | 13.06.2000 (25 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Nkoranza, Ghana |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Ghana |
| 📏 | Wzrost | 173 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Kalmar FF |
| 📅 | Dołączył | 29.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | Nordic Sky |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Nordsjaelland | 3 | 60 | 12 | 5 |
| Aalesunds FK | 2 | 45 | 10 | 3 |
| FC Nordsjaelland U19 | 1 | 23 | 10 | 1 |
| FC Nordsjaelland Reserves | 1 | 9 | 6 | 5 |
| Göztepe | 1 | 22 | 2 | 1 |
| Ilves Tampere | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Kalmar FF | 3 | 15 | 1 | 0 |
| FC Cincinnati 2 | 1 | 7 | 1 | 1 |
| FC Cincinnati | 2 | 41 | 1 | 2 |
| Aalesunds FK II | 2 | 5 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Superliga |
44 | 11 | 4 |
1 | 0 | 488 |
| U19 Boys League |
20 | 9 | 1 |
3 | 0 | 171 |
| Eliteserien |
27 | 5 | 1 |
3 | 0 | 247 |
| Reserveligaen Spring |
4 | 5 | 3 |
0 | 0 | 51 |
| OBOS-ligaen |
14 | 3 | 2 |
0 | 0 | 351 |
| Veikkausliiga Championship... |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 6 |
| NM-Cup |
4 | 2 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| Svenska Cupen |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| 1.Lig |
19 | 1 | 1 |
0 | 0 | 301 |
| Türkiye Kupasi |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 162 |
| MLS Next Pro |
7 | 1 | 1 |
0 | 0 | 533 |
| MLS |
39 | 1 | 2 |
0 | 1 | 1 029 |
| Sydbank Pokalen |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 99 |
| Viareggio Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 156 |
| Reserveligaen |
5 | 1 | 2 |
0 | 0 | 220 |
| Superettan |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Veikkausliiga |
3 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Norsk Tipping-Ligaen avd. 5 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| PostNord-ligaen Avd. 1 |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| US Open Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superliga Championship round |
12 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Superliga — 11G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Nordsjaelland |
19 | 4 |
0 | 0 |
239 |
| 19/20 | FC Nordsjaelland |
25 | 7 |
4 | 1 |
249 |
U19 Boys League — 9G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Nordsjaelland U19 |
20 | 9 |
1 | 3 |
171 |
Eliteserien — 5G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Aalesunds FK |
27 | 5 |
1 | 3 |
247 |
Reserveligaen Spring — 5G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Nordsjaelland... |
4 | 5 |
3 | 0 |
51 |
OBOS-ligaen — 3G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Aalesunds FK |
14 | 3 |
2 | 0 |
351 |
Veikkausliiga Championship Group — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Ilves Tampere |
5 | 2 |
0 | 0 |
6 |
NM-Cup — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Aalesunds FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Aalesunds FK |
2 | 2 |
0 | 0 |
45 |
Svenska Cupen — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Kalmar FF |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Kalmar FF |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
1.Lig — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Göztepe |
19 | 1 |
1 | 0 |
301 |
Türkiye Kupasi — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Göztepe |
3 | 1 |
0 | 1 |
162 |
MLS Next Pro — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | FC Cincinnati 2 |
7 | 1 |
1 | 0 |
533 |
MLS — 1G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | FC Cincinnati |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | FC Cincinnati |
29 | 1 |
2 | 0 |
1 029 |
Sydbank Pokalen — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Nordsjaelland |
2 | 1 |
0 | 1 |
99 |
| 19/20 | FC Nordsjaelland |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viareggio Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Nordsjaelland U19 |
3 | 1 |
0 | 0 |
156 |
Reserveligaen — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Nordsjaelland... |
5 | 1 |
2 | 0 |
220 |
Superettan — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Kalmar FF |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Veikkausliiga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Ilves Tampere |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Norsk Tipping-Ligaen avd. 5 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Aalesunds FK II |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
PostNord-ligaen Avd. 1 — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Aalesunds FK II |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
US Open Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | FC Cincinnati |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga Championship round — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Nordsjaelland |
9 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 18/19 | FC Nordsjaelland |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
unknown injury |
04.11.2022 |
08.11.2022 |
5 |
1 |
| 20/21 |
Quarantine |
21.04.2021 |
29.04.2021 |
9 |
1 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
29.01.2025 |
Aalesund |
→ |
Kalmar FF |
Transfer |
300k € |
| 24/25 |
31.12.2024 |
Ilves |
→ |
Aalesund |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 24/25 |
17.08.2024 |
Aalesund |
→ |
Ilves |
Wypożyczenie |
600k € |
| 22/23 |
31.03.2023 |
Cincinnati |
→ |
Aalesund |
Transfer |
2M € |
| 22/23 |
30.03.2023 |
Göztepe |
→ |
Cincinnati |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 22/23 |
07.08.2022 |
Cincinnati |
→ |
Göztepe |
Wypożyczenie |
2.5M € |
| 20/21 |
31.03.2021 |
Nordsjaelland |
→ |
Cincinnati |
Transfer |
2M € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Nordsjaell. U19 |
→ |
Nordsjaelland |
Transfer |
50k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Right to Dream |
→ |
Nordsjaell. U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Isaac Atanga?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.