Isak Pettersson
⚽ Bramkarz 🏟️ IF Elfsborg 🏳️ Szwecja
| 📝 | Imię ojczyste | Carl Isak Emanuel Pettersson |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.06.1997 (28 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Laholm, Szwecja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szwecja |
| 📏 | Wzrost | 181 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | IF Elfsborg |
| 📅 | Dołączył | 08.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | BHM Sports Agency |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| IF Elfsborg | 4 | 60 | 0 | 1 |
| Toulouse FC B | 2 | 4 | 0 | 0 |
| FC Toulouse | 2 | 59 | 0 | 0 |
| Stabæk Fotball | 2 | 35 | 0 | 0 |
| IFK Norrköping | 6 | 103 | 0 | 0 |
| IFK Norrköping U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Halmstads BK | 5 | 58 | 0 | 0 |
| Halmstads BK U21 | 4 | 31 | 0 | 0 |
| Östers IF | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Halmstads BK U19 | 3 | 41 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Svenska Cupen |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 380 |
| Europa League |
8 | 0 | 1 |
0 | 0 | 720 |
| Europa League Qualifying |
14 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 290 |
| N3 - Occitanie |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Ligue 2 |
48 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Coupe de France |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Allsvenskan |
156 | 0 | 0 |
6 | 0 | 12 549 |
| Eliteserien |
30 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 700 |
| NM-Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| L1/L2 Playoffs |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U21 Allsvenskan Norra |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| U21 Allsvenskan Slutspelet |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 860 |
| U21 Allsvenskan Södra |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Relegation Allsvenskan |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superettan |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ettan Södra |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 990 |
| U19 Allsvenskan Södra |
41 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 520 |
📋 Szczegóły per sezon
Svenska Cupen — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | IF Elfsborg |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 23/24 | IF Elfsborg |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | IFK Norrköping |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | IFK Norrköping |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | IFK Norrköping |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Halmstads BK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Halmstads BK |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | Halmstads BK |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | IF Elfsborg |
8 | 0 |
1 | 0 |
720 |
Europa League Qualifying — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | IF Elfsborg |
8 | 0 |
0 | 2 |
750 |
| 19/20 | IFK Norrköping |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
N3 - Occitanie — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Toulouse FC B |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Toulouse FC B |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Ligue 2 — 0G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Toulouse |
33 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FC Toulouse |
15 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Coupe de France — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Toulouse |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 20/21 | FC Toulouse |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Allsvenskan — 0G / 156M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | IF Elfsborg |
7 | 0 |
0 | 0 |
534 |
| 2024 | IF Elfsborg |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 575 |
| 2020 | IFK Norrköping |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
| 2019 | IFK Norrköping |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 700 |
| 2018 | IFK Norrköping |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 700 |
| 2017 | Halmstads BK |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
Eliteserien — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Stabæk Fotball |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 700 |
NM-Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Stabæk Fotball |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Stabæk Fotball |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
L1/L2 Playoffs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Toulouse |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 Allsvenskan Norra — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | IFK Norrköping U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
U21 Allsvenskan Slutspelet — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Halmstads BK U21 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2016 | Halmstads BK U21 |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2015 | Halmstads BK U21 |
6 | 0 |
0 | 0 |
140 |
U21 Allsvenskan Södra — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Halmstads BK U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2015 | Halmstads BK U21 |
12 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2014 | Halmstads BK U21 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Relegation Allsvenskan — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Halmstads BK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superettan — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Halmstads BK |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ettan Södra — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Östers IF |
12 | 0 |
0 | 1 |
990 |
U19 Allsvenskan Södra — 0G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Halmstads BK U19 |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 2014 | Halmstads BK U19 |
21 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 2013 | Halmstads BK U19 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
08.01.2024 |
Stabæk |
→ |
Elfsborg |
Transfer |
750k € |
| 22/23 |
03.02.2023 |
Toulouse |
→ |
Stabæk |
Transfer |
500k € |
| 20/21 |
05.01.2021 |
Norrköping |
→ |
Toulouse |
Transfer |
1M € |
| 17/18 |
08.01.2018 |
Halmstads BK |
→ |
Norrköping |
Transfer |
350k € |
| 16/17 |
15.07.2016 |
Östers IF |
→ |
Halmstads BK |
Powrót z wyp. |
— |
| 16/17 |
29.04.2016 |
Halmstads BK |
→ |
Östers IF |
Wypożyczenie |
— |
| 15/16 |
08.01.2016 |
Halmstad U19 |
→ |
Halmstads BK |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Halmstad U17 |
→ |
Halmstad U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Isak Pettersson?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.