Iván Ochoa
⚽ Pomocnik 🏟️ Cancún FC 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Iván Fernando Ochoa Chávez |
| 🎂 | Data urodzenia | 12.08.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tampico, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Cancún FC |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CF Pachuca U20 | 4 | 65 | 7 | 0 |
| Real Estelí FC | 2 | 49 | 4 | 2 |
| CD Everton | 4 | 67 | 4 | 1 |
| Audax Italiano | 1 | 32 | 1 | 0 |
| Club León FC | 3 | 33 | 1 | 1 |
| Club León U20 | 3 | 18 | 1 | 0 |
| Cancún FC | 2 | 17 | 0 | 0 |
| CF Atlante | 1 | 19 | 0 | 0 |
| FC Juárez U20 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| FC Juárez | 2 | 16 | 0 | 0 |
| CF Pachuca | 3 | 18 | 0 | 1 |
| Mineros de Zacatecas | 1 | 7 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
13 | 5 | 0 |
2 | 1 | 377 |
| Torneo Transición |
12 | 4 | 1 |
4 | 0 | 257 |
| Central American Cup |
9 | 2 | 0 |
4 | 0 | 394 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
27 | 2 | 0 |
5 | 0 | 1 177 |
| Liga Primera Apertura |
13 | 1 | 0 |
3 | 0 | 1 071 |
| Liga Primera Clausura |
18 | 1 | 2 |
1 | 0 | 1 466 |
| Liga MX Apertura |
15 | 1 | 0 |
1 | 0 | 269 |
| Liga Primera |
62 | 1 | 0 |
5 | 0 | 1 493 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
41 | 1 | 0 |
5 | 0 | 419 |
| Liga Expansión MX Ap. |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga Expansión MX Cl. |
25 | 0 | 0 |
2 | 1 | 0 |
| Prim. Apertura Playoff |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Prim. Clausura Playoff |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| CONCACAF Champions Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Final de Expansión |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
7 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Chile |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
16 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Torneo Clausura |
13 | 0 | 0 |
3 | 1 | 0 |
| Torneo Apertura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso MX Ap. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 5G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CF Pachuca U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca U20 |
6 | 2 |
0 | 2 |
232 |
| 13/14 | CF Pachuca U20 |
5 | 3 |
0 | 0 |
145 |
Torneo Transición — 4G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CD Everton |
12 | 4 |
1 | 4 |
257 |
Central American Cup — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Estelí FC |
9 | 2 |
0 | 4 |
394 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 2G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Juárez U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Club León U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Club León U20 |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 16/17 | CF Pachuca U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca U20 |
12 | 1 |
0 | 4 |
817 |
Liga Primera Apertura — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Estelí FC |
13 | 1 |
0 | 3 |
1 071 |
Liga Primera Clausura — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Real Estelí FC |
18 | 1 |
2 | 1 |
1 466 |
Liga MX Apertura — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Juárez |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Club León FC |
10 | 1 |
0 | 1 |
269 |
| 16/17 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Primera — 1G / 62M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Audax Italiano |
32 | 1 |
0 | 1 |
1 493 |
| 2018 | CD Everton |
30 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 1G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Club León U20 |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Club León U20 |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF Pachuca U20 |
10 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca U20 |
9 | 1 |
0 | 0 |
419 |
| 13/14 | CF Pachuca U20 |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Cancún FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Cancún FC |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | CF Atlante |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Prim. Apertura Playoff — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Estelí FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Prim. Clausura Playoff — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Real Estelí FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
CONCACAF Champions Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Real Estelí FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final de Expansión — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CF Atlante |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Juárez |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Club León FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Club León FC |
2 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CD Everton |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | CD Everton |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Chile — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CD Everton |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF Pachuca |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Torneo Clausura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Everton |
13 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Torneo Apertura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Everton |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CF Pachuca U20 |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
7 meczów, 4 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Real Estelí FC |
→ |
Cancún FC |
Transfer |
225k € |
| 23/24 |
05.01.2024 |
Without Club |
→ |
Real Estelí FC |
Transfer |
300k € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Atlante |
→ |
Without Club |
Transfer |
400k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
FC Juárez |
→ |
Atlante |
Transfer |
400k € |
| 21/22 |
10.02.2022 |
León |
→ |
FC Juárez |
Transfer |
500k € |
| 21/22 |
31.12.2021 |
Audax Italiano |
→ |
León |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 20/21 |
03.03.2021 |
León |
→ |
Audax Italiano |
Wypożyczenie |
300k € |
| 20/21 |
01.01.2021 |
CD Everton |
→ |
León |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
31.12.2020 |
León |
→ |
CD Everton |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
CD Everton |
→ |
León |
Wypożyczenie |
400k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
CF Pachuca U20 |
→ |
CD Everton |
Transfer |
200k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
CD Everton |
→ |
CF Pachuca U20 |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 16/17 |
23.08.2016 |
CF Pachuca U20 |
→ |
CD Everton |
Wypożyczenie |
200k € |
| 15/16 |
31.12.2015 |
Min. Zacatecas |
→ |
CF Pachuca U20 |
Powrót z wyp. |
— |
| 15/16 |
02.07.2015 |
CF Pachuca U20 |
→ |
Min. Zacatecas |
Wypożyczenie |
— |
| 13/14 |
01.01.2014 |
CF Pachuca U17 |
→ |
CF Pachuca U20 |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Pachuca Jgd. |
→ |
CF Pachuca U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Iván Ochoa?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.