Jóan Símun Edmundsson
⚽ Napastnik 🏟️ KA Akureyri 🏳️ Faroe Islands
315
Meczów
59
Goli
29
Asyst
51
Żółtych
0
Czerwonych
5 898
Minut
0
Opinii
| 🎂 | Data urodzenia | 25.07.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Toftir, Faroe Islands |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Faroe Islands |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | KA Akureyri |
| 📅 | Dołączył | 08.03.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Odense Boldklub | 3 | 65 | 11 | 7 |
| Arminia Bielefeld | 3 | 60 | 10 | 7 |
| Vejle Boldklub | 2 | 26 | 10 | 2 |
| HB Tórshavn | 2 | 15 | 7 | 1 |
| KA Akureyri | 4 | 34 | 6 | 2 |
| FC Shkupi | 2 | 30 | 6 | 3 |
| KVRS Waasland - SK Beveren | 1 | 12 | 2 | 3 |
| AB Argir | 1 | 9 | 2 | 0 |
| Odense Boldklub Reserves | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Viking FK | 2 | 22 | 1 | 0 |
| Newcastle United Reserves | 2 | 15 | 1 | 1 |
| Newcastle United U18 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| SK Beveren | 1 | 7 | 0 | 1 |
| FC Fredericia | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Gateshead FC | 1 | 5 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Superliga | 54 | 10 | 5 | 9 | 0 | 840 |
| 1.Division | 35 | 10 | 2 | 5 | 0 | 422 |
| 2. Bundesliga | 50 | 9 | 7 | 8 | 0 | 781 |
| Effodeildin | 20 | 8 | 0 | 5 | 0 | 502 |
| Besta deild | 23 | 4 | 0 | 6 | 0 | 697 |
| Prva liga | 28 | 3 | 3 | 6 | 0 | 210 |
| Kup na Makedonija | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 30 |
| 1B Pro League | 12 | 2 | 3 | 2 | 0 | 474 |
| Reserveligaen | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 76 |
| UECL Quali | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 148 |
| Besta Deild - Finals | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 260 |
| Bundesliga | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 53 |
| NM-Cup | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 24 |
| Superliga Relegation round | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 360 |
| Champions League Qu. | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 360 |
| Reserve League | 15 | 1 | 1 | 0 | 0 | 476 |
| Viareggio Cup | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 185 |
| UECL Qualifiers | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CPL | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Mjólkurbikar | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Tippeligaen | 18 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| DFB-Pokal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Superliga Europa Playoff | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DBU Pokalen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Conference | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
🏳️ Kadra narodowa
97 meczów, 8 goli
Nr koszulki: 14
Aktywny kadrowicz
9 meczów, 3 goli
Były kadrowicz
11 meczów
Były kadrowicz
3 meczów
Były kadrowicz
Historia kontuzji (9)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 21/22 | Uraz pleców | 25.11.2021 | 30.06.2022 | 218 | 22 |
| 20/21 | Problemy mięśniowe | 08.03.2021 | 17.03.2021 | 10 | 2 |
| 19/20 | Outer ligament problems | 14.05.2020 | 30.06.2020 | 48 | 9 |
| 18/19 | Fitness | 17.04.2019 | 26.04.2019 | 10 | 1 |
| 18/19 | strain | 23.03.2019 | 17.04.2019 | 26 | 4 |
| 18/19 | Fitness | 03.12.2018 | 31.12.2018 | 29 | 3 |
| 18/19 | Torn lateral knee ligament | 12.11.2018 | 31.12.2018 | 50 | 7 |
| 18/19 | Outer ligament problems | 12.11.2018 | 03.12.2018 | 22 | 4 |
| 15/16 | Knee surgery | 01.05.2016 | 30.06.2016 | 61 | 8 |
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | 08.03.2025 | FC Shkupi | → | KA Akureyri | Transfer | 125k € |
| 23/24 | 12.02.2024 | KA Akureyri | → | FC Shkupi | Transfer | 150k € |
| 23/24 | 25.07.2023 | SK Beveren | → | KA Akureyri | Transfer | 200k € |
| 21/22 | 01.07.2021 | Arm. Bielefeld | → | Waasland-Beveren | Transfer | 500k € |
| 18/19 | 01.07.2018 | Odense BK | → | Arm. Bielefeld | Transfer | 500k € |
| 15/16 | 29.01.2016 | Vejle BK | → | Odense BK | Transfer | 200k € |
| 14/15 | 01.01.2015 | HB Tórshavn | → | Vejle BK | Transfer | 100k € |
| 13/14 | 24.06.2014 | AB Argir | → | HB Tórshavn | Transfer | 100k € |
| 13/14 | 22.02.2014 | Viking | → | AB Argir | Transfer | 100k € |
| 12/13 | 31.12.2012 | FC Fredericia | → | Viking | Powrót z wyp. | 100k € |
| 12/13 | 03.09.2012 | Viking | → | FC Fredericia | Wypożyczenie | 100k € |
| 11/12 | 15.02.2012 | Newcastle Res. | → | Viking | Transfer | — |
| 10/11 | 05.02.2011 | Gateshead | → | Newcastle Res. | Powrót z wyp. | — |
| 10/11 | 07.01.2011 | Newcastle Res. | → | Gateshead | Wypożyczenie | — |
| 10/11 | 01.07.2010 | B68 Toftir | → | Newcastle Res. | Transfer | — |
| 09/10 | 30.06.2010 | Newcastle Res. | → | B68 Toftir | Powrót z wyp. | — |
| 09/10 | 01.01.2010 | B68 Toftir | → | Newcastle Res. | Wypożyczenie | — |
| 07/08 | 01.01.2008 | B68 Toftir U21 | → | B68 Toftir | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować