Jádson
⚽ Pomocnik 🏟️ Esporte Clube Juventude 🏳️ Brazylia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Esporte Clube Juventude | 5 | 208 | 6 | 16 |
| Fluminense Football Club | 1 | 60 | 3 | 2 |
| Cruzeiro Esporte Clube | 3 | 113 | 2 | 1 |
| Udinese Primavera | 2 | 25 | 2 | 0 |
| Esporte Clube Bahia | 1 | 33 | 1 | 0 |
| Associação Atlética Ponte Preta | 1 | 58 | 1 | 1 |
| Botafogo de Futebol e Regatas | 3 | 62 | 1 | 0 |
| Santa Cruz FC (PE) | 1 | 26 | 0 | 0 |
| Atlético Paranaense | 2 | 38 | 0 | 0 |
| Udinese Calcio | 2 | 44 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
316 | 6 | 9 |
50 | 2 | 7 458 |
| Série B |
64 | 2 | 1 |
10 | 1 | 1 379 |
| Primavera B |
25 | 2 | 0 |
9 | 0 | 2 104 |
| Campeonato Gaúcho |
43 | 1 | 7 |
6 | 0 | 990 |
| Campeonato Mineiro |
28 | 1 | 0 |
5 | 0 | 162 |
| Campeonato Baiano |
6 | 1 | 0 |
2 | 0 | 421 |
| Copa Sudamericana |
24 | 1 | 0 |
3 | 0 | 198 |
| Libertadores |
8 | 1 | 1 |
0 | 0 | 107 |
| Carioca - Taça Rio |
15 | 1 | 0 |
2 | 0 | 630 |
| Copa do Brasil |
39 | 0 | 1 |
10 | 0 | 0 |
| Gauchão - Fase Final |
5 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca - Final |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca |
12 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Campeonato Paulista |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
5 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Serie A |
38 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Italy Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 6G / 316M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
20 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 2024 | Esporte Clube... |
33 | 1 |
5 | 12 |
2 851 |
| 2022 | Esporte Clube... |
34 | 2 |
0 | 9 |
1 316 |
| 2021 | Esporte Clube... |
27 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Cruzeiro Esporte... |
38 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2018 | Fluminense... |
34 | 2 |
2 | 7 |
1 355 |
| 2017 | Associação... |
33 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 2016 | Santa Cruz FC (PE) |
22 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Atlético Paranaense |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Atlético Paranaense |
26 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2012 | Botafogo de... |
36 | 1 |
0 | 5 |
1 936 |
Série B — 2G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Esporte Clube... |
34 | 2 |
1 | 8 |
1 379 |
| 2021 | Cruzeiro Esporte... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2020 | Cruzeiro Esporte... |
24 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primavera B — 2G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Udinese Primavera |
15 | 1 |
0 | 5 |
1 322 |
| 13/14 | Udinese Primavera |
10 | 1 |
0 | 4 |
782 |
Campeonato Gaúcho — 1G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
10 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2024 | Esporte Clube... |
11 | 1 |
1 | 1 |
990 |
| 2023 | Esporte Clube... |
11 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 2022 | Esporte Clube... |
11 | 0 |
3 | 2 |
0 |
Campeonato Mineiro — 1G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Cruzeiro Esporte... |
12 | 1 |
0 | 4 |
162 |
| 2019 | Cruzeiro Esporte... |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Baiano — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
6 | 1 |
0 | 2 |
421 |
Copa Sudamericana — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Fluminense... |
10 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2017 | Associação... |
5 | 1 |
0 | 0 |
198 |
| 2016 | Santa Cruz FC (PE) |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Atlético Paranaense |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Botafogo de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Cruzeiro Esporte... |
8 | 1 |
1 | 0 |
107 |
Carioca - Taça Rio — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Fluminense... |
7 | 1 |
0 | 1 |
630 |
| 2013 | Botafogo de... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Botafogo de... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2011 | Botafogo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Esporte Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Esporte Clube... |
7 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 2023 | Esporte Clube... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Esporte Clube... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Cruzeiro Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Cruzeiro Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Associação... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Atlético Paranaense |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Atlético Paranaense |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Botafogo de... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2012 | Botafogo de... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Esporte Clube... |
5 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Esporte Clube Bahia |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Botafogo de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2013 | Botafogo de... |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Associação... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Associação... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Atlético Paranaense |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Serie A — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Udinese Calcio |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Udinese Calcio |
31 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Udinese Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Udinese Calcio |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 13/14 |
unknown injury |
25.01.2014 |
31.01.2014 |
7 |
1 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
02.07.2021 |
Cruzeiro |
→ |
Juventude |
Transfer |
750k € |
| 20/21 |
07.10.2020 |
EC Bahia |
→ |
Cruzeiro |
Powrót z wyp. |
750k € |
| 19/20 |
14.01.2020 |
Cruzeiro |
→ |
EC Bahia |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 18/19 |
03.01.2019 |
Fluminense |
→ |
Cruzeiro |
Transfer |
1M € |
| 17/18 |
08.01.2018 |
Ponte Preta |
→ |
Fluminense |
Transfer |
500k € |
| 16/17 |
03.01.2017 |
Udinese |
→ |
Ponte Preta |
Transfer |
500k € |
| 16/17 |
31.12.2016 |
Santa Cruz-PE |
→ |
Udinese |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Udinese |
→ |
Santa Cruz-PE |
Wypożyczenie |
750k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Atlético-PR |
→ |
Udinese |
Powrót z wyp. |
750k € |
| 14/15 |
08.04.2015 |
Udinese |
→ |
Atlético-PR |
Wypożyczenie |
800k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Botafogo |
→ |
Udinese |
Transfer |
1.5M € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Flamengo U17 |
→ |
Botafogo |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jádson?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.