Júlíus Magnússon
⚽ Pomocnik 🏟️ IF Elfsborg 🏳️ Islandia
| 🎂 | Data urodzenia | 27.06.1998 (27 lat) |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Islandia |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | IF Elfsborg |
| 📅 | Dołączył | 29.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2029 |
| 🤝 | Agent | Olafur Gardarsson |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Víkingur Reykjavík | 6 | 127 | 9 | 3 |
| Fredrikstad FK | 2 | 68 | 3 | 3 |
| SC Heerenveen U19 | 2 | 40 | 3 | 1 |
| IF Elfsborg | 3 | 19 | 2 | 0 |
| SC Heerenveen U21 | 4 | 34 | 1 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Besta deild |
21 | 3 | 0 |
6 | 0 | 613 |
| Pepsi Max deild |
56 | 3 | 2 |
11 | 0 | 2 191 |
| Eliteserien |
30 | 2 | 3 |
2 | 0 | 1 350 |
| U19 Div. 1 Fall |
15 | 2 | 1 |
0 | 0 | 446 |
| Svenska Cupen |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Champions League Qu. |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Allsvenskan |
15 | 1 | 0 |
2 | 0 | 494 |
| NM-Cup |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 568 |
| Besta Deild - Finals |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 242 |
| Lengjubikarinn |
20 | 1 | 0 |
4 | 0 | 270 |
| Beloften Eerste Divisie |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| U19 Div. 2 Spring |
24 | 1 | 0 |
0 | 0 | 1 170 |
| UECL Quali |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| OBOS-ligaen |
28 | 0 | 0 |
7 | 0 | 0 |
| Mjólkurbikar |
16 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Meistarakeppni |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Beloften Preliminary Round |
8 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Beloften Eredivisie |
20 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| U21 Cup Netherlands |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U19 Cup NL |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Beloften nacompetitie |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Besta deild — 3G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Víkingur Reykjavík |
21 | 3 |
0 | 6 |
613 |
Pepsi Max deild — 3G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Víkingur Reykjavík |
21 | 2 |
2 | 5 |
778 |
| 2020 | Víkingur Reykjavík |
17 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2019 | Víkingur Reykjavík |
18 | 1 |
0 | 2 |
1 413 |
Eliteserien — 2G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fredrikstad FK |
30 | 2 |
3 | 2 |
1 350 |
U19 Div. 1 Fall — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | SC Heerenveen U19 |
10 | 2 |
0 | 0 |
446 |
| 15/16 | SC Heerenveen U19 |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Svenska Cupen — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | IF Elfsborg |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | IF Elfsborg |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Víkingur Reykjavík |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Allsvenskan — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | IF Elfsborg |
15 | 1 |
0 | 2 |
494 |
NM-Cup — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fredrikstad FK |
7 | 1 |
0 | 0 |
568 |
| 2023 | Fredrikstad FK |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Besta Deild - Finals — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Víkingur Reykjavík |
3 | 1 |
0 | 1 |
242 |
Lengjubikarinn — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Víkingur Reykjavík |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2021 | Víkingur Reykjavík |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Víkingur Reykjavík |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Víkingur Reykjavík |
3 | 1 |
0 | 2 |
270 |
Beloften Eerste Divisie — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | SC Heerenveen U21 |
2 | 1 |
0 | 0 |
135 |
U19 Div. 2 Spring — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | SC Heerenveen U19 |
13 | 1 |
0 | 0 |
1 170 |
| 15/16 | SC Heerenveen U19 |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Víkingur Reykjavík |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
OBOS-ligaen — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Fredrikstad FK |
28 | 0 |
0 | 7 |
0 |
Mjólkurbikar — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Víkingur Reykjavík |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Víkingur Reykjavík |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2020 | Víkingur Reykjavík |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Víkingur Reykjavík |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Meistarakeppni — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Víkingur Reykjavík |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Víkingur Reykjavík |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Víkingur Reykjavík |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften Preliminary Round — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | SC Heerenveen U21 |
8 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Beloften Eredivisie — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SC Heerenveen U21 |
15 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | SC Heerenveen U21 |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 Cup Netherlands — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SC Heerenveen U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 Cup NL — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | SC Heerenveen U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften nacompetitie — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | SC Heerenveen U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
29.01.2025 |
Fredrikstad |
→ |
Elfsborg |
Transfer |
700k € |
| 22/23 |
01.03.2023 |
Víkingur |
→ |
Fredrikstad |
Transfer |
175k € |
| 18/19 |
26.02.2019 |
Heerenveen U21 |
→ |
Víkingur |
Transfer |
— |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Heerenveen U19 |
→ |
Heerenveen U21 |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.04.2015 |
Víkingur U19 |
→ |
Heerenveen U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Júlíus Magnússon?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.