Júnior Brumado
⚽ Napastnik 🏟️ FC Midtjylland 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | José Francisco dos Santos Júnior |
| 🎂 | Data urodzenia | 14.05.1999 (27 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Brumado, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Midtjylland |
| 📅 | Dołączył | 31.01.2019 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Midtjylland | 7 | 111 | 17 | 4 |
| Coritiba Foot Ball Club | 2 | 31 | 7 | 3 |
| FC Hansa Rostock | 1 | 24 | 5 | 0 |
| Esporte Clube Bahia | 3 | 74 | 5 | 1 |
| FC Midtjylland Reserves | 3 | 11 | 3 | 3 |
| Silkeborg IF | 1 | 10 | 3 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Superliga |
55 | 10 | 4 |
13 | 1 | 842 |
| Série B |
25 | 5 | 1 |
3 | 0 | 223 |
| Europa League Qualifying |
6 | 4 | 0 |
1 | 0 | 43 |
| 2. Bundesliga |
23 | 4 | 0 |
3 | 1 | 373 |
| Campeonato Baiano |
13 | 3 | 0 |
1 | 0 | 87 |
| Superliga Relegation round |
11 | 2 | 0 |
3 | 0 | 131 |
| Sydbank Pokalen |
9 | 2 | 0 |
2 | 0 | 108 |
| Reserveligaen |
5 | 2 | 3 |
0 | 0 | 165 |
| Campeonato Paranaense |
6 | 2 | 2 |
0 | 1 | 168 |
| DFB-Pokal |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 78 |
| Champions League Qu. |
9 | 1 | 0 |
1 | 0 | 38 |
| Superliga Championship round |
22 | 1 | 0 |
3 | 0 | 207 |
| Série A |
40 | 1 | 0 |
3 | 0 | 439 |
| Copa Sudamericana |
8 | 1 | 1 |
1 | 0 | 294 |
| Reserveligaen Spring |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 465 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Superliga Europa Playoff |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Conference L. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Superliga — 10G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Midtjylland |
5 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 23/24 | FC Midtjylland |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | FC Midtjylland |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | FC Midtjylland |
16 | 8 |
1 | 4 |
148 |
| 20/21 | FC Midtjylland |
4 | 1 |
0 | 2 |
271 |
| 19/20 | Silkeborg IF |
5 | 1 |
0 | 1 |
423 |
| 19/20 | FC Midtjylland |
18 | 0 |
1 | 4 |
0 |
Série B — 5G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Coritiba Foot... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2024 | Coritiba Foot... |
19 | 5 |
1 | 2 |
223 |
Europa League Qualifying — 4G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Midtjylland |
5 | 4 |
0 | 1 |
43 |
| 19/20 | FC Midtjylland |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2. Bundesliga — 4G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Hansa Rostock |
23 | 4 |
0 | 3 |
373 |
Campeonato Baiano — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Esporte Clube Bahia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
11 | 3 |
0 | 1 |
87 |
Superliga Relegation round — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Midtjylland |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Silkeborg IF |
4 | 2 |
0 | 3 |
131 |
Sydbank Pokalen — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Midtjylland |
5 | 2 |
0 | 0 |
108 |
| 20/21 | FC Midtjylland |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Silkeborg IF |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | FC Midtjylland |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Reserveligaen — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Midtjylland... |
1 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Midtjylland... |
4 | 2 |
1 | 0 |
165 |
Campeonato Paranaense — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Coritiba Foot... |
6 | 2 |
2 | 0 |
168 |
DFB-Pokal — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Hansa Rostock |
1 | 1 |
0 | 0 |
78 |
Champions League Qu. — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Midtjylland |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | FC Midtjylland |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | FC Midtjylland |
4 | 1 |
0 | 0 |
38 |
Superliga Championship round — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Midtjylland |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 20/21 | FC Midtjylland |
9 | 1 |
0 | 1 |
207 |
| 18/19 | FC Midtjylland |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série A — 1G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
30 | 1 |
0 | 3 |
439 |
| 2017 | Esporte Clube Bahia |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
8 | 1 |
1 | 1 |
294 |
Reserveligaen Spring — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Midtjylland... |
6 | 1 |
0 | 0 |
465 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Midtjylland |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Superliga Europa Playoff — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Midtjylland |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Conference L. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Midtjylland |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Midtjylland |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Esporte Clube Bahia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz mięśniowy |
29.08.2022 |
31.01.2023 |
156 |
19 |
| 21/22 |
Uraz kolana |
12.05.2022 |
30.06.2022 |
50 |
4 |
| 21/22 |
Uraz kostki |
14.10.2021 |
18.11.2021 |
36 |
7 |
| 20/21 |
Uraz kostki |
08.10.2020 |
25.03.2021 |
169 |
28 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
30.06.2025 |
Coritiba FC |
→ |
FC Midtjylland |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 24/25 |
25.07.2024 |
FC Midtjylland |
→ |
Coritiba FC |
Wypożyczenie |
800k € |
| 23/24 |
30.06.2024 |
Hansa Rostock |
→ |
FC Midtjylland |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 23/24 |
01.09.2023 |
FC Midtjylland |
→ |
Hansa Rostock |
Wypożyczenie |
1M € |
| 19/20 |
31.07.2020 |
Silkeborg IF |
→ |
FC Midtjylland |
Powrót z wyp. |
450k € |
| 19/20 |
31.01.2020 |
FC Midtjylland |
→ |
Silkeborg IF |
Wypożyczenie |
500k € |
| 18/19 |
31.01.2019 |
EC Bahia |
→ |
FC Midtjylland |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Bahia B |
→ |
EC Bahia |
Transfer |
— |
| 16/17 |
01.05.2017 |
Bahia U20 |
→ |
Bahia B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Júnior Brumado?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.