Jérôme Prior
⚽ Bramkarz 🏟️ Livingston FC 🏳️ Francja
| 🎂 | Data urodzenia | 07.08.1995 (30 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Toulon, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | obie |
| 🏟️ | Aktualny klub | Livingston FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2028 |
| 🤝 | Agent | CAA Base Ltd |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Livingston FC | 2 | 61 | 0 | 0 |
| Pau FC | 1 | 15 | 0 | 1 |
| PAS Giannina | 1 | 6 | 0 | 0 |
| FC Cartagena | 1 | 45 | 0 | 0 |
| Valenciennes FC | 2 | 66 | 0 | 0 |
| FC Girondins Bordeaux B | 5 | 34 | 0 | 0 |
| FC Girondins Bordeaux | 5 | 149 | 0 | 1 |
| FC Girondins Bordeaux U19 | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premiership |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| League Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Premiership Play-offs |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Championship |
36 | 0 | 0 |
4 | 0 | 2 970 |
| Trust Trophy |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| SFA Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Prem. Sports Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ligue 2 |
74 | 0 | 1 |
1 | 0 | 6 208 |
| Kypello Elladas |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 19 |
| Super League 1 |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 232 |
| 2ª División |
42 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa del Rey |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Coupe de France |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 660 |
| Coupe de la Ligue |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| National 2 - Grp. B |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Ligue 1 |
119 | 0 | 1 |
0 | 0 | 2 514 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| CFA 2 - Grp. H |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| CFA - Grp. D |
27 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 053 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Coupe Gambardella |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Premiership — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Livingston FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
League Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Livingston FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Premiership Play-offs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Livingston FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Championship — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Livingston FC |
36 | 0 |
0 | 4 |
2 970 |
Trust Trophy — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Livingston FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
SFA Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Livingston FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Prem. Sports Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Livingston FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligue 2 — 0G / 74M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Pau FC |
15 | 0 |
1 | 0 |
926 |
| 20/21 | Valenciennes FC |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 880 |
| 19/20 | Valenciennes FC |
27 | 0 |
0 | 0 |
2 402 |
Kypello Elladas — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | PAS Giannina |
1 | 0 |
0 | 0 |
19 |
Super League 1 — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | PAS Giannina |
5 | 0 |
0 | 0 |
232 |
2ª División — 0G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Cartagena |
42 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa del Rey — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Cartagena |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Coupe de France — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Valenciennes FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Valenciennes FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | FC Girondins... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Girondins... |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | FC Girondins... |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 14/15 | FC Girondins... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de la Ligue — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Valenciennes FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Girondins... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | FC Girondins... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
National 2 - Grp. B — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Girondins... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Ligue 1 — 0G / 119M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Girondins... |
29 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | FC Girondins... |
35 | 0 |
1 | 0 |
1 260 |
| 15/16 | FC Girondins... |
32 | 0 |
0 | 0 |
1 074 |
| 14/15 | FC Girondins... |
22 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Girondins... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Girondins... |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
CFA 2 - Grp. H — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Girondins... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
CFA - Grp. D — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Girondins... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | FC Girondins... |
9 | 0 |
0 | 2 |
793 |
| 13/14 | FC Girondins... |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Girondins... |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Coupe Gambardella — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Girondins... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz biodra |
21.05.2023 |
15.06.2023 |
26 |
2 |
| 22/23 |
concussion |
27.08.2022 |
19.09.2022 |
24 |
4 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Without Club |
→ |
Livingston FC |
Transfer |
400k € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Pau FC |
→ |
Without Club |
Transfer |
600k € |
| 22/23 |
31.01.2023 |
PAS Giannina |
→ |
Pau FC |
Transfer |
600k € |
| 22/23 |
04.07.2022 |
FC Cartagena |
→ |
PAS Giannina |
Transfer |
700k € |
| 21/22 |
14.08.2021 |
Valenciennes FC |
→ |
FC Cartagena |
Transfer |
1.3M € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
G. Bordeaux |
→ |
Valenciennes FC |
Transfer |
600k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
G. Bordeaux B |
→ |
G. Bordeaux |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jérôme Prior?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.