Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Jérémy Huyghebaert
Jérémy Huyghebaert

Jérémy Huyghebaert

⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ Belgia
452
Meczów
5
Goli
18
Asyst
73
Żółtych
2
Czerwonych
3 875
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia06.01.1989 (37 lat)
📍Miejsce urodzeniaMouscron, Belgia
🏳️ObywatelstwoBelgia
📏Wzrost180 cm
PozycjaObrońca
🦶Preferowana nogalewa
🏟️Aktualny klubRetired
📅Dołączył01.07.2025
🤝AgentBB Sport Consulting

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
FC U Craiova 1948310325
Mouscron-Péruwelz26820
KSV Roeselare (-2020)39517
Royal Excel Mouscron (-2022)49604
Neuchâtel Xamax FCS12101
White Star Brussels (- 2017)25200
KV Mechelen1200
Excelsior Mouscron (-2009)21501

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
SuperLiga - Relegation group 1520 20360
Belgacom League 5920 512 958
Cofidis Cup 1411 10557
Playoff Conference League 200 010
Romanian Cup 700 000
SuperLiga 2601 400
Liga 1 2600 1000
Liga 2 Play-Off 1002 100
Liga 2 1702 400
JPL 11803 2000
Croky Cup 700 100
Super League Barrage 200 000
Super League 1701 000
Schweizer Cup 200 000
JPL Playoff II 1803 300
Proximus League 4900 1400
Endrunde Jupiler Pro League 1900 200
Challenger Pro League 2904 500
Jupiler League 1501 100

📋 Szczegóły per sezon

SuperLiga - Relegation group — 2G / 15M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC U Craiova 1948 70 01 0
21/22FC U Craiova 1948 82 01 360
Belgacom League — 2G / 59M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
13/14Mouscron-Péruwelz 331 04 1 681
12/13Mouscron-Péruwelz 261 01 1 277
Cofidis Cup — 1G / 14M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15White Star... 10 00 0
13/14Mouscron-Péruwelz 10 00 0
12/13Mouscron-Péruwelz 10 00 0
11/12KSV Roeselare... 20 00 0
09/10KSV Roeselare... 61 11 557
08/09KSV Roeselare... 30 00 0
Playoff Conference League — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC U Craiova 1948 20 00 0
Romanian Cup — 0G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC U Craiova 1948 40 00 0
21/22FC U Craiova 1948 20 00 0
20/21FC U Craiova 1948 10 00 0
SuperLiga — 0G / 26M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC U Craiova 1948 260 14 0
Liga 1 — 0G / 26M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22FC U Craiova 1948 260 010 0
Liga 2 Play-Off — 0G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21FC U Craiova 1948 100 21 0
Liga 2 — 0G / 17M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21FC U Craiova 1948 170 24 0
JPL — 0G / 118M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20Royal Excel... 160 00 0
18/19Royal Excel... 40 00 0
17/18Royal Excel... 240 15 0
16/17Royal Excel... 290 02 0
10/11KV Mechelen 20 00 0
09/10KSV Roeselare... 280 18 0
08/09KSV Roeselare... 150 15 0
Croky Cup — 0G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20Royal Excel... 20 00 0
17/18Royal Excel... 10 01 0
16/17Royal Excel... 20 00 0
15/16White Star... 20 00 0
Super League Barrage — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Neuchâtel Xamax FCS 20 00 0
Super League — 0G / 17M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Neuchâtel Xamax FCS 170 10 0
Schweizer Cup — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Neuchâtel Xamax FCS 20 00 0
JPL Playoff II — 0G / 18M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18Royal Excel... 90 22 0
16/17Royal Excel... 90 11 0
Proximus League — 0G / 49M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
15/16White Star... 280 08 0
14/15White Star... 210 06 0
Endrunde Jupiler Pro League — 0G / 19M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
13/14Mouscron-Péruwelz 50 00 0
12/13Mouscron-Péruwelz 20 00 0
09/10KSV Roeselare... 60 01 0
08/09KSV Roeselare... 60 01 0
Challenger Pro League — 0G / 29M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
11/12KSV Roeselare... 290 45 0
Jupiler League — 0G / 15M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
07/08Excelsior... 130 11 0
06/07Excelsior... 20 00 0

🏳️ Kadra narodowa

8 meczów
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz
13 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz
16 meczów
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz
2 meczów
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz
17 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz

Historia kontuzji (13)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
22/23 Problemy mięśniowe 10.09.2022 04.10.2022 25 4
21/22 Problemy mięśniowe 17.03.2022 24.03.2022 8 1
20/21 Koronawirus 25.11.2020 09.12.2020 15 2
18/19 unknown injury 25.04.2019 01.05.2019 7 1
18/19 unknown injury 30.01.2019 28.02.2019 30 4
18/19 unknown injury 06.12.2018 13.12.2018 8 1
17/18 minor knock 05.12.2017 12.12.2017 8 1
17/18 Uraz mechaniczny 26.10.2017 14.11.2017 20 3
17/18 minor knock 27.09.2017 02.10.2017 6 1
16/17 minor knock 10.04.2017 18.04.2017 9 1
16/17 minor knock 11.08.2016 17.08.2016 7 1
10/11 minor knock 17.03.2011 23.03.2011 7 1
07/08 Uraz mechaniczny 14.12.2007 23.12.2007 10 2

🔄 Historia transferów (15)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 01.07.2025 Mouscron Retired Transfer
23/24 01.07.2023 FC U Craiova Mouscron Transfer 300k €
20/21 13.07.2020 Mouscron FC U Craiova Transfer 300k €
18/19 30.06.2019 Neuchâtel Xamax Mouscron Powrót z wyp. 350k €
18/19 20.08.2018 Mouscron Neuchâtel Xamax Wypożyczenie 500k €
16/17 19.07.2016 White Star Mouscron Transfer 250k €
14/15 01.07.2014 Mouscron White Star Transfer 200k €
12/13 01.07.2012 KV Mechelen Mouscron Transfer 300k €
11/12 30.06.2012 KSV Roeselare KV Mechelen Powrót z wyp. 300k €
11/12 01.07.2011 KV Mechelen KSV Roeselare Wypożyczenie 400k €
10/11 01.01.2011 AJ Auxerre KV Mechelen Transfer 600k €
09/10 30.06.2010 KSV Roeselare AJ Auxerre Powrót z wyp. 600k €
08/09 01.01.2009 AJ Auxerre KSV Roeselare Wypożyczenie 150k €
08/09 01.07.2008 Exc. Mouscron AJ Auxerre Transfer 100k €
07/08 01.07.2007 Mouscron U19 Exc. Mouscron Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Jérémy Huyghebaert?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy