Jak Alnwick
⚽ Bramkarz 🏟️ Cardiff City 🏳️ Anglia
| 🎂 | Data urodzenia | 16.06.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Prudhoe, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Cardiff City |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Refuel Performance ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Cardiff City | 4 | 113 | 0 | 0 |
| St. Mirren FC | 2 | 85 | 0 | 0 |
| Blackpool FC | 1 | 26 | 0 | 0 |
| Scunthorpe United | 1 | 46 | 0 | 0 |
| Rangers FC | 3 | 63 | 0 | 0 |
| Port Vale FC | 2 | 80 | 0 | 0 |
| Bradford City | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Newcastle United U21 | 3 | 42 | 0 | 0 |
| Newcastle United | 3 | 24 | 0 | 0 |
| Newcastle United U18 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Newcastle United Reserves | 2 | 20 | 0 | 0 |
| Gateshead FC | 1 | 21 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
135 | 0 | 0 |
9 | 0 | 11 721 |
| Championship |
104 | 0 | 0 |
3 | 0 | 5 063 |
| EFL Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| FA Cup |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 409 |
| Premiership Relegation |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| Premiership |
99 | 0 | 0 |
5 | 0 | 5 165 |
| SFA Cup |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 840 |
| Prem. Sports Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Betfred Cup |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 960 |
| EFL Trophy |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Scottish Premiership Top... |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| FL Trophy |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| League Cup |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 300 |
| U21 PL |
33 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 928 |
| Premier League |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 495 |
| U21 PL Knockout |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| U21 PL Qualificationsgr. 2 |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 580 |
| Europa League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Reserve League |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 080 |
| Conference |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 0G / 135M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Cardiff City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Blackpool FC |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 920 |
| 18/19 | Scunthorpe United |
41 | 0 |
0 | 3 |
3 690 |
| 16/17 | Port Vale FC |
26 | 0 |
0 | 2 |
2 340 |
| 15/16 | Port Vale FC |
42 | 0 |
0 | 3 |
3 681 |
| 14/15 | Bradford City |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Championship — 0G / 104M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Cardiff City |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
| 23/24 | Cardiff City |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 160 |
| 22/23 | Cardiff City |
41 | 0 |
0 | 0 |
293 |
EFL Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Cardiff City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Cardiff City |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Cardiff City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Blackpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Port Vale FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
FA Cup — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Cardiff City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Cardiff City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | Blackpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Scunthorpe United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Port Vale FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
239 |
| 15/16 | Port Vale FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | Newcastle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Newcastle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Gateshead FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Premiership Relegation — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | St. Mirren FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 20/21 | St. Mirren FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Premiership — 0G / 99M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | St. Mirren FC |
28 | 0 |
0 | 2 |
2 519 |
| 20/21 | St. Mirren FC |
29 | 0 |
0 | 3 |
2 556 |
| 18/19 | Rangers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Rangers FC |
25 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Rangers FC |
16 | 0 |
0 | 0 |
90 |
SFA Cup — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | St. Mirren FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | St. Mirren FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
390 |
| 17/18 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prem. Sports Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | St. Mirren FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Betfred Cup — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | St. Mirren FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
660 |
| 18/19 | Rangers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
EFL Trophy — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Blackpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Scunthorpe United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Port Vale FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Rangers FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Rangers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scottish Premiership Top Six Split — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Rangers FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
FL Trophy — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Port Vale FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
League Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Port Vale FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
210 |
| 14/15 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 PL — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Newcastle United U21 |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 13/14 | Newcastle United U21 |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 218 |
| 12/13 | Newcastle United U21 |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
Premier League — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Newcastle United |
9 | 0 |
0 | 0 |
495 |
| 13/14 | Newcastle United |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Newcastle United |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 PL Knockout — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Newcastle United U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
U21 PL Qualificationsgr. 2 — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Newcastle United U21 |
8 | 0 |
0 | 0 |
580 |
Europa League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Newcastle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viareggio Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Newcastle United U18 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Reserve League — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Newcastle United... |
11 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 10/11 | Newcastle United... |
9 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Conference — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Gateshead FC |
19 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Koronawirus |
09.09.2020 |
24.09.2020 |
16 |
3 |
| 17/18 |
Uraz kolana |
09.10.2017 |
23.10.2017 |
15 |
2 |
| 14/15 |
Uraz nadgarstka |
01.04.2015 |
01.06.2015 |
62 |
8 |
| 14/15 |
Uraz barku |
07.01.2015 |
30.01.2015 |
24 |
2 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.07.2022 |
St. Mirren |
→ |
Cardiff |
Transfer |
450k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Rangers |
→ |
St. Mirren |
Transfer |
250k € |
| 19/20 |
31.05.2020 |
Blackpool |
→ |
Rangers |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 19/20 |
23.07.2019 |
Rangers |
→ |
Blackpool |
Wypożyczenie |
250k € |
| 18/19 |
31.05.2019 |
Scunthorpe Utd. |
→ |
Rangers |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 18/19 |
30.08.2018 |
Rangers |
→ |
Scunthorpe Utd. |
Wypożyczenie |
250k € |
| 16/17 |
30.01.2017 |
Port Vale |
→ |
Rangers |
Transfer |
250k € |
| 15/16 |
06.08.2015 |
Newcastle |
→ |
Port Vale |
Transfer |
250k € |
| 14/15 |
31.05.2015 |
Bradford |
→ |
Newcastle |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 14/15 |
13.03.2015 |
Newcastle |
→ |
Bradford |
Wypożyczenie |
250k € |
| 11/12 |
31.12.2011 |
Gateshead |
→ |
Newcastle |
Powrót z wyp. |
— |
| 11/12 |
08.09.2011 |
Newcastle |
→ |
Gateshead |
Wypożyczenie |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Newcastle U18 |
→ |
Newcastle |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Sunderland U18 |
→ |
Newcastle U18 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jak Alnwick?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.