Jamie Hopcutt
⚽ Pomocnik 🏟️ Östersunds FK 🏳️ England Sweden
| 📝 | Imię ojczyste | Jamie Ryan Hopcutt |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.06.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | York, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | England Sweden |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Östersunds FK |
| 📅 | Dołączył | 20.02.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Östersunds FK | 19 | 250 | 53 | 21 |
| IFK Mariehamn | 2 | 37 | 6 | 5 |
| GIF Sundsvall | 1 | 14 | 3 | 2 |
| Oldham Athletic | 1 | 30 | 1 | 0 |
| Hapoel Kfar Saba | 1 | 13 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Superettan |
134 | 39 | 16 |
16 | 0 | 2 435 |
| Allsvenskan |
73 | 11 | 4 |
3 | 1 | 1 559 |
| Veikkausliiga Relegation Group |
10 | 3 | 3 |
2 | 0 | 540 |
| Ettan Norra |
25 | 3 | 0 |
2 | 0 | 609 |
| Veikkausliiga |
21 | 2 | 1 |
2 | 0 | 686 |
| Svenska Cupen |
16 | 1 | 2 |
1 | 0 | 306 |
| League Two |
27 | 1 | 0 |
1 | 0 | 617 |
| Relegation Superettan |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 127 |
| Rel. Veikkausliiga |
2 | 1 | 1 |
0 | 0 | 167 |
| Europa League Qualifying |
6 | 1 | 1 |
1 | 0 | 233 |
| EFL Trophy |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Suomen Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liigacup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ligat ha'Al - Relegation round |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ligat ha'Al |
5 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Gvia haMedina |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Superettan — 39G / 134M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Östersunds FK |
17 | 5 |
0 | 0 |
82 |
| 2024 | Östersunds FK |
24 | 1 |
0 | 4 |
1 379 |
| 2020 | GIF Sundsvall |
14 | 3 |
2 | 1 |
294 |
| 2015 | Östersunds FK |
24 | 15 |
6 | 4 |
121 |
| 2014 | Östersunds FK |
25 | 9 |
3 | 5 |
218 |
| 2013 | Östersunds FK |
30 | 6 |
5 | 2 |
341 |
Allsvenskan — 11G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Östersunds FK |
22 | 1 |
1 | 0 |
1 072 |
| 2018 | Östersunds FK |
25 | 5 |
3 | 3 |
264 |
| 2017 | Östersunds FK |
25 | 5 |
0 | 0 |
223 |
| 2016 | Östersunds FK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Veikkausliiga Relegation Group — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | IFK Mariehamn |
5 | 1 |
0 | 0 |
346 |
| 2022 | IFK Mariehamn |
5 | 2 |
3 | 2 |
194 |
Ettan Norra — 3G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Östersunds FK |
25 | 3 |
0 | 2 |
609 |
Veikkausliiga — 2G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | IFK Mariehamn |
18 | 2 |
1 | 2 |
686 |
| 2022 | IFK Mariehamn |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Svenska Cupen — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Östersunds FK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Östersunds FK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Östersunds FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Östersunds FK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Östersunds FK |
6 | 1 |
2 | 0 |
306 |
| 16/17 | Östersunds FK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Östersunds FK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Östersunds FK |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Östersunds FK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two — 1G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Oldham Athletic |
27 | 1 |
0 | 1 |
617 |
Relegation Superettan — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Östersunds FK |
2 | 1 |
0 | 0 |
127 |
Rel. Veikkausliiga — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | IFK Mariehamn |
2 | 1 |
1 | 0 |
167 |
Europa League Qualifying — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Östersunds FK |
6 | 1 |
1 | 1 |
233 |
EFL Trophy — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Oldham Athletic |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Oldham Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Suomen Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | IFK Mariehamn |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liigacup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | IFK Mariehamn |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligat ha'Al - Relegation round — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hapoel Kfar Saba |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligat ha'Al — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hapoel Kfar Saba |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Gvia haMedina — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hapoel Kfar Saba |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Östersunds FK |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 16/17 |
Tibia and fibula fracture |
05.04.2016 |
12.04.2017 |
373 |
37 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
20.02.2024 |
IFK Mariehamn |
→ |
Östersund |
Transfer |
200k € |
| 22/23 |
02.08.2022 |
Oldham Athletic |
→ |
IFK Mariehamn |
Transfer |
150k € |
| 21/22 |
13.08.2021 |
H. Kfar Saba |
→ |
Oldham Athletic |
Transfer |
150k € |
| 20/21 |
10.02.2021 |
GIF Sundsvall |
→ |
H. Kfar Saba |
Transfer |
150k € |
| 20/21 |
19.08.2020 |
Without Club |
→ |
GIF Sundsvall |
Transfer |
250k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Östersund |
→ |
Without Club |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
09.01.2012 |
Tadcaster |
→ |
Östersund |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jamie Hopcutt?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.