Federico Gerardi
⚽ Napastnik 🏟️ AC Magenta 🏳️ Włochy
586
Meczów
91
Goli
21
Asyst
61
Żółtych
5
Czerwonych
6 309
Minut
0
Opinii
| 🎂 | Data urodzenia | 09.12.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Pordenone, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | AC Magenta |
| 📅 | Dołączył | 07.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2025 |
| 🤝 | Agent | MIC.CO FOOTBALL STAR |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Reggina Calcio | 2 | 57 | 14 | 2 |
| AS Cittadella | 3 | 60 | 10 | 4 |
| AZ Picerno | 2 | 51 | 8 | 4 |
| Feralpisalò | 1 | 32 | 8 | 3 |
| SS Monopoli 1966 | 1 | 34 | 7 | 0 |
| Pordenone Calcio | 2 | 31 | 7 | 3 |
| Udinese Primavera | 3 | 12 | 7 | 0 |
| Calcio Portogruaro-Summaga | 1 | 40 | 6 | 2 |
| Rimini FC | 1 | 26 | 5 | 0 |
| Sangiovannese 1927 | 1 | 16 | 4 | 0 |
| Cavese 1919 | 1 | 15 | 3 | 0 |
| AS Gubbio 1910 | 1 | 15 | 3 | 0 |
| AC Ancona | 1 | 38 | 3 | 0 |
| FC Bassano | 1 | 7 | 2 | 0 |
| Ascoli Calcio 1898 | 1 | 17 | 2 | 0 |
| Calcio Como | 1 | 37 | 1 | 1 |
| Salernitana Calcio 1919 | 1 | 19 | 1 | 0 |
| AC Magenta | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Vis Pesaro 1898 | 1 | 13 | 0 | 1 |
| Udinese Calcio | 4 | 20 | 0 | 0 |
| US Grosseto FC | 1 | 24 | 0 | 1 |
| AC Monza Brianza | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Venezia Primavera | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B | 275 | 33 | 10 | 30 | 3 | 3 287 |
| Serie C-C | 82 | 14 | 4 | 6 | 0 | 516 |
| Serie C-B | 64 | 12 | 3 | 12 | 1 | 543 |
| Lega Pro B | 31 | 8 | 3 | 6 | 1 | 254 |
| Primavera B | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 117 |
| Italy Cup | 24 | 4 | 1 | 0 | 0 | 300 |
| Serie C1 - B | 14 | 4 | 0 | 2 | 0 | 299 |
| Serie C - C | 15 | 3 | 0 | 3 | 0 | 366 |
| Serie C - B | 15 | 3 | 0 | 0 | 0 | 276 |
| Serie D - C | 6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 155 |
| Viareggio Cup | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 106 |
| Playoff Serie C | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 90 |
| Serie D - B | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coppa Serie D | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coppa Serie C | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PlayOff Lega Pro | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Serie A | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playout C1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serie C1 - A | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | unknown injury | 10.02.2025 | — | 216 | 11 |
| 22/23 | Problemy mięśniowe | 24.04.2023 | 24.05.2023 | 31 | 0 |
| 22/23 | Problemy mięśniowe | 04.03.2023 | 10.03.2023 | 7 | 1 |
| 19/20 | Knee problems | 25.11.2019 | 05.12.2019 | 11 | 1 |
| 19/20 | Fitness | 29.07.2019 | 05.08.2019 | 8 | 1 |
| 18/19 | Muscle fatigue | 03.08.2018 | 13.08.2018 | 11 | 1 |
| 17/18 | Uraz barku | 01.11.2017 | 11.01.2018 | 72 | 9 |
| 16/17 | unknown injury | 17.02.2017 | 01.04.2017 | 44 | 6 |
🔄 Historia transferów (36)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | 07.01.2025 | Tivoli | → | Magenta | Transfer | — |
| 24/25 | 09.08.2024 | Ibarra | → | Tivoli | Transfer | — |
| 23/24 | 24.01.2024 | Bassano | → | Ibarra | Transfer | 100k € |
| 23/24 | 30.08.2023 | Vis Pesaro | → | Bassano | Transfer | 100k € |
| 22/23 | 19.01.2023 | Picerno | → | Vis Pesaro | Transfer | 175k € |
| 21/22 | 31.08.2021 | Cavese | → | Picerno | Transfer | 175k € |
| 20/21 | 28.01.2021 | AS Gubbio | → | Cavese | Transfer | 200k € |
| 20/21 | 19.10.2020 | Without Club | → | AS Gubbio | Transfer | 200k € |
| 20/21 | 01.07.2020 | Rimini | → | Without Club | Transfer | 200k € |
| 19/20 | 29.07.2019 | Monopoli | → | Rimini | Transfer | 250k € |
| 18/19 | 30.08.2018 | Pordenone | → | Monopoli | Transfer | 275k € |
| 17/18 | 12.07.2017 | Feralpisalò | → | Pordenone | Transfer | 300k € |
| 16/17 | 17.08.2016 | Como | → | Feralpisalò | Transfer | 300k € |
| 15/16 | 29.08.2015 | Cittadella | → | Como | Transfer | 200k € |
| 14/15 | 08.07.2014 | Reggina | → | Cittadella | Transfer | 200k € |
| 12/13 | 31.01.2013 | Udinese | → | Reggina | Transfer | 150k € |
| 11/12 | 30.06.2012 | Ascoli | → | Udinese | Powrót z wyp. | 150k € |
| 11/12 | 01.01.2012 | Udinese | → | Ascoli | Wypożyczenie | 250k € |
| 11/12 | 31.12.2011 | Grosseto | → | Udinese | Powrót z wyp. | 350k € |
| 11/12 | 01.07.2011 | Udinese | → | Grosseto | Wypożyczenie | 350k € |
| 10/11 | 30.06.2011 | Portosummaga | → | Udinese | Powrót z wyp. | 350k € |
| 10/11 | 01.07.2010 | Udinese | → | Portosummaga | Wypożyczenie | 300k € |
| 09/10 | 30.06.2010 | Ancona | → | Udinese | Powrót z wyp. | 300k € |
| 09/10 | 01.07.2009 | Udinese | → | Ancona | Wypożyczenie | 250k € |
| 08/09 | 30.06.2009 | Cittadella | → | Udinese | Powrót z wyp. | 250k € |
| 08/09 | 01.01.2009 | Udinese | → | Cittadella | Wypożyczenie | 50k € |
| 08/09 | 31.12.2008 | Salernitana | → | Udinese | Powrót z wyp. | 50k € |
| 08/09 | 01.07.2008 | Udinese | → | Salernitana | Wypożyczenie | 50k € |
| 07/08 | 30.06.2008 | Sangiovannese | → | Udinese | Powrót z wyp. | 50k € |
| 07/08 | 01.01.2008 | Udinese | → | Sangiovannese | Wypożyczenie | 50k € |
| 07/08 | 31.12.2007 | Monza | → | Udinese | Powrót z wyp. | 50k € |
| 07/08 | 01.07.2007 | Udinese | → | Monza | Wypożyczenie | 50k € |
| 06/07 | 30.06.2007 | Pistoiese | → | Udinese | Powrót z wyp. | 50k € |
| 06/07 | 01.01.2007 | Udinese | → | Pistoiese | Wypożyczenie | 50k € |
| 06/07 | 01.07.2006 | Udinese U19 | → | Udinese | Transfer | — |
| 05/06 | 01.07.2005 | Venezia U19 | → | Udinese U19 | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować