Jamie Young
⚽ Bramkarz 🏟️ Dandenong Thunder SC 🏳️ England Australia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Melbourne City FC | 3 | 51 | 0 | 0 |
| Western United FC | 3 | 58 | 0 | 0 |
| Dandenong Thunder SC | 1 | 26 | 0 | 0 |
| Brisbane Roar | 9 | 206 | 0 | 2 |
| Aldershot Town | 4 | 158 | 0 | 0 |
| Wycombe Wanderers | 4 | 166 | 0 | 0 |
| Rushden & Diamonds (- 2011) | 1 | 30 | 0 | 0 |
| Reading FC | 3 | 83 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| A-League Men |
92 | 0 | 0 |
4 | 0 | 7 065 |
| A-League Fin. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| AFC Champions League |
18 | 0 | 1 |
0 | 0 | 1 388 |
| NPL Victoria |
26 | 0 | 0 |
4 | 0 | 2 250 |
| Australia Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 570 |
| A-League Finals |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 691 |
| A-League |
180 | 0 | 1 |
2 | 0 | 12 124 |
| FFA Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 330 |
| AFC CL-Qualification |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| League Two |
279 | 0 | 0 |
7 | 0 | 16 064 |
| FA Cup |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 200 |
| EFL Trophy |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| League Cup |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 870 |
| League Two Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 23 |
| League One |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Championship |
46 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| First Division |
29 | 0 | 0 |
0 | 0 | 34 |
📋 Szczegóły per sezon
A-League Men — 0G / 92M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Melbourne City FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Melbourne City FC |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 430 |
| 22/23 | Western United FC |
26 | 0 |
0 | 2 |
2 295 |
| 21/22 | Western United FC |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
A-League Fin. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Melbourne City FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 21/22 | Western United FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
AFC Champions League — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Melbourne City FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | Brisbane Roar |
6 | 0 |
1 | 0 |
398 |
| 14/15 | Brisbane Roar |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
NPL Victoria — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Dandenong Thunder SC |
26 | 0 |
0 | 4 |
2 250 |
Australia Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Melbourne City FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2022 | Western United FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
A-League Finals — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Brisbane Roar |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Brisbane Roar |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Brisbane Roar |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Brisbane Roar |
2 | 0 |
0 | 0 |
121 |
| 15/16 | Brisbane Roar |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 14/15 | Brisbane Roar |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
A-League — 0G / 180M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Brisbane Roar |
24 | 0 |
0 | 0 |
2 160 |
| 19/20 | Brisbane Roar |
26 | 0 |
1 | 0 |
1 800 |
| 18/19 | Brisbane Roar |
24 | 0 |
0 | 1 |
2 134 |
| 17/18 | Brisbane Roar |
27 | 0 |
0 | 0 |
2 070 |
| 16/17 | Brisbane Roar |
26 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | Brisbane Roar |
27 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 14/15 | Brisbane Roar |
26 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
FFA Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Brisbane Roar |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 2018 | Brisbane Roar |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
AFC CL-Qualification — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Brisbane Roar |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Brisbane Roar |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
League Two — 0G / 279M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Aldershot Town |
44 | 0 |
0 | 1 |
3 940 |
| 11/12 | Aldershot Town |
35 | 0 |
0 | 1 |
2 205 |
| 10/11 | Aldershot Town |
46 | 0 |
0 | 1 |
4 140 |
| 09/10 | Aldershot Town |
12 | 0 |
0 | 1 |
725 |
| 08/09 | Wycombe Wanderers |
46 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 07/08 | Wycombe Wanderers |
26 | 0 |
0 | 0 |
280 |
| 06/07 | Wycombe Wanderers |
45 | 0 |
0 | 1 |
1 634 |
| 05/06 | Rushden &... |
25 | 0 |
0 | 1 |
1 790 |
FA Cup — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Aldershot Town |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 11/12 | Aldershot Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | Aldershot Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 09/10 | Wycombe Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Wycombe Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Wycombe Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | Rushden &... |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 04/05 | Reading FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Reading FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Aldershot Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Aldershot Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Aldershot Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Wycombe Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Wycombe Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Wycombe Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Rushden &... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Aldershot Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 11/12 | Aldershot Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Aldershot Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Wycombe Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Wycombe Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | Wycombe Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Wycombe Wanderers |
7 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 05/06 | Rushden &... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | Reading FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Reading FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Aldershot Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
23 |
| 07/08 | Wycombe Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Wycombe Wanderers |
27 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Championship — 0G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Reading FC |
46 | 0 |
0 | 0 |
0 |
First Division — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Reading FC |
27 | 0 |
0 | 0 |
34 |
| 02/03 | Reading FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
06.02.2025 |
Melbourne City |
→ |
Dand. Thunder |
Transfer |
150k € |
| 23/24 |
04.07.2023 |
Western United |
→ |
Melbourne City |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
02.08.2021 |
Brisbane Roar |
→ |
Western United |
Transfer |
350k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Hayes & Yeading |
→ |
Brisbane Roar |
Transfer |
50k € |
| 13/14 |
25.10.2013 |
Whitehawk |
→ |
Hayes & Yeading |
Transfer |
50k € |
| 13/14 |
04.10.2013 |
Basingstoke |
→ |
Whitehawk |
Transfer |
50k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Aldershot |
→ |
Basingstoke |
Transfer |
50k € |
| 09/10 |
25.01.2010 |
Wycombe |
→ |
Aldershot |
Transfer |
50k € |
| 06/07 |
02.08.2006 |
Reading |
→ |
Wycombe |
Transfer |
50k € |
| 05/06 |
04.01.2006 |
Rush. & Diamon. |
→ |
Reading |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 05/06 |
04.07.2005 |
Reading |
→ |
Rush. & Diamon. |
Wypożyczenie |
50k € |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Reading U18 |
→ |
Reading |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jamie Young?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.