Jan Kalabiska
⚽ Obrońca 🏟️ FC Zlin 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Jan Kalabiška |
| 🎂 | Data urodzenia | 21.12.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mělník, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Zlin |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FK Senica (- 2022) | 5 | 160 | 37 | 19 |
| 1.FC Slovacko | 6 | 215 | 32 | 20 |
| MFK Karvina | 3 | 44 | 9 | 4 |
| FC Graffin Vlasim | 1 | 15 | 7 | 0 |
| FK Pardubice | 1 | 20 | 3 | 2 |
| FC Zbrojovka Brno | 1 | 32 | 3 | 1 |
| 1. FC Brno | 1 | 14 | 3 | 4 |
| MFK Karvina B | 2 | 2 | 2 | 0 |
| FK Mlada Boleslav B | 1 | 5 | 2 | 1 |
| FC Zlin | 1 | 6 | 1 | 0 |
| FK Mlada Boleslav | 2 | 35 | 1 | 0 |
| 1.FC Slovacko B | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 1.FK Pribram | 1 | 14 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Fortuna Liga |
213 | 38 | 20 |
32 | 1 | 3 208 |
| MOL Cup |
26 | 10 | 4 |
4 | 0 | 332 |
| Corgon Liga |
88 | 10 | 10 |
11 | 1 | 2 078 |
| 2. CFL |
15 | 7 | 0 |
4 | 0 | 178 |
| Gambrinus Liga |
57 | 6 | 5 |
6 | 0 | 1 077 |
| HET Liga |
28 | 5 | 2 |
4 | 0 | 413 |
| Juniorska liga |
7 | 4 | 1 |
0 | 0 | 251 |
| Chance Liga |
19 | 3 | 1 |
1 | 0 | 564 |
| Conference L. |
6 | 3 | 0 |
1 | 0 | 174 |
| F:L Relegation G |
5 | 3 | 1 |
1 | 0 | 135 |
| Slovnaft Cup |
19 | 3 | 0 |
2 | 0 | 420 |
| F:L Champion Grp |
15 | 2 | 2 |
0 | 0 | 167 |
| Europa League Qualifying |
11 | 2 | 1 |
2 | 0 | 515 |
| ePojisteni.cz Li |
24 | 2 | 2 |
1 | 0 | 472 |
| Chance Liga Relegation PO |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 116 |
| Synot Liga |
14 | 1 | 0 |
1 | 0 | 952 |
| Chance Liga Relegation Gr. |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| MSFL |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
4 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| F:L EL Playoff |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ondrasovka Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Fortuna Liga — 38G / 213M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
29 | 2 |
0 | 2 |
506 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
29 | 2 |
1 | 6 |
892 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
28 | 4 |
6 | 5 |
480 |
| 20/21 | 1.FC Slovacko |
26 | 4 |
2 | 6 |
420 |
| 19/20 | 1.FC Slovacko |
26 | 4 |
2 | 2 |
318 |
| 18/19 | 1.FC Slovacko |
27 | 0 |
1 | 7 |
0 |
| 18/19 | MFK Karvina |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FK Senica (- 2022) |
16 | 3 |
5 | 0 |
452 |
| 14/15 | FK Senica (- 2022) |
30 | 19 |
3 | 4 |
140 |
MOL Cup — 10G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FK Pardubice |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
2 | 1 |
1 | 0 |
61 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 20/21 | 1.FC Slovacko |
1 | 1 |
0 | 0 |
53 |
| 19/20 | 1.FC Slovacko |
3 | 3 |
2 | 1 |
100 |
| 18/19 | 1.FC Slovacko |
3 | 3 |
0 | 0 |
58 |
| 17/18 | MFK Karvina |
1 | 2 |
0 | 1 |
60 |
| 16/17 | MFK Karvina |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FK Mlada Boleslav |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FK Mlada Boleslav |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Corgon Liga — 10G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FK Senica (- 2022) |
32 | 5 |
3 | 7 |
563 |
| 12/13 | FK Senica (- 2022) |
29 | 2 |
2 | 3 |
988 |
| 11/12 | FK Senica (- 2022) |
27 | 3 |
5 | 1 |
527 |
2. CFL — 7G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Graffin Vlasim |
15 | 7 |
0 | 4 |
178 |
Gambrinus Liga — 6G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | FC Zbrojovka Brno |
29 | 3 |
1 | 5 |
658 |
| 09/10 | 1. FC Brno |
14 | 3 |
4 | 0 |
419 |
| 08/09 | 1.FK Pribram |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
HET Liga — 5G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | MFK Karvina |
28 | 5 |
2 | 4 |
413 |
Juniorska liga — 4G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | MFK Karvina B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | MFK Karvina B |
1 | 2 |
0 | 0 |
31 |
| 16/17 | FK Mlada Boleslav B |
5 | 2 |
1 | 0 |
220 |
Chance Liga — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Zlin |
6 | 1 |
0 | 1 |
287 |
| 24/25 | FK Pardubice |
13 | 2 |
1 | 0 |
277 |
Conference L. — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
6 | 3 |
0 | 1 |
174 |
F:L Relegation G — 3G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | 1.FC Slovacko |
5 | 3 |
1 | 1 |
135 |
Slovnaft Cup — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FK Senica (- 2022) |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
| 14/15 | FK Senica (- 2022) |
4 | 2 |
0 | 1 |
210 |
| 13/14 | FK Senica (- 2022) |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | FK Senica (- 2022) |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | FK Senica (- 2022) |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
F:L Champion Grp — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
5 | 2 |
0 | 0 |
167 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FK Mlada Boleslav |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | FK Senica (- 2022) |
2 | 1 |
1 | 0 |
180 |
| 12/13 | FK Senica (- 2022) |
4 | 1 |
0 | 1 |
335 |
| 11/12 | FK Senica (- 2022) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
ePojisteni.cz Li — 2G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | MFK Karvina |
12 | 2 |
2 | 1 |
472 |
| 16/17 | FK Mlada Boleslav |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Chance Liga Relegation PO — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FK Pardubice |
2 | 1 |
0 | 1 |
116 |
Synot Liga — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FK Mlada Boleslav |
14 | 1 |
0 | 1 |
952 |
Chance Liga Relegation Gr. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FK Pardubice |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
MSFL — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | 1.FC Slovacko B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
F:L EL Playoff — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ondrasovka Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | FC Zbrojovka Brno |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Broken fibula |
19.08.2024 |
10.02.2025 |
176 |
18 |
| 21/22 |
Hamstring strain |
10.02.2022 |
17.02.2022 |
8 |
1 |
| 19/20 |
Uraz barku |
25.01.2020 |
30.04.2020 |
97 |
5 |
| 17/18 |
Muscle strain |
16.09.2017 |
27.09.2017 |
12 |
3 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Pardubice |
→ |
Zlin |
Transfer |
100k € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Slovacko |
→ |
Pardubice |
Transfer |
150k € |
| 18/19 |
30.07.2018 |
Karvina |
→ |
Slovacko |
Transfer |
300k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Mlada Boleslav |
→ |
Karvina |
Transfer |
300k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Karvina |
→ |
Mlada Boleslav |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 16/17 |
29.01.2017 |
Mlada Boleslav |
→ |
Karvina |
Wypożyczenie |
300k € |
| 15/16 |
05.02.2016 |
FK Senica |
→ |
Mlada Boleslav |
Transfer |
375k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Zbrojovka Brno |
→ |
FK Senica |
Transfer |
200k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Graffin Vlasim |
→ |
1. FC Brno |
Transfer |
200k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Pribram |
→ |
Graffin Vlasim |
Transfer |
200k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Sokol Libis |
→ |
Pribram |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Neratovice Yth. |
→ |
Sokol Libis |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jan Kalabiska?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.