Jan Kopic
⚽ Pomocnik 🏟️ FC Viktoria Plzen 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Jan Kopic |
| 🎂 | Data urodzenia | 03.06.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Humpolec, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Viktoria Plzen |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2015 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Int. Sport ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Viktoria Plzen | 11 | 365 | 54 | 55 |
| FK Baumit Jablonec | 4 | 153 | 31 | 22 |
| FC Zenit Caslav | 1 | 12 | 2 | 0 |
| FC Viktoria Plzen B | 3 | 5 | 0 | 1 |
| FC Vysocina Jihlava | 1 | 12 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Fortuna Liga |
128 | 21 | 16 |
13 | 0 | 1 785 |
| Gambrinus Liga |
86 | 15 | 14 |
12 | 0 | 1 336 |
| Synot Liga |
59 | 11 | 4 |
6 | 0 | 865 |
| MOL Cup |
21 | 9 | 3 |
3 | 0 | 578 |
| HET Liga |
29 | 6 | 11 |
3 | 0 | 426 |
| Chance Liga |
27 | 3 | 3 |
0 | 0 | 331 |
| Europa League Qualifying |
20 | 3 | 5 |
2 | 0 | 339 |
| Champions League Qu. |
17 | 3 | 4 |
4 | 0 | 441 |
| Pohar FACR |
9 | 3 | 0 |
1 | 0 | 228 |
| Pohar C. posty |
13 | 3 | 1 |
2 | 0 | 600 |
| Europa League |
32 | 2 | 3 |
2 | 0 | 384 |
| ePojisteni.cz Li |
25 | 2 | 7 |
2 | 0 | 770 |
| 2. CFL |
24 | 2 | 0 |
8 | 0 | 490 |
| Conference L. |
9 | 1 | 0 |
3 | 0 | 638 |
| UECL Quali |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 336 |
| F:L Champion Grp |
18 | 1 | 3 |
3 | 1 | 425 |
| Superpohar |
2 | 1 | 1 |
0 | 0 | 45 |
| CFL |
5 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Chance Liga Champion Gr. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
6 | 0 | 2 |
1 | 0 | 0 |
| Ondrasovka Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Fortuna Liga — 21G / 128M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Viktoria Plzen |
28 | 0 |
3 | 5 |
0 |
| 22/23 | FC Viktoria Plzen |
17 | 3 |
2 | 0 |
326 |
| 21/22 | FC Viktoria Plzen |
22 | 5 |
3 | 2 |
306 |
| 20/21 | FC Viktoria Plzen |
16 | 2 |
3 | 0 |
500 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
26 | 7 |
2 | 5 |
278 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
19 | 4 |
3 | 1 |
375 |
Gambrinus Liga — 15G / 86M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FK Baumit Jablonec |
28 | 6 |
7 | 3 |
375 |
| 12/13 | FK Baumit Jablonec |
29 | 4 |
3 | 5 |
559 |
| 11/12 | FK Baumit Jablonec |
29 | 5 |
4 | 4 |
402 |
Synot Liga — 11G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
29 | 3 |
0 | 4 |
544 |
| 14/15 | FK Baumit Jablonec |
30 | 8 |
4 | 2 |
321 |
MOL Cup — 9G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Viktoria Plzen |
3 | 3 |
0 | 0 |
70 |
| 23/24 | FC Viktoria Plzen |
4 | 3 |
1 | 1 |
83 |
| 21/22 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
3 | 1 |
2 | 0 |
219 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
6 | 2 |
0 | 1 |
206 |
HET Liga — 6G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
29 | 6 |
11 | 3 |
426 |
Chance Liga — 3G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | FC Viktoria Plzen |
26 | 3 |
3 | 0 |
331 |
Europa League Qualifying — 3G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
2 | 2 |
2 | 0 |
90 |
| 13/14 | FK Baumit Jablonec |
4 | 1 |
2 | 2 |
249 |
| 11/12 | FK Baumit Jablonec |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 3G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Viktoria Plzen |
6 | 2 |
0 | 3 |
261 |
| 20/21 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
2 | 1 |
1 | 1 |
180 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar FACR — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FK Baumit Jablonec |
9 | 3 |
0 | 1 |
228 |
Pohar C. posty — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FK Baumit Jablonec |
7 | 2 |
0 | 0 |
276 |
| 12/13 | FK Baumit Jablonec |
6 | 1 |
1 | 2 |
324 |
Europa League — 2G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Viktoria Plzen |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Viktoria Plzen |
9 | 2 |
2 | 0 |
384 |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
6 | 0 |
1 | 2 |
0 |
ePojisteni.cz Li — 2G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Viktoria Plzen |
25 | 2 |
7 | 2 |
770 |
2. CFL — 2G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | FC Vysocina Jihlava |
12 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 10/11 | FC Zenit Caslav |
12 | 2 |
0 | 4 |
490 |
Conference L. — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Viktoria Plzen |
9 | 1 |
0 | 3 |
638 |
UECL Quali — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Viktoria Plzen |
6 | 1 |
0 | 0 |
336 |
F:L Champion Grp — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Viktoria Plzen |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 21/22 | FC Viktoria Plzen |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 19/20 | FC Viktoria Plzen |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
5 | 1 |
1 | 1 |
425 |
Superpohar — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Viktoria Plzen |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | FK Baumit Jablonec |
1 | 1 |
0 | 0 |
45 |
CFL — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Viktoria Plzen B |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | FC Viktoria Plzen B |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | FC Viktoria Plzen B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Chance Liga Champion Gr. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Viktoria Plzen |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Viktoria Plzen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Viktoria Plzen |
4 | 0 |
2 | 1 |
0 |
Ondrasovka Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FK Baumit Jablonec |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
25 meczów, 3 goli
Nr koszulki: 19
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
unknown injury |
29.03.2025 |
21.04.2025 |
24 |
5 |
| 20/21 |
Knee surgery |
05.12.2020 |
11.04.2021 |
128 |
21 |
| 18/19 |
Uraz kostki |
28.09.2018 |
30.10.2018 |
33 |
9 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Jablonec |
→ |
Viktoria Plzen |
Transfer |
1.3M € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Jihlava |
→ |
Baumit Jablonec |
Transfer |
— |
| 10/11 |
31.12.2010 |
Caslav |
→ |
Jihlava |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Jihlava |
→ |
Caslav |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Jihlava U19 |
→ |
Jihlava |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jan Kopic?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.