Jasmin Buric
⚽ Bramkarz 🏟️ Zaglebie Lubin 🏳️ Bosnia-Herzegovina Poland
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Zaglebie Lubin | 5 | 105 | 0 | 0 |
| Zaglebie Lubin II | 3 | 19 | 0 | 0 |
| Hapoel Haifa | 2 | 60 | 0 | 0 |
| Lech Poznan | 10 | 323 | 0 | 0 |
| Lech Poznan II | 3 | 3 | 0 | 0 |
| NK Celik Zenica | 4 | 10 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ekstraklasa |
341 | 0 | 0 |
10 | 0 | 15 267 |
| Betclic 2 Liga |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 437 |
| Puchar Polski |
33 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 190 |
| 2 Liga |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| eWinner II liga |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 675 |
| Ligat ha'Al - Relegation round |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Ligat ha'Al |
41 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 700 |
| Gvia haMedina |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Ligat ha'Al - Championship... |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Totolotek Puchar |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| 3 Liga Grupa II |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Europa League Qualifying |
28 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 650 |
| Superpuchar |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Europa League |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Champions League Qu. |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Remes Puchar |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Premijer Liga BiH |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| UI Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Ekstraklasa — 0G / 341M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Zaglebie Lubin |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | Zaglebie Lubin |
30 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 23/24 | Zaglebie Lubin |
31 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 22/23 | Zaglebie Lubin |
27 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 21/22 | Zaglebie Lubin |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Lech Poznan |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 349 |
| 17/18 | Lech Poznan |
35 | 0 |
0 | 1 |
1 020 |
| 16/17 | Lech Poznan |
32 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 15/16 | Lech Poznan |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 137 |
| 14/15 | Lech Poznan |
20 | 0 |
0 | 0 |
981 |
| 13/14 | Lech Poznan |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Lech Poznan |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 930 |
| 11/12 | Lech Poznan |
30 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 10/11 | Lech Poznan |
17 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 09/10 | Lech Poznan |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
Betclic 2 Liga — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Zaglebie Lubin II |
5 | 0 |
0 | 0 |
437 |
Puchar Polski — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Zaglebie Lubin |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 23/24 | Zaglebie Lubin |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Zaglebie Lubin |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 17/18 | Lech Poznan |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Lech Poznan |
7 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 15/16 | Lech Poznan |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 14/15 | Lech Poznan |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | Lech Poznan |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Lech Poznan |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 10/11 | Lech Poznan |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2 Liga — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Zaglebie Lubin II |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
eWinner II liga — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Zaglebie Lubin II |
8 | 0 |
0 | 0 |
675 |
Ligat ha'Al - Relegation round — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hapoel Haifa |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Ligat ha'Al — 0G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hapoel Haifa |
15 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | Hapoel Haifa |
26 | 0 |
0 | 3 |
2 340 |
Gvia haMedina — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hapoel Haifa |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Hapoel Haifa |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Ligat ha'Al - Championship round — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Hapoel Haifa |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Totolotek Puchar — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Lech Poznan |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
3 Liga Grupa II — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Lech Poznan II |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Lech Poznan II |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Lech Poznan II |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League Qualifying — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Lech Poznan |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 17/18 | Lech Poznan |
6 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 15/16 | Lech Poznan |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 14/15 | Lech Poznan |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | Lech Poznan |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Lech Poznan |
6 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 10/11 | Lech Poznan |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Lech Poznan |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superpuchar — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Lech Poznan |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Lech Poznan |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Lech Poznan |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Lech Poznan |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 10/11 | Lech Poznan |
7 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Champions League Qu. — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Lech Poznan |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 10/11 | Lech Poznan |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Remes Puchar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Lech Poznan |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Premijer Liga BiH — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | NK Celik Zenica |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 07/08 | NK Celik Zenica |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 06/07 | NK Celik Zenica |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | NK Celik Zenica |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UI Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | NK Celik Zenica |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Historia kontuzji (6)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Uraz uda (dwugłowy) |
13.11.2020 |
22.01.2021 |
71 |
11 |
| 14/15 |
strain |
24.05.2015 |
30.06.2015 |
38 |
7 |
| 13/14 |
Hip problems |
05.08.2013 |
12.04.2014 |
251 |
60 |
| 12/13 |
Broken finger |
29.04.2013 |
01.07.2013 |
64 |
18 |
| 12/13 |
Uraz łokcia |
05.12.2012 |
01.02.2013 |
59 |
1 |
| 09/10 |
Knee problems |
03.08.2009 |
03.09.2009 |
32 |
12 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
03.01.2022 |
Without Club |
→ |
Zaglebie Lubin |
Transfer |
200k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Hapoel Haifa |
→ |
Without Club |
Transfer |
200k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Lech Poznan |
→ |
Hapoel Haifa |
Transfer |
300k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Celik Zenica |
→ |
Lech Poznan |
Transfer |
400k € |
| 04/05 |
01.07.2004 |
NK Celik U19 |
→ |
Celik Zenica |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jasmin Buric?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.