Tomas Frystak
⚽ Bramkarz 🏟️ 1.FC Slovacko 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Tomáš Fryšták |
| 🎂 | Data urodzenia | 17.08.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Uherské Hradiště, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 193 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | 1.FC Slovacko |
| 📅 | Dołączył | 03.01.2022 |
| 🤝 | Agent | SPOCS Global Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1.FC Slovacko B | 4 | 9 | 0 | 0 |
| 1.FC Slovacko | 9 | 132 | 0 | 1 |
| AS Trencin | 1 | 17 | 0 | 0 |
| FK Senica (- 2022) | 1 | 34 | 0 | 0 |
| FK Banik Sokolov | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Bohemians Prague 1905 | 5 | 148 | 0 | 1 |
| Bohemians Prague 1905 B | 3 | 12 | 0 | 0 |
| SK Dynamo Ceske Budejovice | 1 | 21 | 0 | 0 |
| FC MAS Taborsko | 1 | 29 | 0 | 0 |
| FK Spartak MAS Sezimovo Usti | 2 | 27 | 0 | 0 |
| FC Zenit Caslav | 1 | 6 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| MSFL |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 810 |
| Chance Liga |
37 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| MOL Cup |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 110 |
| Chance Liga Relegation Gr. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| F:L Champion Grp |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Fortuna Liga |
131 | 0 | 2 |
2 | 0 | 5 580 |
| Conference L. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Slovnaft Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Nike L. - Rel. Playoff |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Nike Liga - Releg. G. |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| FNL |
43 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 870 |
| F:L Relegation G |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Juniorska liga |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 080 |
| HET Liga |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 700 |
| ePojisteni.cz Li |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 003 |
| Synot Liga |
48 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Pohar FACR |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Pohar C. posty |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 2. CFL |
32 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 811 |
| Ondrasovka Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Gambrinus Liga |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 149 |
📋 Szczegóły per sezon
MSFL — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | 1.FC Slovacko B |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 24/25 | 1.FC Slovacko B |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 23/24 | 1.FC Slovacko B |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko B |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
Chance Liga — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | 1.FC Slovacko |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | 1.FC Slovacko |
30 | 0 |
0 | 0 |
270 |
MOL Cup — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Bohemians Prague... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Bohemians Prague... |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | Bohemians Prague... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Bohemians Prague... |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 15/16 | Bohemians Prague... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Chance Liga Relegation Gr. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | 1.FC Slovacko |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
F:L Champion Grp — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fortuna Liga — 0G / 131M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
28 | 0 |
0 | 0 |
706 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
18 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
8 | 0 |
1 | 0 |
442 |
| 21/22 | AS Trencin |
15 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | FK Senica (- 2022) |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 19/20 | Bohemians Prague... |
12 | 0 |
1 | 1 |
630 |
| 18/19 | Bohemians Prague... |
28 | 0 |
0 | 0 |
1 462 |
Conference L. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Slovnaft Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AS Trencin |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | FK Senica (- 2022) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Nike L. - Rel. Playoff — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FK Senica (- 2022) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Nike Liga - Releg. G. — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FK Senica (- 2022) |
9 | 0 |
0 | 0 |
90 |
FNL — 0G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FK Banik Sokolov |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 12/13 | FC MAS Taborsko |
29 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
F:L Relegation G — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Bohemians Prague... |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Juniorska liga — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Bohemians Prague... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Bohemians Prague... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | Bohemians Prague... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
HET Liga — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Bohemians Prague... |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 700 |
ePojisteni.cz Li — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Bohemians Prague... |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 003 |
Synot Liga — 0G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Bohemians Prague... |
29 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | SK Dynamo Ceske... |
19 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Pohar FACR — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SK Dynamo Ceske... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Pohar C. posty — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2. CFL — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FK Spartak MAS... |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 551 |
| 10/11 | FK Spartak MAS... |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 09/10 | FC Zenit Caslav |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Ondrasovka Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FK Spartak MAS... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Gambrinus Liga — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | 1.FC Slovacko |
4 | 0 |
0 | 0 |
59 |
| 06/07 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Uraz mięśniowy |
02.04.2022 |
10.05.2022 |
39 |
7 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
03.01.2022 |
AS Trencin |
→ |
Slovacko |
Transfer |
125k € |
| 21/22 |
29.07.2021 |
FK Senica |
→ |
AS Trencin |
Transfer |
150k € |
| 20/21 |
01.08.2020 |
Bohemians 1905 |
→ |
FK Senica |
Transfer |
250k € |
| 19/20 |
31.07.2020 |
Banik Sokolov |
→ |
Bohemians 1905 |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 19/20 |
18.02.2020 |
Bohemians 1905 |
→ |
Banik Sokolov |
Wypożyczenie |
300k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Slovacko B |
→ |
Bohemians 1905 |
Transfer |
150k € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
C. Budejovice |
→ |
Slovacko B |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 14/15 |
02.07.2014 |
Slovacko B |
→ |
C. Budejovice |
Wypożyczenie |
150k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
MAS Taborsko |
→ |
Slovacko B |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 10/11 |
28.02.2011 |
Slovacko B |
→ |
Sezimovo Usti |
Wypożyczenie |
50k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Caslav |
→ |
Slovacko B |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 09/10 |
15.02.2010 |
Slovacko B |
→ |
Caslav |
Wypożyczenie |
50k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Slovacko U19 |
→ |
Slovacko B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Tomas Frystak?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.