Javier Burrai
⚽ Bramkarz 🏟️ CA Talleres 🏳️ Ecuador Argentina
| 📝 | Imię ojczyste | Javier Nicolás Burrai |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.10.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | San Nicolás, Ekwador |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Ecuador Argentina |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Talleres |
| 📅 | Dołączył | 24.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CA Talleres | 2 | 31 | 0 | 0 |
| Barcelona SC Guayaquil | 5 | 194 | 0 | 0 |
| CD Macará | 2 | 57 | 0 | 0 |
| Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) | 1 | 24 | 0 | 0 |
| CA Sarmiento (Junin) | 2 | 47 | 0 | 0 |
| Club Social y Atlético Guillermo Brown | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Arsenal FC | 3 | 10 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Supercopa Internacional |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
45 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 433 |
| Apertura |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| Copa Argentina |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Serie A Segunda Etapa |
93 | 0 | 0 |
11 | 0 | 7 920 |
| Copa Ecuador |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Copa Sudamericana |
14 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 260 |
| Serie A Primera Etapa |
69 | 0 | 0 |
4 | 0 | 5 850 |
| Serie A Tercera Etapa |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Supercopa Ecuador |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Serie A Playoffs |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| LigaPro Serie A |
23 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 837 |
| Prim. B Nacional |
30 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 700 |
| Primera División |
45 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Prim. Nacional - Reducido |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Inicial |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Supercopa Internacional — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CA Talleres |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
6 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2024 | Barcelona SC... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2023 | Barcelona SC... |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2022 | Barcelona SC... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2021 | Barcelona SC... |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 2020 | Barcelona SC... |
9 | 0 |
0 | 0 |
733 |
| 2013 | Arsenal FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
16 | 0 |
0 | 0 |
135 |
Copa Argentina — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2017 | CA Sarmiento (Junin) |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2016 | CA Sarmiento (Junin) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Club Social y... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2012 | Arsenal FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A Segunda Etapa — 0G / 93M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Barcelona SC... |
11 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 2023 | Barcelona SC... |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 2022 | Barcelona SC... |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 260 |
| 2021 | Barcelona SC... |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 2020 | Barcelona SC... |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 2018 | CD Macará |
22 | 0 |
0 | 2 |
1 980 |
Copa Ecuador — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Barcelona SC... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | Barcelona SC... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CD Macará |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Copa Sudamericana — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Barcelona SC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2023 | Barcelona SC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2022 | Barcelona SC... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2019 | CD Macará |
4 | 0 |
0 | 2 |
360 |
Serie A Primera Etapa — 0G / 69M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Barcelona SC... |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 2023 | Barcelona SC... |
10 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 2022 | Barcelona SC... |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 2021 | Barcelona SC... |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 2020 | Barcelona SC... |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 2018 | CD Macará |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Serie A Tercera Etapa — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Barcelona SC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2020 | Barcelona SC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Supercopa Ecuador — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Barcelona SC... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Serie A Playoffs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CD Macará |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
LigaPro Serie A — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CD Macará |
23 | 0 |
0 | 2 |
1 837 |
Prim. B Nacional — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Club Atlético... |
24 | 0 |
0 | 3 |
2 160 |
| 2015 | Club Social y... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Primera División — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CA Sarmiento (Junin) |
29 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2016 | CA Sarmiento (Junin) |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. Nacional - Reducido — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Social y... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Inicial — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Arsenal FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Lumbago |
17.04.2023 |
09.05.2023 |
23 |
5 |
| 18/19 |
Muscle contusion |
18.03.2019 |
26.04.2019 |
40 |
7 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
24.01.2025 |
Barcelona SC |
→ |
CA Talleres |
Transfer |
300k € |
| 19/20 |
02.01.2020 |
CD Macará |
→ |
Barcelona SC |
Transfer |
700k € |
| 18/19 |
10.07.2018 |
Gimnasia (J) |
→ |
CD Macará |
Transfer |
50k € |
| 17/18 |
14.08.2017 |
Sarmiento Junin |
→ |
Gimnasia (J) |
Transfer |
50k € |
| 15/16 |
04.01.2016 |
Guillermo Brown |
→ |
Sarmiento Junin |
Transfer |
15k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Arsenal Sarandí |
→ |
Guillermo Brown |
Transfer |
15k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Arsenal FC U20 |
→ |
Arsenal Sarandí |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Javier Burrai?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.