Javier García
⚽ Bramkarz 🏟️ CA Boca Juniors 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Javier Hernán García |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.01.1987 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Buenos Aires, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Boca Juniors |
| 📅 | Dołączył | 20.08.2020 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | PSN Professional ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CA Boca Juniors | 14 | 301 | 0 | 0 |
| Racing Club | 3 | 93 | 0 | 0 |
| Club Atlético Tigre | 7 | 194 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Supercopa Internacional |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Supercopa Argentina |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Club World Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Apertura |
74 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 363 |
| Copa Argentina |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 140 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
82 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Copa Sudamericana |
17 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
44 | 0 | 0 |
1 | 0 | 973 |
| Libertadores |
47 | 0 | 0 |
3 | 0 | 776 |
| Trofeo de Campeones Superliga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Maradona |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Superliga |
73 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 037 |
| Primera División |
52 | 0 | 0 |
1 | 0 | 4 140 |
| Transición |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 710 |
| Final |
31 | 0 | 0 |
5 | 0 | 2 520 |
| Inicial |
34 | 0 | 1 |
5 | 0 | 3 060 |
| Clausura |
60 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 510 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pre-Sudamericana... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Partidos definición |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 159 |
📋 Szczegóły per sezon
Supercopa Internacional — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Supercopa Argentina — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Club World Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Boca Juniors |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura — 0G / 74M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Club Atlético Tigre |
19 | 0 |
0 | 2 |
1 710 |
| 2011 | CA Boca Juniors |
18 | 0 |
0 | 0 |
573 |
| 2010 | CA Boca Juniors |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | CA Boca Juniors |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
Copa Argentina — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CA Boca Juniors |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | CA Boca Juniors |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2020 | CA Boca Juniors |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Racing Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Racing Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2017 | Club Atlético Tigre |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2016 | Club Atlético Tigre |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2015 | Club Atlético Tigre |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2014 | Club Atlético Tigre |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 82M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Boca Juniors |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CA Boca Juniors |
27 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2022 | CA Boca Juniors |
27 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2021 | CA Boca Juniors |
19 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa Sudamericana — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Boca Juniors |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Racing Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Club Atlético Tigre |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2009 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | CA Boca Juniors |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Boca Juniors |
11 | 0 |
0 | 0 |
73 |
| 2023 | CA Boca Juniors |
14 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2022 | CA Boca Juniors |
13 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2021 | CA Boca Juniors |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Libertadores — 0G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Boca Juniors |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | CA Boca Juniors |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | CA Boca Juniors |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Racing Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Racing Club |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
9 | 0 |
0 | 1 |
686 |
| 2008 | CA Boca Juniors |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Trofeo de Campeones Superliga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Racing Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Boca Juniors |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Maradona — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Boca Juniors |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Racing Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Racing Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga — 0G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Racing Club |
23 | 0 |
0 | 0 |
137 |
| 2019 | Racing Club |
25 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2018 | Racing Club |
25 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Primera División — 0G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Club Atlético Tigre |
16 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2016 | Club Atlético Tigre |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 2015 | Club Atlético Tigre |
20 | 0 |
0 | 1 |
1 800 |
Transición — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Atlético Tigre |
19 | 0 |
0 | 0 |
1 710 |
Final — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club Atlético Tigre |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
14 | 0 |
0 | 2 |
990 |
Inicial — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club Atlético Tigre |
19 | 0 |
1 | 3 |
1 710 |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
Clausura — 0G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Club Atlético Tigre |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
| 2011 | CA Boca Juniors |
18 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2010 | CA Boca Juniors |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 2008 | CA Boca Juniors |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pre-Sudamericana (-14/15) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Club Atlético Tigre |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Partidos definición — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
159 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Contracture |
11.03.2024 |
21.03.2024 |
11 |
2 |
| 21/22 |
Problemy mięśniowe |
02.05.2022 |
08.05.2022 |
7 |
2 |
| 21/22 |
Uraz kolana |
05.10.2021 |
27.10.2021 |
23 |
4 |
| 21/22 |
Quarantine |
22.07.2021 |
29.07.2021 |
8 |
2 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
20.08.2020 |
Racing Club |
→ |
Boca Juniors |
Transfer |
325k € |
| 17/18 |
23.08.2017 |
Tigre |
→ |
Racing Club |
Transfer |
500k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Boca Juniors |
→ |
Tigre |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Tigre |
→ |
Boca Juniors |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Boca Juniors |
→ |
Tigre |
Wypożyczenie |
500k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Boca Juniors II |
→ |
Boca Juniors |
Transfer |
125k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Javier García?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.