Javier Mendoza
⚽ Pomocnik 🏟️ GS Marko 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Javier Osvaldo Mendoza |
| 🎂 | Data urodzenia | 01.09.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Tartagal, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 171 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | GS Marko |
| 📅 | Dołączył | 07.08.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | DES |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Panetolikos GFS | 2 | 58 | 6 | 6 |
| Club de Gimnasia y Esgrima La Plata | 5 | 84 | 4 | 9 |
| AEL Limassol | 2 | 48 | 3 | 5 |
| Ionikos Nikeas | 1 | 13 | 2 | 0 |
| Instituto ACC | 2 | 24 | 2 | 0 |
| CA Chacarita Juniors | 1 | 7 | 1 | 0 |
| GS Marko | 1 | 2 | 0 | 0 |
| CA Huracán | 2 | 19 | 0 | 1 |
| Club Atlético Tucumán | 1 | 16 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super League 1 |
52 | 7 | 3 |
8 | 0 | 1 071 |
| Prim. B Nacional |
23 | 2 | 0 |
3 | 0 | 495 |
| Primera División |
43 | 2 | 2 |
2 | 0 | 460 |
| Kypello Elladas |
6 | 1 | 2 |
2 | 0 | 339 |
| Relegation Round |
22 | 1 | 4 |
4 | 0 | 590 |
| Kypello Kyprou |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 225 |
| Cyprus League |
20 | 1 | 1 |
6 | 0 | 657 |
| Superliga |
19 | 1 | 1 |
1 | 0 | 368 |
| Transición |
19 | 1 | 3 |
1 | 0 | 1 556 |
| Liguilla Pre-Sudamericana... |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 238 |
| Super League 2 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Protathlima Cyta |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| SL1 Play-out |
12 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| SL Relegation |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Argentina |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Libertadores |
6 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. Nacional - Reducido |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Final |
19 | 0 | 4 |
1 | 0 | 0 |
| Inicial |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Super League 1 — 7G / 52M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Ionikos Nikeas |
12 | 2 |
0 | 3 |
233 |
| 21/22 | Panetolikos GFS |
20 | 4 |
3 | 5 |
337 |
| 20/21 | Panetolikos GFS |
20 | 1 |
0 | 0 |
501 |
Prim. B Nacional — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Instituto ACC |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2018 | Instituto ACC |
11 | 2 |
0 | 1 |
495 |
Primera División — 2G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Club Atlético... |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Club de Gimnasia... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Club de Gimnasia... |
21 | 2 |
2 | 1 |
460 |
Kypello Elladas — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | GS Marko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Ionikos Nikeas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Panetolikos GFS |
4 | 1 |
2 | 2 |
339 |
Relegation Round — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AEL Limassol |
12 | 1 |
1 | 2 |
590 |
| 22/23 | AEL Limassol |
10 | 0 |
3 | 2 |
0 |
Kypello Kyprou — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AEL Limassol |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | AEL Limassol |
3 | 1 |
0 | 0 |
225 |
Cyprus League — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AEL Limassol |
20 | 1 |
1 | 6 |
657 |
Superliga — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Huracán |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA Huracán |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2018 | CA Chacarita Juniors |
7 | 1 |
0 | 0 |
368 |
Transición — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club de Gimnasia... |
19 | 1 |
3 | 1 |
1 556 |
Liguilla Pre-Sudamericana (-14/15) — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Club de Gimnasia... |
3 | 1 |
0 | 0 |
238 |
Super League 2 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | GS Marko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Protathlima Cyta — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AEL Limassol |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SL1 Play-out — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Panetolikos GFS |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Panetolikos GFS |
7 | 0 |
1 | 0 |
0 |
SL Relegation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Panetolikos GFS |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Huracán |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Club de Gimnasia... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Huracán |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Club de Gimnasia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Club de Gimnasia... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Club de Gimnasia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Club de Gimnasia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Huracán |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Huracán |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. Nacional - Reducido — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Instituto ACC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Final — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club de Gimnasia... |
19 | 0 |
4 | 1 |
0 |
Inicial — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club de Gimnasia... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz kolana |
06.09.2024 |
12.04.2025 |
219 |
29 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
07.08.2025 |
AE Kifisias |
→ |
GS Marko |
Transfer |
100k € |
| 24/25 |
18.07.2024 |
AEL Limassol |
→ |
AE Kifisias |
Transfer |
250k € |
| 22/23 |
12.01.2023 |
Ionikos Nikeas |
→ |
AEL Limassol |
Transfer |
400k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Panetolikos |
→ |
Ionikos Nikeas |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
03.08.2020 |
Instituto ACC |
→ |
Panetolikos |
Transfer |
300k € |
| 19/20 |
30.06.2020 |
Huracán |
→ |
Instituto ACC |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 18/19 |
23.01.2019 |
Instituto ACC |
→ |
Huracán |
Wypożyczenie |
450k € |
| 17/18 |
09.01.2018 |
Chacarita Jrs. |
→ |
Instituto ACC |
Transfer |
450k € |
| 17/18 |
11.08.2017 |
Gimnasia |
→ |
Chacarita Jrs. |
Transfer |
600k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Atl. Tucumán |
→ |
Gimnasia |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 16/17 |
12.07.2016 |
Gimnasia |
→ |
Atl. Tucumán |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Gimnasia II |
→ |
Gimnasia |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Gimnasia U20 |
→ |
Gimnasia II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Javier Mendoza?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.