Javier Toledo
⚽ Napastnik 🏟️ CA Temperley 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Javier Fabián Toledo |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.04.1986 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Marcos Juárez, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Temperley |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Atlético Tucumán | 4 | 87 | 23 | 8 |
| Club Sol de América | 2 | 35 | 13 | 3 |
| CA Sarmiento (Junin) | 2 | 66 | 11 | 2 |
| CA San Martín (San Juan) | 3 | 28 | 9 | 1 |
| CA Colón | 3 | 54 | 8 | 1 |
| CA Rosario Central | 4 | 63 | 8 | 1 |
| Al-Ahli SFC | 1 | 15 | 8 | 2 |
| Club Estudiantes de La Plata | 2 | 35 | 6 | 2 |
| CA Chacarita Juniors | 1 | 6 | 5 | 0 |
| CSD Colo-Colo | 2 | 17 | 3 | 0 |
| Lobos BUAP (- 2019) | 1 | 25 | 3 | 0 |
| CA Peñarol | 1 | 17 | 2 | 0 |
| CA Temperley | 1 | 24 | 0 | 2 |
| Atlético Paranaense | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Deportivo Cuenca | 1 | 6 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera División |
53 | 14 | 2 |
5 | 2 | 737 |
| Primera División Clausura |
34 | 12 | 3 |
9 | 0 | 446 |
| Prim. B Nacional |
64 | 12 | 1 |
5 | 0 | 976 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
53 | 9 | 2 |
11 | 0 | 576 |
| Superliga |
46 | 8 | 2 |
13 | 0 | 513 |
| Saudi Pro League |
15 | 8 | 2 |
2 | 0 | 155 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
37 | 7 | 3 |
9 | 0 | 952 |
| Primera Nacional |
58 | 6 | 3 |
11 | 0 | 261 |
| Copa Superliga (-19/20) |
6 | 6 | 1 |
3 | 0 | 88 |
| Copa Argentina |
17 | 4 | 0 |
0 | 1 | 197 |
| Copa Sudamericana |
7 | 3 | 0 |
2 | 0 | 191 |
| Libertadores |
24 | 3 | 3 |
4 | 0 | 687 |
| Copa Maradona |
9 | 2 | 1 |
1 | 0 | 656 |
| Ascenso MX Ap. |
8 | 2 | 0 |
1 | 0 | 308 |
| Liga AUF Clausura |
12 | 1 | 0 |
4 | 0 | 377 |
| Ascenso MX Cl. |
5 | 1 | 0 |
2 | 0 | 105 |
| Torneo Apertura |
13 | 1 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Partidos definición |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. Nacional - Reducido |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Série A |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Brasil |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pre-Sudamericana... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Ap |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| First Division Promotion... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera División — 14G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Club Estudiantes... |
27 | 5 |
1 | 3 |
192 |
| 2016 | CA San Martín... |
15 | 8 |
1 | 2 |
150 |
| 2015 | CA San Martín... |
11 | 1 |
0 | 0 |
395 |
Primera División Clausura — 12G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club Sol de América |
17 | 4 |
3 | 3 |
303 |
| 2017 | Club Sol de América |
17 | 8 |
0 | 6 |
143 |
Prim. B Nacional — 12G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CA Rosario Central |
16 | 2 |
0 | 3 |
418 |
| 2012 | CA Rosario Central |
24 | 1 |
0 | 1 |
202 |
| 2011 | CA Rosario Central |
18 | 4 |
1 | 0 |
271 |
| 2009 | CA Chacarita Juniors |
6 | 5 |
0 | 1 |
85 |
Liga Profesional (- 23/24) — 9G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Sarmiento (Junin) |
26 | 4 |
2 | 7 |
398 |
| 2022 | CA Sarmiento (Junin) |
27 | 5 |
0 | 4 |
178 |
Superliga — 8G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Atlético... |
20 | 5 |
1 | 8 |
293 |
| 2019 | Club Atlético... |
17 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2018 | Club Atlético... |
9 | 3 |
0 | 4 |
220 |
Saudi Pro League — 8G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Al-Ahli SFC |
15 | 8 |
2 | 2 |
155 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 7G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | CA Colón |
14 | 1 |
0 | 2 |
377 |
| 2022 | CA Sarmiento (Junin) |
11 | 2 |
0 | 4 |
368 |
| 2021 | Club Atlético... |
12 | 4 |
3 | 3 |
207 |
Primera Nacional — 6G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Temperley |
24 | 0 |
2 | 4 |
0 |
| 2024 | CA Colón |
34 | 6 |
1 | 7 |
261 |
Copa Superliga (-19/20) — 6G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Atlético... |
6 | 6 |
1 | 3 |
88 |
Copa Argentina — 4G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Colón |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CA Colón |
2 | 1 |
0 | 0 |
11 |
| 2023 | CA Sarmiento (Junin) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CA Sarmiento (Junin) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Club Atlético... |
3 | 2 |
0 | 0 |
106 |
| 2017 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | CA San Martín... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CA Rosario Central |
3 | 1 |
0 | 0 |
80 |
Copa Sudamericana — 3G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Club Sol de América |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 2013 | CSD Colo-Colo |
4 | 2 |
0 | 1 |
101 |
Libertadores — 3G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Atlético... |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2018 | Club Atlético... |
3 | 1 |
0 | 1 |
194 |
| 2017 | Club Estudiantes... |
6 | 1 |
1 | 0 |
315 |
| 2014 | CA Peñarol |
5 | 1 |
0 | 1 |
178 |
| 2008 | Deportivo Cuenca |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Copa Maradona — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Atlético... |
4 | 1 |
0 | 0 |
284 |
| 2020 | Club Atlético... |
5 | 1 |
1 | 1 |
372 |
Ascenso MX Ap. — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Lobos BUAP (- 2019) |
8 | 2 |
0 | 1 |
308 |
Liga AUF Clausura — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Peñarol |
12 | 1 |
0 | 4 |
377 |
Ascenso MX Cl. — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Lobos BUAP (- 2019) |
5 | 1 |
0 | 2 |
105 |
Torneo Apertura — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CSD Colo-Colo |
13 | 1 |
0 | 0 |
540 |
Partidos definición — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CA Colón |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. Nacional - Reducido — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Colón |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série A — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Atlético Paranaense |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Brasil — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Atlético Paranaense |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pre-Sudamericana (-14/15) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CA San Martín... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Lobos BUAP (- 2019) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Lobos BUAP (- 2019) |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Lobos BUAP (- 2019) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Lobos BUAP (- 2019) |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
First Division Promotion (-11/12) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CA Rosario Central |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (20)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Colon |
→ |
CA Temperley |
Transfer |
25k € |
| 23/24 |
09.08.2023 |
Sarmiento Junin |
→ |
Colon |
Transfer |
100k € |
| 21/22 |
20.01.2022 |
Sol de América |
→ |
Sarmiento Junin |
Transfer |
150k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Atl. Tucumán |
→ |
Sol de América |
Transfer |
300k € |
| 17/18 |
25.01.2018 |
Sol de América |
→ |
Atl. Tucumán |
Transfer |
250k € |
| 17/18 |
06.07.2017 |
San Martín (SJ) |
→ |
Sol de América |
Transfer |
700k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Estudiantes LP |
→ |
San Martín (SJ) |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
San Martín (SJ) |
→ |
Estudiantes LP |
Wypożyczenie |
500k € |
| 15/16 |
08.07.2015 |
Lobos BUAP |
→ |
San Martín (SJ) |
Transfer |
850k € |
| 14/15 |
26.07.2014 |
Peñarol |
→ |
Lobos BUAP |
Transfer |
850k € |
| 13/14 |
03.02.2014 |
Colo-Colo |
→ |
Peñarol |
Transfer |
1M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Rosario Central |
→ |
Colo-Colo |
Transfer |
1M € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Al-Ahli |
→ |
Rosario Central |
Transfer |
1M € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Atlético-PR |
→ |
Al-Ahli |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 09/10 |
01.02.2010 |
Al-Ahli |
→ |
Atlético-PR |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Chacarita Jrs. |
→ |
Al-Ahli |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Dep. Cuenca |
→ |
Chacarita Jrs. |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Sarmiento Junin |
→ |
Dep. Cuenca |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Chacarita Jrs. |
→ |
Sarmiento Junin |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Chacarita U20 |
→ |
Chacarita Jrs. |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Javier Toledo?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.