Michael Joswig
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Niemcy
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| SC Verl | 3 | 96 | 0 | 0 |
| SC Paderborn 07 | 3 | 81 | 0 | 0 |
| TuS Paderborn-Neuhaus | 5 | 141 | 0 | 0 |
| FC Gütersloh | 2 | 58 | 0 | 0 |
| Delbrücker SC | 1 | 2 | 0 | 0 |
| SV Lippstadt 08 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Preußen Münster | 3 | 83 | 0 | 0 |
| SG Wattenscheid 09 | 3 | 87 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| RL West-Südwest |
172 | 0 | 0 |
2 | 0 | 15 480 |
| DFB-Pokal |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 690 |
| Aufstiegsrunde 2. BL |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Oberliga Westfalen |
181 | 0 | 0 |
1 | 0 | 15 750 |
| Westfalenpokal |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 005 |
| Westfalenliga 1 |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| RL West |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 405 |
| Regionalliga Nord |
156 | 0 | 0 |
4 | 0 | 14 018 |
📋 Szczegóły per sezon
RL West-Südwest — 0G / 172M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | SC Verl |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 97/98 | SC Paderborn 07 |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 880 |
| 96/97 | TuS... |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 95/96 | TuS... |
35 | 0 |
0 | 1 |
3 150 |
| 94/95 | TuS... |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
DFB-Pokal — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | SC Verl |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 96/97 | TuS... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 94/95 | TuS... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 08/09 | Preußen Münster |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | SG Wattenscheid 09 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | SG Wattenscheid 09 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 02/03 | SC Paderborn 07 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Aufstiegsrunde 2. BL — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 93/94 | TuS... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Oberliga Westfalen — 0G / 181M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 93/94 | TuS... |
28 | 0 |
0 | 0 |
2 520 |
| 92/93 | TuS... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | FC Gütersloh |
21 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 12/13 | FC Gütersloh |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 610 |
| 07/08 | Preußen Münster |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 700 |
| 06/07 | Preußen Münster |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 04/05 | SG Wattenscheid 09 |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
Westfalenpokal — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Gütersloh |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 12/13 | FC Gütersloh |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 11/12 | Delbrücker SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Preußen Münster |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 07/08 | Preußen Münster |
4 | 0 |
0 | 0 |
345 |
Westfalenliga 1 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Delbrücker SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | SV Lippstadt 08 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
RL West — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Preußen Münster |
11 | 0 |
0 | 0 |
405 |
Regionalliga Nord — 0G / 156M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | SG Wattenscheid 09 |
36 | 0 |
0 | 2 |
3 240 |
| 03/04 | SG Wattenscheid 09 |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
| 03/04 | SC Paderborn 07 |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 02/03 | SC Paderborn 07 |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 858 |
| 01/02 | SC Verl |
25 | 0 |
0 | 0 |
2 250 |
| 00/01 | SC Verl |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 880 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 14/15 |
01.07.2014 |
FC Gütersloh |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Delbrücker SC |
→ |
FC Gütersloh |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
SV Lippstadt 08 |
→ |
Delbrücker SC |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Pr. Münster |
→ |
SV Lippstadt 08 |
Transfer |
75k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Wattenscheid 09 |
→ |
Pr. Münster |
Transfer |
150k € |
| 03/04 |
01.01.2004 |
SC Paderborn |
→ |
Wattenscheid 09 |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.07.2002 |
SC Verl |
→ |
SC Paderborn |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.07.1999 |
SC Paderborn |
→ |
SC Verl |
Transfer |
— |
| 91/92 |
01.07.1991 |
Paderborn U19 |
→ |
Paderborn |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Michael Joswig?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.