Jay Lynch
⚽ Bramkarz 🏟️ Fleetwood Town 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Jay Anthony Lynch |
| 🎂 | Data urodzenia | 30.03.1993 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Salford, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Fleetwood Town |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Full Contact |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Fleetwood Town | 4 | 165 | 0 | 1 |
| Rochdale AFC | 3 | 134 | 0 | 0 |
| AFC Fylde | 2 | 98 | 0 | 0 |
| Salford City | 2 | 47 | 0 | 0 |
| Accrington Stanley | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Bolton Wanderers U21 | 5 | 63 | 0 | 0 |
| Bolton Wanderers | 2 | 14 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League Two |
100 | 0 | 0 |
4 | 0 | 5 373 |
| EFL Cup |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| FA Cup |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 245 |
| EFL Trophy |
15 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 060 |
| League One |
158 | 0 | 1 |
9 | 0 | 10 213 |
| National League Playoffs |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| National League |
91 | 0 | 0 |
5 | 0 | 7 290 |
| NL North Play-offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| National League North |
42 | 0 | 0 |
0 | 0 | 3 780 |
| League Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U21 PL |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 099 |
| U21 PL Qualificationsgr. 2 |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Championship |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Reserve League |
39 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 647 |
| Premier League |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Reserve League North |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League Two — 0G / 100M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Fleetwood Town |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 24/25 | Fleetwood Town |
46 | 0 |
0 | 2 |
2 356 |
| 21/22 | Rochdale AFC |
42 | 0 |
0 | 1 |
2 250 |
| 14/15 | Accrington Stanley |
5 | 0 |
0 | 0 |
137 |
EFL Cup — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Fleetwood Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 23/24 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Fleetwood Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Rochdale AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Rochdale AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Rochdale AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Fleetwood Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Fleetwood Town |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | Rochdale AFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | Rochdale AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Rochdale AFC |
6 | 0 |
0 | 0 |
45 |
| 17/18 | AFC Fylde |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | Salford City |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 11/12 | Bolton Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Fleetwood Town |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 23/24 | Fleetwood Town |
4 | 0 |
0 | 0 |
160 |
| 22/23 | Fleetwood Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Rochdale AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Rochdale AFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | Rochdale AFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
League One — 0G / 158M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Fleetwood Town |
44 | 0 |
1 | 2 |
3 913 |
| 22/23 | Fleetwood Town |
46 | 0 |
0 | 5 |
4 050 |
| 20/21 | Rochdale AFC |
38 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 19/20 | Rochdale AFC |
30 | 0 |
0 | 1 |
720 |
National League Playoffs — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AFC Fylde |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | AFC Fylde |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
National League — 0G / 91M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AFC Fylde |
45 | 0 |
0 | 2 |
4 050 |
| 17/18 | AFC Fylde |
46 | 0 |
0 | 3 |
3 240 |
NL North Play-offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Salford City |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
National League North — 0G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Salford City |
42 | 0 |
0 | 0 |
3 780 |
League Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Accrington Stanley |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 PL — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Bolton Wanderers U21 |
6 | 0 |
0 | 0 |
469 |
| 12/13 | Bolton Wanderers U21 |
8 | 0 |
0 | 0 |
630 |
U21 PL Qualificationsgr. 2 — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Bolton Wanderers U21 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Championship — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Bolton Wanderers |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Reserve League — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Bolton Wanderers U21 |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 287 |
| 10/11 | Bolton Wanderers U21 |
19 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Premier League — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Bolton Wanderers |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Reserve League North — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Bolton Wanderers U21 |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Rochdale |
→ |
Fleetwood |
Transfer |
— |
| 19/20 |
19.08.2019 |
Fylde |
→ |
Rochdale |
Transfer |
— |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Salford |
→ |
Fylde |
Transfer |
— |
| 14/15 |
08.09.2014 |
Accrington |
→ |
Salford |
Transfer |
— |
| 14/15 |
09.08.2014 |
Bolton |
→ |
Accrington |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Bolton U21 |
→ |
Bolton |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Bolton U18 |
→ |
Bolton U21 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jay Lynch?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.