Jean Butez
⚽ Bramkarz 🏟️ Como 1907 🏳️ Francja
| 🎂 | Data urodzenia | 07.06.1995 (30 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Lille, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| 📏 | Wzrost | 189 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Como 1907 |
| 📅 | Dołączył | 07.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2028 |
| 🤝 | Agent | YOU FIRST |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Como 1907 | 2 | 23 | 0 | 0 |
| Royal Antwerp FC | 5 | 202 | 0 | 1 |
| Young Reds | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Royal Excel Mouscron (-2022) | 3 | 88 | 0 | 0 |
| LOSC Lille | 2 | 8 | 0 | 0 |
| LOSC Lille B | 3 | 79 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie A |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 845 |
| Italy Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Jupiler Pro League |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Croky Cup |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 984 |
| 1ste Nationale VV |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| JPL Champions PO |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| JPL |
193 | 0 | 0 |
4 | 0 | 14 752 |
| Champions League |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Pro L. Supercup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| UECL Quali |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| JPL Play-Offs I |
12 | 0 | 1 |
0 | 0 | 1 080 |
| Europa League |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| JPL Playoff II |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Ligue 1 |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CFA - Grp. B |
25 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 070 |
| Coupe de France |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CFA - Grp. A |
54 | 0 | 0 |
0 | 0 | 3 165 |
| Coupe de la Ligue |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie A — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Como 1907 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 24/25 | Como 1907 |
20 | 0 |
0 | 0 |
1 665 |
Italy Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Como 1907 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Jupiler Pro League — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Royal Antwerp FC |
20 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Croky Cup — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Royal Antwerp FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 23/24 | Royal Antwerp FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Royal Antwerp FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
600 |
| 19/20 | Royal Excel... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Royal Excel... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Royal Excel... |
2 | 0 |
0 | 0 |
84 |
1ste Nationale VV — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Young Reds |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
JPL Champions PO — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Royal Antwerp FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Royal Antwerp FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
JPL — 0G / 193M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Royal Antwerp FC |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 700 |
| 22/23 | Royal Antwerp FC |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 21/22 | Royal Antwerp FC |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 20/21 | Royal Antwerp FC |
24 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 19/20 | Royal Excel... |
19 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 18/19 | Royal Excel... |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 160 |
| 17/18 | Royal Excel... |
22 | 0 |
0 | 0 |
712 |
Champions League — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Royal Antwerp FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Royal Antwerp FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Pro L. Supercup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Royal Antwerp FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UECL Quali — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Royal Antwerp FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
JPL Play-Offs I — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Royal Antwerp FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 20/21 | Royal Antwerp FC |
6 | 0 |
1 | 0 |
540 |
Europa League — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Royal Antwerp FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 20/21 | Royal Antwerp FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Royal Antwerp FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
JPL Playoff II — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Royal Excel... |
10 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 17/18 | Royal Excel... |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Ligue 1 — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | LOSC Lille |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CFA - Grp. B — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | LOSC Lille B |
25 | 0 |
0 | 0 |
2 070 |
Coupe de France — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | LOSC Lille |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CFA - Grp. A — 0G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | LOSC Lille B |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 520 |
| 13/14 | LOSC Lille B |
25 | 0 |
0 | 0 |
645 |
Coupe de la Ligue — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | LOSC Lille |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Broken hand |
30.03.2024 |
30.06.2024 |
93 |
11 |
| 20/21 |
Uraz kostki |
06.01.2021 |
25.02.2021 |
51 |
13 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
07.01.2025 |
Royal Antwerp |
→ |
Como |
Transfer |
4M € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Mouscron |
→ |
Royal Antwerp |
Transfer |
2M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
LOSC Lille |
→ |
Mouscron |
Transfer |
250k € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Mouscron |
→ |
LOSC Lille |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
LOSC Lille |
→ |
Mouscron |
Wypożyczenie |
150k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
LOSC Lille B |
→ |
LOSC Lille |
Transfer |
150k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
LOSC Lille U19 |
→ |
LOSC Lille B |
Transfer |
150k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
LOSC Lille Yth. |
→ |
LOSC Lille U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jean Butez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.