Jeffrey de Lange
⚽ Bramkarz 🏟️ Olympique Marseille 🏳️ Holandia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Olympique Marseille | 2 | 39 | 0 | 0 |
| Go Ahead Eagles | 3 | 78 | 0 | 2 |
| Twente Enschede FC | 4 | 141 | 0 | 0 |
| FC Twente Enschede U21 | 3 | 45 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam U19 | 2 | 51 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam UEFA U19 | 2 | 14 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam U21 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Ajax U18 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam U17 | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ligue 1 |
37 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Coupe de France |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| UECL Qualifiers |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Play-Offs Conference League |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 210 |
| Eredivisie |
162 | 0 | 2 |
5 | 0 | 6 300 |
| KNVB Beker |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Beloften Eerste Divisie |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Beloften Preliminary Round |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Keuken Kampioen Divisie |
37 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Beloften Eredivisie |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Derde Div. Sat |
28 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 070 |
| U19 Cup NL |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 435 |
| U19 Div. 1 Spring |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 890 |
| UEFA Youth League |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| U19 Div. 1 Fall |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 281 |
| Jupiler League |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Play-Off U18 Eredivisie |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| U19 Div. 2 Spring |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 225 |
| U19 Div. 2 Fall |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Prelim. U17 |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Ligue 1 — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Olympique Marseille |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Olympique Marseille |
34 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de France — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Olympique Marseille |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
UECL Qualifiers — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Go Ahead Eagles |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Play-Offs Conference League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Go Ahead Eagles |
2 | 0 |
0 | 1 |
210 |
Eredivisie — 0G / 162M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Go Ahead Eagles |
34 | 0 |
1 | 3 |
3 060 |
| 22/23 | Go Ahead Eagles |
34 | 0 |
1 | 2 |
3 060 |
| 21/22 | Twente Enschede FC |
34 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Twente Enschede FC |
34 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Twente Enschede FC |
26 | 0 |
0 | 0 |
0 |
KNVB Beker — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Go Ahead Eagles |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Go Ahead Eagles |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 21/22 | Twente Enschede FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Twente Enschede FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften Eerste Divisie — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Twente... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Beloften Preliminary Round — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Twente... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | FC Twente... |
7 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Keuken Kampioen Divisie — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Twente Enschede FC |
37 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften Eredivisie — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Twente... |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Derde Div. Sat — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Twente... |
28 | 0 |
0 | 0 |
2 070 |
U19 Cup NL — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ajax Amsterdam U19 |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Ajax Amsterdam U19 |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 15/16 | Ajax U18 |
1 | 0 |
0 | 0 |
45 |
U19 Div. 1 Spring — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ajax Amsterdam U19 |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 15/16 | Ajax Amsterdam U19 |
12 | 0 |
0 | 0 |
810 |
UEFA Youth League — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ajax Amsterdam... |
7 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | Ajax Amsterdam... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 Div. 1 Fall — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ajax Amsterdam U19 |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 15/16 | Ajax Amsterdam U19 |
12 | 0 |
0 | 0 |
471 |
Jupiler League — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Ajax Amsterdam U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Ajax Amsterdam U21 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Play-Off U18 Eredivisie — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Ajax Amsterdam U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
U19 Div. 2 Spring — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Ajax U18 |
4 | 0 |
0 | 0 |
225 |
| 14/15 | Ajax U18 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 Div. 2 Fall — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Ajax U18 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Prelim. U17 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Ajax Amsterdam U17 |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
08.08.2024 |
Go Ahead Eagles |
→ |
Marseille |
Transfer |
3M € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Twente FC |
→ |
Go Ahead Eagles |
Transfer |
200k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
FC Twente U21 |
→ |
Twente FC |
Transfer |
50k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Ajax U19 |
→ |
FC Twente U21 |
Transfer |
50k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Ajax U17 |
→ |
Ajax U19 |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Ajax Youth |
→ |
Ajax U17 |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Zwanenburg Yth. |
→ |
Ajax Youth |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jeffrey de Lange?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.