Jeison Medina
⚽ Napastnik 🏟️ LDU Quito 🏳️ Kolumbia
| 📝 | Imię ojczyste | Jeison Medina Escobar |
| 🎂 | Data urodzenia | 26.02.1995 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Itagüí, Kolumbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Kolumbia |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | LDU Quito |
| 📅 | Dołączył | 27.06.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2028 |
| 🤝 | Agent | ABADSPORT |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| SD Aucas | 2 | 32 | 20 | 4 |
| Independiente del Valle | 2 | 47 | 13 | 1 |
| Asociación Deportivo Pasto | 3 | 56 | 13 | 8 |
| Al-Shamal SC | 1 | 23 | 11 | 4 |
| CD América de Cali | 1 | 45 | 6 | 0 |
| Leones FC | 2 | 24 | 4 | 1 |
| LDU Quito | 1 | 10 | 2 | 0 |
| PAS Lamia 1964 | 1 | 12 | 1 | 0 |
| Real Zaragoza | 1 | 6 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie A Segunda Etapa |
30 | 17 | 4 |
5 | 0 | 256 |
| Serie A Primera Etapa |
15 | 11 | 1 |
3 | 0 | 100 |
| Stars League |
17 | 8 | 4 |
1 | 0 | 133 |
| Liga DIMAYOR II |
32 | 6 | 3 |
3 | 1 | 552 |
| LigaPro Serie A |
24 | 5 | 0 |
6 | 0 | 360 |
| Liga Dimayor |
15 | 4 | 4 |
1 | 0 | 221 |
| Liga Águila I |
28 | 4 | 1 |
1 | 0 | 816 |
| Qatari Stars Cup |
6 | 3 | 0 |
1 | 0 | 131 |
| Liga Dimayor I |
12 | 3 | 0 |
0 | 0 | 243 |
| Fase Final LBD I |
8 | 2 | 0 |
2 | 0 | 330 |
| SL1 Play-out |
7 | 1 | 0 |
2 | 0 | 434 |
| Libertadores |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa Ecuador |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 417 |
| Copa Sudamericana |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Copa Colombia |
9 | 1 | 0 |
0 | 0 | 353 |
| Torneo DIMAYOR II |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Torneo DIMAYOR |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Kypello Elladas |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Super League 1 |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie A Tercera Etapa |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Fase Final LBD II |
14 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Águila |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 2ª División |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa del Rey |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie A Segunda Etapa — 17G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Independiente del... |
15 | 9 |
1 | 1 |
122 |
| 2023 | SD Aucas |
15 | 8 |
3 | 4 |
134 |
Serie A Primera Etapa — 11G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | SD Aucas |
15 | 11 |
1 | 3 |
100 |
Stars League — 8G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Shamal SC |
17 | 8 |
4 | 1 |
133 |
Liga DIMAYOR II — 6G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Asociación... |
16 | 4 |
3 | 3 |
329 |
| 2021 | Asociación... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CD América de Cali |
15 | 2 |
0 | 0 |
223 |
LigaPro Serie A — 5G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | LDU Quito |
8 | 2 |
0 | 3 |
195 |
| 2025 | Independiente del... |
16 | 3 |
0 | 3 |
165 |
Liga Dimayor — 4G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Asociación... |
15 | 4 |
4 | 1 |
221 |
Liga Águila I — 4G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CD América de Cali |
9 | 2 |
0 | 1 |
86 |
| 2018 | Leones FC |
19 | 2 |
1 | 0 |
730 |
Qatari Stars Cup — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Shamal SC |
6 | 3 |
0 | 1 |
131 |
Liga Dimayor I — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Asociación... |
12 | 3 |
0 | 0 |
243 |
Fase Final LBD I — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Asociación... |
2 | 1 |
0 | 1 |
143 |
| 2019 | CD América de Cali |
6 | 1 |
0 | 1 |
187 |
SL1 Play-out — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | PAS Lamia 1964 |
7 | 1 |
0 | 2 |
434 |
Libertadores — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | LDU Quito |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2025 | Independiente del... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | SD Aucas |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Copa Ecuador — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Independiente del... |
6 | 1 |
0 | 0 |
417 |
Copa Sudamericana — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Independiente del... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Asociación... |
1 | 1 |
0 | 1 |
90 |
| 2020 | Asociación... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Colombia — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Asociación... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CD América de Cali |
7 | 1 |
0 | 0 |
353 |
Torneo DIMAYOR II — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Leones FC |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
Torneo DIMAYOR — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Leones FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Kypello Elladas — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | PAS Lamia 1964 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super League 1 — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | PAS Lamia 1964 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A Tercera Etapa — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Independiente del... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LBD II — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Asociación... |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2019 | CD América de Cali |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Águila — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Leones FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Leones FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2ª División — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Real Zaragoza |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa del Rey — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Real Zaragoza |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
unknown injury |
20.07.2021 |
05.09.2021 |
48 |
2 |
| 20/21 |
unknown injury |
26.03.2021 |
01.05.2021 |
37 |
6 |
| 20/21 |
Fitness |
09.02.2021 |
11.02.2021 |
3 |
1 |
| 19/20 |
Uraz mięśniowy |
15.02.2020 |
15.03.2020 |
30 |
5 |
| 19/20 |
Uraz mięśniowy |
10.07.2019 |
10.08.2019 |
32 |
5 |
| 18/19 |
Fitness |
15.04.2019 |
18.04.2019 |
4 |
2 |
| 18/19 |
Uraz kostki |
25.01.2019 |
05.03.2020 |
406 |
0 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
27.06.2025 |
Independiente |
→ |
LDU Quito |
Transfer |
1M € |
| 24/25 |
03.07.2024 |
SD Aucas |
→ |
Independiente |
Transfer |
1.2M € |
| 23/24 |
10.07.2023 |
PAS Lamia |
→ |
SD Aucas |
Transfer |
450k € |
| 22/23 |
15.02.2023 |
Without Club |
→ |
PAS Lamia |
Transfer |
600k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Deportivo Pasto |
→ |
Without Club |
Transfer |
600k € |
| 21/22 |
30.06.2022 |
Al-Shamal SC |
→ |
Deportivo Pasto |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 21/22 |
05.08.2021 |
Deportivo Pasto |
→ |
Al-Shamal SC |
Wypożyczenie |
650k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
CD América |
→ |
Deportivo Pasto |
Transfer |
500k € |
| 18/19 |
28.01.2019 |
Leones FC |
→ |
CD América |
Transfer |
300k € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Real Zaragoza |
→ |
Leones FC |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Leones FC |
→ |
Real Zaragoza |
Wypożyczenie |
300k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jeison Medina?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.