Jeppe Tverskov
⚽ Pomocnik 🏟️ San Diego FC 🏳️ Dania
| 📝 | Imię ojczyste | Jeppe Theis Tverskov |
| 🎂 | Data urodzenia | 11.03.1993 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Copenhagen, Dania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Dania |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | San Diego FC |
| 📅 | Dołączył | 31.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | Elite Consulting |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Odense Boldklub | 7 | 240 | 8 | 15 |
| FC Nordsjaelland | 2 | 64 | 6 | 10 |
| Randers FC | 2 | 65 | 5 | 1 |
| Lyngby Boldklub | 2 | 49 | 2 | 2 |
| San Diego FC | 1 | 30 | 1 | 7 |
| Odense Boldklub Reserves | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Lyngby BK U19 | 1 | 12 | 0 | 3 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Superliga |
248 | 11 | 13 |
33 | 0 | 8 650 |
| Superliga Relegation round |
42 | 3 | 7 |
7 | 0 | 834 |
| Superliga Championship round |
19 | 2 | 0 |
2 | 0 | 421 |
| DBU Pokalen |
14 | 2 | 2 |
1 | 0 | 150 |
| 1.Division |
45 | 2 | 1 |
3 | 0 | 1 124 |
| Conference L. |
6 | 1 | 2 |
0 | 0 | 506 |
| MLS |
28 | 1 | 6 |
5 | 0 | 2 503 |
| Reserveligaen |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 254 |
| Oddset Pokalen |
7 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Pokalen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Sydbank Pokalen |
18 | 0 | 2 |
1 | 0 | 0 |
| Leagues Cup |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Superliga Europa Playoff |
11 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U19 Boys League |
12 | 0 | 3 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Superliga — 11G / 248M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Nordsjaelland |
15 | 1 |
4 | 4 |
1 337 |
| 23/24 | FC Nordsjaelland |
22 | 2 |
3 | 3 |
932 |
| 22/23 | Odense Boldklub |
21 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 21/22 | Odense Boldklub |
19 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 20/21 | Odense Boldklub |
21 | 3 |
1 | 3 |
556 |
| 19/20 | Odense Boldklub |
20 | 0 |
2 | 5 |
0 |
| 18/19 | Odense Boldklub |
26 | 1 |
1 | 4 |
2 313 |
| 17/18 | Odense Boldklub |
22 | 1 |
0 | 0 |
1 431 |
| 16/17 | Odense Boldklub |
26 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 15/16 | Randers FC |
25 | 2 |
0 | 0 |
880 |
| 14/15 | Randers FC |
31 | 1 |
0 | 2 |
1 201 |
Superliga Relegation round — 3G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Odense Boldklub |
9 | 2 |
3 | 2 |
403 |
| 21/22 | Odense Boldklub |
8 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 20/21 | Odense Boldklub |
9 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 19/20 | Odense Boldklub |
5 | 1 |
0 | 0 |
431 |
| 17/18 | Odense Boldklub |
6 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 16/17 | Odense Boldklub |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Superliga Championship round — 2G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Nordsjaelland |
10 | 2 |
0 | 1 |
421 |
| 18/19 | Odense Boldklub |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
DBU Pokalen — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Odense Boldklub |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Odense Boldklub |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Randers FC |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 14/15 | Randers FC |
4 | 2 |
0 | 0 |
150 |
| 13/14 | Lyngby Boldklub |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
1.Division — 2G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Lyngby Boldklub |
33 | 2 |
0 | 3 |
1 124 |
| 12/13 | Lyngby Boldklub |
12 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Conference L. — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Nordsjaelland |
6 | 1 |
2 | 0 |
506 |
MLS — 1G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | San Diego FC |
28 | 1 |
6 | 5 |
2 503 |
Reserveligaen — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Odense Boldklub... |
3 | 1 |
0 | 0 |
254 |
Oddset Pokalen — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Nordsjaelland |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | FC Nordsjaelland |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
UECL Quali — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Nordsjaelland |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Pokalen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Odense Boldklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Sydbank Pokalen — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Odense Boldklub |
7 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 20/21 | Odense Boldklub |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | Odense Boldklub |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Odense Boldklub |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | San Diego FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Superliga Europa Playoff — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Odense Boldklub |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Odense Boldklub |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Odense Boldklub |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Randers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 Boys League — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Lyngby BK U19 |
12 | 0 |
3 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 17/18 |
Inguinal hernia |
08.08.2017 |
07.09.2017 |
31 |
4 |
| 15/16 |
Uraz kolana |
24.11.2015 |
24.02.2016 |
93 |
2 |
| 11/12 |
unknown injury |
10.05.2012 |
30.06.2012 |
52 |
6 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
31.01.2025 |
Nordsjaelland |
→ |
San Diego |
Transfer |
600k € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Odense BK |
→ |
Nordsjaelland |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Randers FC |
→ |
Odense BK |
Transfer |
400k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Lyngby BK |
→ |
Randers FC |
Transfer |
300k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Lyngby BK U19 |
→ |
Lyngby BK |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
B1903 |
→ |
Lyngby BK U19 |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
BK 1903 U19 |
→ |
B1903 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jeppe Tverskov?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.