Jesús Fernández
⚽ Bramkarz 🏟️ ACSM Politehnica Iasi 🏳️ Hiszpania
| 📝 | Imię ojczyste | Jesús Fernández Collado |
| 🎂 | Data urodzenia | 10.06.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Madrid, Hiszpania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Hiszpania |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | ACSM Politehnica Iasi |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| ACSM Politehnica Iasi | 2 | 48 | 0 | 0 |
| FC Voluntari | 2 | 77 | 0 | 0 |
| Hércules CF | 1 | 32 | 0 | 0 |
| Sepsi OSK Sf. Gheorghe | 1 | 38 | 0 | 0 |
| Panetolikos GFS | 1 | 14 | 0 | 0 |
| CFR Cluj | 2 | 56 | 0 | 0 |
| Cultural Leonesa | 1 | 44 | 0 | 0 |
| Cádiz CF | 1 | 46 | 0 | 0 |
| Granada CF | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Levante UD | 2 | 46 | 0 | 0 |
| Real Madrid | 4 | 12 | 0 | 0 |
| Real Madrid Castilla | 3 | 72 | 0 | 0 |
| CD Numancia | 2 | 27 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga 2 |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Romanian Cup |
17 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 320 |
| L1/L2 Play-off |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| SuperLiga - Relegation group |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 350 |
| SuperLiga |
78 | 0 | 0 |
1 | 0 | 4 500 |
| Playoff Conference League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Promoción a 1ª Federación |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Segunda Federación - Gr. V |
30 | 0 | 0 |
1 | 0 | 791 |
| Copa Federation |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| SuperLiga - Championship group |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liga 1 |
59 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| SL1 Play-out |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Super League 1 |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 315 |
| Kypello Elladas |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Championship gr. |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| 2ª División |
122 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 880 |
| Copa del Rey |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 750 |
| Promoción a LaLiga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| LaLiga |
62 | 0 | 0 |
1 | 0 | 733 |
| Champions League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso a 2ª |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| 2ª B - Grupo I |
53 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 967 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga 2 — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | ACSM Politehnica... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Romanian Cup — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | ACSM Politehnica... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | ACSM Politehnica... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | FC Voluntari |
6 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 22/23 | FC Voluntari |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | CFR Cluj |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 18/19 | CFR Cluj |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
L1/L2 Play-off — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | ACSM Politehnica... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
SuperLiga - Relegation group — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | ACSM Politehnica... |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 23/24 | FC Voluntari |
9 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 22/23 | FC Voluntari |
9 | 0 |
0 | 0 |
90 |
SuperLiga — 0G / 78M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | ACSM Politehnica... |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 520 |
| 23/24 | FC Voluntari |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 890 |
| 22/23 | FC Voluntari |
19 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Playoff Conference League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Voluntari |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Sepsi OSK Sf.... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Promoción a 1ª Federación — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Hércules CF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Segunda Federación - Gr. V — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Hércules CF |
30 | 0 |
0 | 1 |
791 |
Copa Federation — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Hércules CF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SuperLiga - Championship group — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Sepsi OSK Sf.... |
10 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga 1 — 0G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Sepsi OSK Sf.... |
27 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 19/20 | CFR Cluj |
10 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | CFR Cluj |
22 | 0 |
0 | 0 |
270 |
SL1 Play-out — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Panetolikos GFS |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Super League 1 — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Panetolikos GFS |
5 | 0 |
0 | 0 |
315 |
Kypello Elladas — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Panetolikos GFS |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CFR Cluj |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship gr. — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CFR Cluj |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CFR Cluj |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
2ª División — 0G / 122M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Cultural Leonesa |
42 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 16/17 | Cádiz CF |
42 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Real Madrid Castilla |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 09/10 | CD Numancia |
24 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Copa del Rey — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Cultural Leonesa |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Cádiz CF |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 15/16 | Levante UD |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Levante UD |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 12/13 | Real Madrid |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | CD Numancia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Promoción a LaLiga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Cádiz CF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
LaLiga — 0G / 62M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Granada CF |
14 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Levante UD |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Levante UD |
38 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 13/14 | Real Madrid |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Real Madrid |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
13 |
| 08/09 | CD Numancia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Real Madrid |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso a 2ª — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Real Madrid Castilla |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | Real Madrid Castilla |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2ª B - Grupo I — 0G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Real Madrid Castilla |
24 | 0 |
0 | 0 |
1 627 |
| 10/11 | Real Madrid Castilla |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
FC Voluntari |
→ |
ACSM Poli Iasi |
Transfer |
200k € |
| 22/23 |
23.09.2022 |
Without Club |
→ |
FC Voluntari |
Transfer |
100k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Hércules CF |
→ |
Without Club |
Transfer |
100k € |
| 21/22 |
09.08.2021 |
Sepsi OSK |
→ |
Hércules CF |
Transfer |
200k € |
| 20/21 |
12.08.2020 |
CFR Cluj |
→ |
Sepsi OSK |
Transfer |
150k € |
| 19/20 |
31.07.2020 |
Panetolikos |
→ |
CFR Cluj |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 19/20 |
29.01.2020 |
CFR Cluj |
→ |
Panetolikos |
Wypożyczenie |
150k € |
| 18/19 |
17.08.2018 |
CyD Leonesa |
→ |
CFR Cluj |
Transfer |
400k € |
| 17/18 |
21.07.2017 |
Cádiz CF |
→ |
CyD Leonesa |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
21.07.2016 |
Granada CF |
→ |
Cádiz CF |
Transfer |
800k € |
| 15/16 |
22.01.2016 |
Levante |
→ |
Granada CF |
Transfer |
1M € |
| 14/15 |
04.08.2014 |
Real Madrid |
→ |
Levante |
Transfer |
1M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
RM Castilla |
→ |
Real Madrid |
Transfer |
500k € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
CD Numancia |
→ |
RM Castilla |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
CD Numancia B |
→ |
CD Numancia |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Getafe U19 |
→ |
CD Numancia B |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Villarreal U19 |
→ |
Getafe U19 |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
U. Adarve U19 |
→ |
Villarreal U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jesús Fernández?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.