Jesper Hansen
⚽ Bramkarz 🏟️ Aarhus GF 🏳️ Dania
| 🎂 | Data urodzenia | 30.03.1985 (41 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Slangerup, Dania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Dania |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Aarhus GF |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | BTAM |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Aarhus GF | 5 | 155 | 0 | 1 |
| Aarhus GF Reserves | 1 | 1 | 0 | 0 |
| FC Midtjylland | 4 | 176 | 0 | 0 |
| Lyngby Boldklub | 1 | 36 | 0 | 0 |
| SC Bastia | 1 | 31 | 0 | 0 |
| FC Évian Thonon Gaillard | 3 | 77 | 0 | 1 |
| FC Nordsjaelland | 10 | 247 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Superliga |
319 | 0 | 1 |
7 | 0 | 26 963 |
| Superliga Championship round |
78 | 0 | 0 |
1 | 0 | 4 786 |
| Oddset Pokalen |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 346 |
| Future Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| UECL Quali |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Pokalen |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Superliga Relegation round |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Sydbank Pokalen |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Champions League |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| Champions League Qu. |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Europa League Qualifying |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 530 |
| DBU Pokalen |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Ligue 1 |
97 | 0 | 1 |
0 | 0 | 3 641 |
| Coupe de France |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Coupe de la Ligue |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Ligue 2 |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| SAS Ligaen |
113 | 0 | 0 |
0 | 0 | 4 860 |
| Ekstra Bladet Cu |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 600 |
| UEFA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 315 |
📋 Szczegóły per sezon
Superliga — 0G / 319M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Aarhus GF |
7 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 24/25 | Aarhus GF |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 980 |
| 23/24 | Aarhus GF |
22 | 0 |
0 | 1 |
818 |
| 22/23 | Aarhus GF |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 980 |
| 21/22 | Aarhus GF |
22 | 0 |
1 | 0 |
1 980 |
| 20/21 | FC Midtjylland |
21 | 0 |
0 | 0 |
1 590 |
| 19/20 | FC Midtjylland |
26 | 0 |
0 | 2 |
2 340 |
| 18/19 | FC Midtjylland |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
| 17/18 | FC Midtjylland |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
| 16/17 | Lyngby Boldklub |
25 | 0 |
0 | 0 |
2 192 |
| 13/14 | FC Nordsjaelland |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | FC Nordsjaelland |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 880 |
| 11/12 | FC Nordsjaelland |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 833 |
| 10/11 | FC Nordsjaelland |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
Superliga Championship round — 0G / 78M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Aarhus GF |
10 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 23/24 | Aarhus GF |
10 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 22/23 | Aarhus GF |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 20/21 | FC Midtjylland |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FC Midtjylland |
10 | 0 |
0 | 0 |
646 |
| 18/19 | FC Midtjylland |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 17/18 | FC Midtjylland |
10 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 16/17 | Lyngby Boldklub |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Oddset Pokalen — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Aarhus GF |
4 | 0 |
0 | 0 |
256 |
| 23/24 | Aarhus GF |
7 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Future Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Aarhus GF Reserves |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UECL Quali — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Aarhus GF |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Aarhus GF |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Pokalen — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Aarhus GF |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Superliga Relegation round — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Aarhus GF |
10 | 0 |
0 | 0 |
810 |
Sydbank Pokalen — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Aarhus GF |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 20/21 | FC Midtjylland |
5 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 19/20 | FC Midtjylland |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | FC Midtjylland |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Champions League — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Midtjylland |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 12/13 | FC Nordsjaelland |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Champions League Qu. — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Midtjylland |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | FC Midtjylland |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | FC Nordsjaelland |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Midtjylland |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | FC Midtjylland |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | FC Midtjylland |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 11/12 | FC Nordsjaelland |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | FC Nordsjaelland |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
DBU Pokalen — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Midtjylland |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Lyngby Boldklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | FC Nordsjaelland |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | FC Nordsjaelland |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Ligue 1 — 0G / 97M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | SC Bastia |
29 | 0 |
0 | 0 |
311 |
| 14/15 | FC Évian Thonon... |
31 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 13/14 | FC Évian Thonon... |
37 | 0 |
1 | 0 |
1 980 |
Coupe de France — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | SC Bastia |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | FC Évian Thonon... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Évian Thonon... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Coupe de la Ligue — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | SC Bastia |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | FC Évian Thonon... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Évian Thonon... |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Ligue 2 — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Évian Thonon... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SAS Ligaen — 0G / 113M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Nordsjaelland |
29 | 0 |
0 | 0 |
1 890 |
| 08/09 | FC Nordsjaelland |
33 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 07/08 | FC Nordsjaelland |
33 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 06/07 | FC Nordsjaelland |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | FC Nordsjaelland |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | FC Nordsjaelland |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ekstra Bladet Cu — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Nordsjaelland |
6 | 0 |
0 | 0 |
600 |
| 08/09 | FC Nordsjaelland |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FC Nordsjaelland |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FC Nordsjaelland |
4 | 0 |
0 | 0 |
315 |
| 03/04 | FC Nordsjaelland |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
Nr koszulki: 16
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Quarantine |
10.11.2020 |
13.11.2020 |
4 |
1 |
| 11/12 |
concussion |
25.09.2011 |
03.10.2011 |
9 |
1 |
| 09/10 |
Broken finger |
01.09.2009 |
06.10.2009 |
36 |
10 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
01.07.2021 |
FC Midtjylland |
→ |
Aarhus GF |
Transfer |
250k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Lyngby BK |
→ |
FC Midtjylland |
Transfer |
500k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
SC Bastia |
→ |
Lyngby BK |
Transfer |
500k € |
| 15/16 |
18.08.2015 |
Évian |
→ |
SC Bastia |
Transfer |
800k € |
| 13/14 |
12.08.2013 |
Nordsjaelland |
→ |
Évian |
Transfer |
1M € |
| 04/05 |
30.06.2005 |
Ölstykke FC |
→ |
Nordsjaelland |
Powrót z wyp. |
— |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Nordsjaelland |
→ |
Ölstykke FC |
Wypożyczenie |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Nordsjaell. U19 |
→ |
Nordsjaelland |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jesper Hansen?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.