Jim Hamilton
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Szkocja
| 📝 | Imię ojczyste | James Hamilton |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.02.1976 (50 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Aberdeen, Szkocja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szkocja |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2011 |
| 🤝 | Agent | Universal Sports ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Heart of Midlothian FC | 3 | 76 | 26 | 10 |
| Dundee United FC | 4 | 86 | 16 | 1 |
| Motherwell FC | 3 | 54 | 11 | 7 |
| Livingston FC | 2 | 36 | 6 | 2 |
| St. Mirren FC | 2 | 51 | 6 | 5 |
| Dunfermline Athletic FC | 3 | 55 | 5 | 1 |
| Dundee FC | 2 | 7 | 4 | 0 |
| Partick Thistle FC | 1 | 17 | 2 | 1 |
| East Fife FC | 1 | 9 | 1 | 1 |
| Aberdeen FC | 2 | 12 | 0 | 1 |
| Arbroath FC | 1 | 8 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premiership |
289 | 52 | 24 |
39 | 2 | 6 880 |
| SFA Cup |
22 | 9 | 3 |
2 | 0 | 830 |
| Coca-Cola Cup |
8 | 4 | 0 |
2 | 0 | 75 |
| Championship |
33 | 3 | 1 |
5 | 0 | 504 |
| Cup Winners' Cup |
4 | 2 | 0 |
1 | 0 | 160 |
| League Two |
20 | 2 | 0 |
2 | 0 | 238 |
| ALBA Chal. Cup |
3 | 2 | 0 |
0 | 0 | 46 |
| League |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 268 |
| League One |
9 | 1 | 1 |
0 | 0 | 594 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 147 |
| CIS Insur. Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Challenge Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| B&Q Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Premiership — 52G / 289M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Dundee United FC |
14 | 1 |
0 | 1 |
745 |
| 99/00 | Aberdeen FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 98/99 | Aberdeen FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 98/99 | Heart of... |
25 | 6 |
4 | 3 |
304 |
| 97/98 | Heart of... |
32 | 14 |
4 | 5 |
131 |
| 08/09 | St. Mirren FC |
30 | 3 |
2 | 4 |
404 |
| 07/08 | St. Mirren FC |
16 | 1 |
2 | 3 |
753 |
| 06/07 | Dunfermline... |
24 | 1 |
1 | 8 |
1 583 |
| 06/07 | Motherwell FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Motherwell FC |
35 | 10 |
7 | 4 |
249 |
| 04/05 | Motherwell FC |
14 | 1 |
0 | 3 |
1 176 |
| 04/05 | Livingston FC |
22 | 4 |
2 | 5 |
367 |
| 02/03 | Dunfermline... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | Dundee United FC |
16 | 4 |
1 | 1 |
185 |
| 01/02 | Dundee United FC |
25 | 5 |
0 | 0 |
359 |
| 00/01 | Dundee United FC |
20 | 2 |
0 | 2 |
624 |
SFA Cup — 9G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Dundee United FC |
3 | 3 |
0 | 0 |
84 |
| 98/99 | Heart of... |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 97/98 | Heart of... |
5 | 1 |
2 | 0 |
315 |
| 96/97 | Heart of... |
3 | 1 |
0 | 1 |
239 |
| 08/09 | St. Mirren FC |
3 | 2 |
1 | 1 |
83 |
| 07/08 | Dunfermline... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Dunfermline... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | Dundee United FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
19 |
| 00/01 | Dundee United FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coca-Cola Cup — 4G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Heart of... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 96/97 | Dundee FC |
3 | 4 |
0 | 1 |
75 |
| 95/96 | Dundee FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 3G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Partick Thistle FC |
12 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 07/08 | Dunfermline... |
21 | 3 |
0 | 3 |
504 |
Cup Winners' Cup — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | Heart of... |
4 | 2 |
0 | 1 |
160 |
League Two — 2G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Arbroath FC |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Livingston FC |
13 | 2 |
0 | 1 |
238 |
ALBA Chal. Cup — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Partick Thistle FC |
3 | 2 |
0 | 0 |
46 |
League — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | Heart of... |
3 | 1 |
0 | 0 |
268 |
League One — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | East Fife FC |
9 | 1 |
1 | 0 |
594 |
UEFA-Cup Qualifikation — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Dunfermline... |
2 | 1 |
0 | 0 |
147 |
CIS Insur. Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Aberdeen FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Dunfermline... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Motherwell FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Livingston FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | Dundee United FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Dundee United FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Dundee United FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Challenge Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 96/97 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Dunfermline... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
B&Q Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 95/96 | Dundee FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Arbroath FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Partick Thistle FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | St. Mirren FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
14 meczów, 6 goli
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (16)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 11/12 |
01.07.2011 |
East Fife |
→ |
Retired |
Transfer |
40k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Arbroath |
→ |
East Fife |
Transfer |
350k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Livingston FC |
→ |
Arbroath |
Transfer |
350k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Partick Thistle |
→ |
Livingston FC |
Transfer |
350k € |
| 09/10 |
10.07.2009 |
St. Mirren |
→ |
Partick Thistle |
Transfer |
450k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Dunfermline A. |
→ |
St. Mirren |
Transfer |
300k € |
| 06/07 |
29.08.2006 |
Motherwell FC |
→ |
Dunfermline A. |
Transfer |
450k € |
| 04/05 |
28.01.2005 |
Livingston FC |
→ |
Motherwell FC |
Transfer |
50k € |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Ross County |
→ |
Livingston FC |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.08.2003 |
Dunfermline A. |
→ |
Ross County |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.03.2003 |
Without Club |
→ |
Dunfermline A. |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.01.2003 |
Dundee United |
→ |
Without Club |
Transfer |
— |
| 99/00 |
19.01.2000 |
Aberdeen FC |
→ |
Dundee United |
Transfer |
— |
| 98/99 |
26.03.1999 |
Heart of Midl. |
→ |
Aberdeen FC |
Transfer |
— |
| 96/97 |
13.12.1996 |
Dundee FC |
→ |
Heart of Midl. |
Transfer |
— |
| 93/94 |
01.01.1994 |
Keith FC |
→ |
Dundee FC |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Jim Hamilton?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.