Jo Coppens

Jo Coppens

⚽ Bramkarz 🏟️ Sint-Truidense VV 🏳️ Belgia
638
Meczów
0
Goli
1
Asyst
17
Żółtych
0
Czerwonych
24 621
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia20.12.1990 (35 lat)
📍Miejsce urodzeniaHeusden-Zolder, Belgia
🏳️ObywatelstwoBelgia
📏Wzrost190 cm
PozycjaBramkarz
🦶Preferowana nogalewa
🏟️Aktualny klubSint-Truidense VV
📅Dołączył01.07.2022
📄Kontrakt do30.06.2026
🤝AgentSoccer-Solutions

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
Sint-Truidense VV411900
MSV Duisburg14400
SpVgg Unterhaching11800
Lillestrøm SK12600
FC Carl Zeiss Jena311800
FC Carl Zeiss Jena II1200
KSV Roeselare (-2020)14101
MVV Maastricht27400
Cercle Brugge619600

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Jupiler Pro League 3100 20270
JPL Relegat. PO 600 000
Croky Cup 1000 00744
JPL Europe PO 1000 000
JPL 20900 303 931
3. Liga 15900 808 366
Niederrheinpokal 600 00540
Bayernpokal 100 0090
OBOS-ligaen 2600 00630
Thüringenpokal 1300 10660
DFB-Pokal 100 0090
NOFV-Oberliga Süd 200 00180
JPL Playoff II 2500 001 260
PL Final 200 000
Proximus League 2701 00450
Jupiler PO 400 00360
Jupiler League 6800 306 030
KNVB Beker 200 00210
Cofidis Cup 2300 00540
Endrunde Jupiler Pro League 400 000
Jupiler Pro League... 400 000
Jupiler Pro League playoff... 400 00270
Europa League Qualifying 100 000

📋 Szczegóły per sezon

Jupiler Pro League — 0G / 31M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26Sint-Truidense VV 10 00 0
24/25Sint-Truidense VV 300 02 270
JPL Relegat. PO — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Sint-Truidense VV 60 00 0
Croky Cup — 0G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Sint-Truidense VV 30 00 270
23/24Sint-Truidense VV 20 00 210
22/23Sint-Truidense VV 30 00 174
16/17KSV Roeselare... 20 00 90
JPL Europe PO — 0G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Sint-Truidense VV 100 00 0
JPL — 0G / 209M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Sint-Truidense VV 300 00 360
22/23Sint-Truidense VV 340 01 280
13/14Cercle Brugge 300 00 0
12/13Cercle Brugge 260 00 861
11/12Cercle Brugge 300 02 720
10/11Cercle Brugge 250 00 180
09/10Cercle Brugge 290 00 1 350
08/09Cercle Brugge 50 00 180
3. Liga — 0G / 159M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22MSV Duisburg 380 00 335
20/21SpVgg Unterhaching 170 03 1 530
19/20FC Carl Zeiss Jena 320 04 2 845
18/19FC Carl Zeiss Jena 380 01 2 610
17/18FC Carl Zeiss Jena 340 00 1 046
Niederrheinpokal — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22MSV Duisburg 60 00 540
Bayernpokal — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21SpVgg Unterhaching 10 00 90
OBOS-ligaen — 0G / 26M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2020Lillestrøm SK 260 00 630
Thüringenpokal — 0G / 13M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20FC Carl Zeiss Jena 30 00 180
18/19FC Carl Zeiss Jena 40 00 0
17/18FC Carl Zeiss Jena 60 01 480
DFB-Pokal — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19FC Carl Zeiss Jena 10 00 90
NOFV-Oberliga Süd — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18FC Carl Zeiss... 20 00 180
JPL Playoff II — 0G / 25M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17KSV Roeselare... 100 00 450
13/14Cercle Brugge 30 00 180
11/12Cercle Brugge 60 00 540
10/11Cercle Brugge 20 00 90
09/10Cercle Brugge 40 00 0
PL Final — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17KSV Roeselare... 20 00 0
Proximus League — 0G / 27M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17KSV Roeselare... 270 10 450
Jupiler PO — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
15/16MVV Maastricht 40 00 360
Jupiler League — 0G / 68M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
15/16MVV Maastricht 320 01 2 835
14/15MVV Maastricht 360 02 3 195
KNVB Beker — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15MVV Maastricht 20 00 210
Cofidis Cup — 0G / 23M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
13/14Cercle Brugge 30 00 0
12/13Cercle Brugge 60 00 270
11/12Cercle Brugge 20 00 90
10/11Cercle Brugge 40 00 180
09/10Cercle Brugge 70 00 0
08/09Cercle Brugge 10 00 0
Endrunde Jupiler Pro League — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13Cercle Brugge 40 00 0
Jupiler Pro League Abstiegs-Playoffs — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13Cercle Brugge 40 00 0
Jupiler Pro League playoff Europa League — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
11/12Cercle Brugge 40 00 270
Europa League Qualifying — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
10/11Cercle Brugge 10 00 0

🏳️ Kadra narodowa

Były kadrowicz
8 meczów
Były kadrowicz
10 meczów
Były kadrowicz
13 meczów
Były kadrowicz
2 meczów
Były kadrowicz

Historia kontuzji (1)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
19/20 Uraz barku 16.12.2019 06.01.2020 22 1

🔄 Historia transferów (9)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
22/23 01.07.2022 MSV Duisburg Sint-Truiden Transfer 150k €
21/22 01.07.2021 Unterhaching MSV Duisburg Transfer 150k €
20/21 27.01.2021 Lillestrøm Unterhaching Transfer 100k €
20/21 17.07.2020 Carl Zeiss Jena Lillestrøm Transfer 200k €
17/18 06.07.2017 KSV Roeselare Carl Zeiss Jena Transfer 200k €
16/17 01.07.2016 MVV Maastricht KSV Roeselare Transfer 200k €
14/15 05.08.2014 Cercle Brugge MVV Maastricht Transfer 400k €
08/09 01.07.2008 KRC Genk U19 Cercle Brugge Transfer
07/08 01.07.2007 KRC Genk U17 KRC Genk U19 Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Jo Coppens?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy