João Ricardo
⚽ Bramkarz 🏟️ Fortaleza Esporte Clube 🏳️ Brazylia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Fortaleza Esporte Clube | 3 | 169 | 0 | 1 |
| Ceará Sporting Club | 2 | 103 | 0 | 0 |
| Associação Chapecoense de Futebol | 2 | 85 | 0 | 0 |
| América Futebol Clube (MG) | 5 | 226 | 0 | 0 |
| Paraná Clube | 1 | 10 | 0 | 0 |
| ADRC Icasa | 1 | 37 | 0 | 0 |
| Veranópolis EC | 1 | 19 | 0 | 0 |
| Paysandu SC | 1 | 16 | 0 | 0 |
| Brusque Futebol Clube (SC) | 2 | 38 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
221 | 0 | 1 |
20 | 0 | 18 484 |
| Copa do Nordeste |
35 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 837 |
| Libertadores |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Copa do Brasil |
37 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 790 |
| Campeonato Cearense - Group |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| Copa Sudamericana |
37 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 730 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Campeonato Cearense - Finals |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Série B |
180 | 0 | 0 |
15 | 0 | 14 128 |
| Campeonato Catarinense |
61 | 0 | 0 |
3 | 0 | 5 145 |
| Campeonato Mineiro |
46 | 0 | 0 |
2 | 0 | 4 140 |
| Primeira Liga do Brasil |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Gauchão - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Gauchão - 2º Turno |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| Campeonato Gaúcho |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Série C |
16 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 0G / 221M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
14 | 0 |
1 | 1 |
1 080 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
33 | 0 |
0 | 5 |
2 869 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
35 | 0 |
0 | 5 |
3 150 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
21 | 0 |
0 | 4 |
1 125 |
| 2019 | Associação... |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 2018 | América Futebol... |
28 | 0 |
0 | 1 |
2 520 |
| 2016 | América Futebol... |
35 | 0 |
0 | 2 |
3 150 |
Copa do Nordeste — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
7 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
8 | 0 |
0 | 1 |
487 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
7 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
8 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa do Brasil — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2019 | Associação... |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2018 | América Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2017 | América Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2016 | América Futebol... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2015 | América Futebol... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2014 | Paraná Clube |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Veranópolis EC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2011 | Brusque Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Group — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fortaleza Esporte... |
8 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Copa Sudamericana — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
10 | 0 |
0 | 1 |
930 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
9 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 2019 | Associação... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fortaleza Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2023 | Fortaleza Esporte... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2021 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Série B — 0G / 180M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Associação... |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 2017 | América Futebol... |
36 | 0 |
0 | 2 |
2 988 |
| 2015 | América Futebol... |
37 | 0 |
0 | 4 |
3 310 |
| 2014 | América Futebol... |
26 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 2014 | Paraná Clube |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2013 | ADRC Icasa |
37 | 0 |
0 | 5 |
2 880 |
Campeonato Catarinense — 0G / 61M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Associação... |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 290 |
| 2019 | Associação... |
11 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 2012 | Brusque Futebol... |
18 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 2011 | Brusque Futebol... |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 245 |
Campeonato Mineiro — 0G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | América Futebol... |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 2017 | América Futebol... |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 2016 | América Futebol... |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 2015 | América Futebol... |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | América Futebol... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2016 | América Futebol... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Gauchão - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Veranópolis EC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Gauchão - 2º Turno — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Veranópolis EC |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Veranópolis EC |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Série C — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Paysandu SC |
16 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Broken finger |
10.07.2025 |
23.08.2025 |
45 |
10 |
| 22/23 |
Adductor injury |
18.03.2023 |
18.05.2023 |
62 |
18 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Ceará SC |
→ |
Fortaleza |
Transfer |
350k € |
| 20/21 |
26.02.2021 |
Chapecoense |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
América-MG |
→ |
Chapecoense |
Transfer |
900k € |
| 13/14 |
09.06.2014 |
Paraná |
→ |
América-MG |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Icasa |
→ |
Paraná |
Transfer |
— |
| 12/13 |
03.05.2013 |
Veranópolis |
→ |
Icasa |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Paysandu |
→ |
Veranópolis |
Transfer |
— |
| 12/13 |
03.08.2012 |
Brusque |
→ |
Paysandu |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Concórdia |
→ |
Brusque |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o João Ricardo?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.