João Schmidt
⚽ Pomocnik 🏟️ Santos FC 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | João Felipe Schmidt Urbano |
| 🎂 | Data urodzenia | 18.05.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | São Paulo, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Santos FC |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2027 |
| 🤝 | Agent | Energy Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Vitória Setúbal FC | 1 | 41 | 7 | 3 |
| Kawasaki Frontale | 6 | 115 | 5 | 4 |
| Rio Ave FC | 1 | 29 | 5 | 0 |
| Nagoya Grampus | 2 | 74 | 3 | 4 |
| Santos FC | 2 | 81 | 2 | 3 |
| São Paulo Futebol Clube | 7 | 153 | 2 | 3 |
| Atalanta BC | 1 | 15 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga NOS |
54 | 9 | 2 |
5 | 1 | 807 |
| J1 League |
148 | 5 | 6 |
20 | 0 | 5 384 |
| Campeonato Paulista |
63 | 2 | 0 |
5 | 0 | 1 582 |
| Taça de Portugal |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| AFC Champions League |
12 | 1 | 0 |
5 | 0 | 325 |
| Série A |
104 | 1 | 3 |
6 | 0 | 1 708 |
| Emperor's Cup |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 150 |
| J. League Cup |
17 | 1 | 2 |
3 | 0 | 180 |
| Libertadores |
7 | 1 | 0 |
1 | 0 | 248 |
| Allianz Cup |
9 | 1 | 1 |
0 | 0 | 212 |
| Copa do Brasil |
13 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Série B |
33 | 0 | 1 |
8 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Jap. Super Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
4 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Suruga Bank Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie A |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Italy Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga NOS — 9G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Rio Ave FC |
20 | 3 |
0 | 4 |
479 |
| 14/15 | Vitória Setúbal FC |
34 | 6 |
2 | 1 |
328 |
J1 League — 5G / 148M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Kawasaki Frontale |
31 | 1 |
1 | 7 |
1 777 |
| 2022 | Kawasaki Frontale |
25 | 1 |
0 | 5 |
1 354 |
| 2021 | Kawasaki Frontale |
25 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 2020 | Nagoya Grampus |
34 | 1 |
1 | 2 |
895 |
| 2019 | Nagoya Grampus |
33 | 2 |
2 | 4 |
1 358 |
Campeonato Paulista — 2G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Santos FC |
14 | 1 |
0 | 0 |
667 |
| 2024 | Santos FC |
12 | 1 |
0 | 2 |
915 |
| 2017 | São Paulo Futebol... |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2016 | São Paulo Futebol... |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | São Paulo Futebol... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | São Paulo Futebol... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Taça de Portugal — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Rio Ave FC |
3 | 2 |
0 | 0 |
135 |
| 14/15 | Vitória Setúbal FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
AFC Champions League — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Kawasaki Frontale |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Kawasaki Frontale |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Kawasaki Frontale |
4 | 1 |
0 | 3 |
325 |
Série A — 1G / 104M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Santos FC |
17 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 2017 | São Paulo Futebol... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | São Paulo Futebol... |
34 | 1 |
1 | 3 |
1 708 |
| 2015 | São Paulo Futebol... |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | São Paulo Futebol... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | São Paulo Futebol... |
12 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Emperor's Cup — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Kawasaki Frontale |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Kawasaki Frontale |
2 | 1 |
0 | 0 |
150 |
| 2021 | Kawasaki Frontale |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J. League Cup — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Kawasaki Frontale |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2022 | Kawasaki Frontale |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Kawasaki Frontale |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 2020 | Nagoya Grampus |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Nagoya Grampus |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Libertadores — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | São Paulo Futebol... |
5 | 1 |
0 | 1 |
248 |
| 2013 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Allianz Cup — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Rio Ave FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Vitória Setúbal FC |
5 | 1 |
1 | 0 |
212 |
Copa do Brasil — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Santos FC |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2017 | São Paulo Futebol... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | São Paulo Futebol... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série B — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Santos FC |
33 | 0 |
1 | 8 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | São Paulo Futebol... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jap. Super Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Kawasaki Frontale |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Kawasaki Frontale |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2012 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Suruga Bank Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Rio Ave FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Atalanta BC |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Atalanta BC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz uda (dwugłowy) |
05.05.2025 |
31.05.2025 |
27 |
4 |
| 23/24 |
ankle sprain |
21.05.2024 |
06.06.2024 |
17 |
2 |
| 17/18 |
Uraz łąkotki |
11.09.2017 |
17.11.2017 |
68 |
13 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Kawasaki Front. |
→ |
Santos |
Transfer |
800k € |
| 20/21 |
09.01.2021 |
Nagoya Grampus |
→ |
Kawasaki Front. |
Transfer |
1M € |
| 18/19 |
06.02.2019 |
Atalanta BC |
→ |
Nagoya Grampus |
Transfer |
1.3M € |
| 18/19 |
05.02.2019 |
Rio Ave |
→ |
Atalanta BC |
Powrót z wyp. |
1.3M € |
| 18/19 |
06.07.2018 |
Atalanta BC |
→ |
Rio Ave |
Wypożyczenie |
700k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
São Paulo |
→ |
Atalanta BC |
Transfer |
1M € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Vitória Setúbal |
→ |
São Paulo |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 14/15 |
20.07.2014 |
São Paulo |
→ |
Vitória Setúbal |
Wypożyczenie |
400k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o João Schmidt?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.